Новак
Нова За Леново Flex 3 14 Јога 500-14 ГОРНИОТ КАПАК Palmrest Горниот Случај 46003R0400135

Нова За Леново Flex 3 14 Јога 500-14 ГОРНИОТ КАПАК Palmrest Горниот Случај 46003R0400135

Достапност: Залиха
DEN 1344.00

Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Сите производи биле тестирани пред поштенски Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.Објектот може да се водат за исчезнати, со оригинално пакување.
Забелешка
Ве молиме проверете ги опис & слика пред да го купат!
Состојба
Новите Оригинални ( без оригинални превозот кутија ), Не ОЕМ
Одговара
Flex 3 14 Јога 500-14
Забелешка
Сликата претставува само еден од предметите. Обично, ние брод вашиот пакет на вашата адреса, ве Молиме да ги доставите вашата целосна адреса вклучувајќи целосно име и презиме и телефон за контакт број за објектот да биде доставена до вас успешно. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Се враќа& Гаранција : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.

Параметрите на стоката

Шаблон Тип:
Цврста
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
Flex 3 14 Јога 500-14
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Леново
Стил:
бизнис
Стил:
Лаптоп Случаи
Тип:
Лаптоп Го Замените Поклопецот

Подобро ви се допаѓа

СТЕ имале подобро да се споредат слик wtih вашиот оригиналот,ви благодарам.Превозот : 1.Бесплатен Превозот

СТЕ имале подобро да се споредат слик wtih вашиот оригиналот,ви благодарам испорака : Ние можеме да брод н

Ве молиме да го погледнете на следниве универзална ставки што може да ви треба за вашиот уредДетали за п

Гаранција : 3 месец(s) Состојба : НОВА Напомена : ве Молиме проверете слики и опис внимателно Ќе добиете он

Жените на Мажите Волнени Лаптоп Ракав Чувствува Спојки Торба За Таблет, за Macbook Лагер Флип мочниот Меур

ако сте го добиле на објектот 1,Ќе се провери кожата големина и дупка без разлика дали е точно...

Најнов Моден Стил Волна Почувствува Торба за Лаптоп Заштитен Ракав Покрие Случај за Macbook Air / Pro Ретината

54 см, 1cm = 0 Забелешка 3 : Со разликата во мерниот метод и производство отстапување , ве молиме овозможи 13 cm

Се враќа& Гаранција : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме Обично, ние брод ва

Производот е прегледано, исчистени, и се коригира за полн работен ред и е во одлична состојба Купувачите

dianxiaobao_1dianxiaobao_2100% Сосема Нов Ракав торба !!1 Уникатен дизајн за Macbook лаптоп, 100% одговара2 Го заштитува ваши

11 12 13 инчен Тексас Netbook Лаптоп Ракав Торба Случај Сметководствена се Справи со Торба За Macbook Air / Pro / Ретин

Гаранција : 3 месец(s) Состојба : НОВА Напомена : ве Молиме проверете слики и опис внимателно Ќе добиете он

бизнис стил жан Лаптоп Ракав Случај за macbook air 13 про ретината 13 air 11 12 Тексас Компјутер Торба за 11 12 13.3 инче

6LCD Резолуција : FHDLCD заднинско Осветлување : LEDLCD Крај : MatteКомпатибилен Со LCD Капак (Боја : Sliver) LCD Рамки (Бој

Ние сме посветени на обезбедување на Најдобри производи Достапни на пазарот Без лепило остатоци...

Опис име на Производ : Palmrest Дел Број # : 00 NY368 AP0 Z5000800 Состојба : Нова Гаранција : 60дена Модел се Користи во : P

Објектот Спецификација : Бренд : KALIDIГолемина : 44 x 30 x 14cmОдговара за : лаптоп под 15.6 инченволумен:19 LМатери

Scroll