Новак
ХГ линеарна водич 2бр HGR30 - 900mm + 4pcs HGH30CA линеарни блок превоз CNC делови

ХГ линеарна водич 2бр HGR30 - 900mm + 4pcs HGH30CA линеарни блок превоз CNC делови

Достапност: Залиха
DEN 5700.00
DEN 6000.00


Ве молиме имајте во предвид пред купување :
овој водич железнички е честа квалитет направени во Кина ! ! ! ако ви е потребен висок квалитет.можете да изберете HIWIN водич железнички !
Количина :
2 парчиња HGR30 - 900mm линеарна железнички
4pcs HGH30 CA Превоз
Железнички должина може да биде cutted според вашата потреба.

Параметрите на стоката

Број На Модел На:
HGR30
Водич Ширина или Дијаметар:
30мм
Превоз Тип:
HGH30CA Превоз
is_customized:
Yes
Водич Должина:
900mm

Подобро ви се допаѓа

Тип : Топката орев планината заградата домување Внатрешна дупка : 40mm Материјал : Алуминиум легура се При

2 Wan Дао Патот, Daojiao Таун, Dongguan Сити, Провинцијата Guangdong, Кина 523182 Исто така, ние ќе ве остават позитивен фид

Предмет : Ballscrew SFU1605 Теренот 5 mm Должина 900mm со Топката орев CNC 3 D Печатач ДеловиОбјектот вклучувајќи1 x SFU1605

Ако треба директно да испрати да се DHL / Федекс, тоа ќе ги спаси од 3 дена, цената е 5~10 пати повеќе од Нормал

Тип : Топката орев планината заградата домување Внатрешна дупка : 28mm Материјал : Алуминиум легура се При

Тип : Топката орев планината заградата домување Внатрешна дупка : 36mm Материјал : Алуминиум легура се При

Купувачи се одговорни за овие обвиненија, ние немаме контрола над она што данок на вашата земја обичај ќ

Предмет : Ballscrew SFU2005 Теренот 5 mm Должина од 550 мм со Топката орев CNC 3 D Печатач ДеловиОбјектот вклучувајќи1 x

Предмет : Ballscrew SFU2005 Теренот 5 mm Должина од 650 мм со Топката орев CNC 3 D Печатач ДеловиОбјектот вклучувајќи1 x

BI0002762Спецификација : Бренд новиМатеријал : Имајќи ЧеликГолемина : 4.3 cm*2.6 cm*1cmИздржливи, висок квалитет на

Откако вашата нарачка е предаден, тоа веќе не може да се откаже. Нарачки откажана 13 дена по исплата потв

Предмет : Ballscrew SFU2005 Теренот 5 mm Должина 1050 мм со Топката орев CNC 3 D Печатач ДеловиОбјектот вклучувајќи1 x SFU

САД $50 Овој Објект Z оската е 300мм, X оската се движат од 100mm да 1300мм,Y оска се движат од 100mm~1300мм,за customzation на

1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се оста

Функција : 1 Користење на крстот ролери водич за висока прецизност, мазна движење2 Главната материјал за

2 парчиња / многу Бесплатен превозот SC20 LUU SCS20 LUU 20mm долго тип Линеарна Топката Имајќи го Блокира CNC Рутер

4pcs / многу Бесплатен Превозот LM20 LUU долго тип 20mm линеарна топката имајќи CNC делови за 3 D печатач

Ние ќе ви одговориме во рок од 1224 часа 2 Wan Дао Патот, Daojiao Таун, Dongguan Сити, Провинцијата Guangdong, Кина 523182.com / s

3,ПлаќањеПлаќање треба да се целосно платени онлајн пред производство.САД $40Механички ДимензииЕфективн

Предмет : Ballscrew SFU1605 Теренот 5 mm Должина 600mm со Топката орев CNC 3 D Печатач ДеловиОбјектот вклучувајќи1 x SFU1605

3axis CNC Рутер гравирање,мини cnc машина линеарна железничкиВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ : Сите од нашите производи се с

Scroll