Новак
Гумени пивско шише реклама објект гумени лак вратата finsh портата започнете портата за големиот настан оглас

Гумени пивско шише реклама објект гумени лак вратата finsh портата започнете портата за големиот настан оглас

Достапност: Залиха
DEN 32640.00

Секој Qinda Гумени Производ е опремен со потребно прилагодување делови е воздушниот компресор, воздушна пумпа & поправка комплет.Гумени пивско шише реклама објект гумени лак вратата finsh портата започнете портата за големиот настан оглас
Производ Параметри име на Производ Гумени archway Големина
8m дијаметар Материјал пвц Боја многоцветни Technlogy двојно шиење ОЕМ Обичај се направи Usge Промоција,реклама,Настан, Како да се Надуени Отворање на воздушниот компресор во текот на користење MOQ 1 Парче Додаток 1 воздушниот компресор и песок торба Насока за Употреба на Видео зборови и опис
Нашата цена е многу конкурентен ,Повеќе квантитет,ние може да ви понуди повеќе попуст !
Совети :
1. ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за повеќе shippment детали или повеќе поевтини поштарина.ltd наоѓа во Baiyun област,Гуангжу, Guangdong,Кина. Ве молиме не двоумете се да ме контактирате доколку ви треба било каква помош. Сите гумени производи ќе се произведуваат откако ќе го поставите цел, а тоа ќе биде предаден во рок од 5-8
работни денови. Ако сакате стоката да биде предаден од страна на морето, ние исто така може да го организираме за вас. На shippment може да се промени . Нашата
компанијата е специјализирана за производство на гумени производи,како што се надувување балон фудбалска топка,гумени вода
топката,гумени zorb топката,гумени ролери топката,гумени банана-брод,летање риба,воден парк,шатор,гумени
слајд,гумени пречка,гумени гигант играчка,гумени bungee скокање,гумени качување санта мраз , Intex Рамка
Базен , и др.Тереза Чен : (Mobil/ Whatsapp/ We Chat)
86-177 0193 2952 .
Другите стилови
1.
Сите на нашиот производ е помине CE,SCT сертификати. Ако вашата адреса е оддалечена место според изразат компанија, дополнителни далечински товар ќе биде
обвинет.

Параметрите на стоката

Возраст Опсег:
12-15 Години,> 6 години,Grownups
дизајн:
Голем Отворен Гумени Рекреација
Материјал:
ПВЦ
Број На Модел На:
QDIFAD-2
Бренд Име:
qinda надувување
Тип:
гумени празник производ
Материјал:
На 0,4 мм ПВЦ
Големина:
8m Diameter
Technlogy:
Двојно шиење
боја:
Многоцветни
Употреба:
Промоција,реклама,Настан
ОЕМ:
Прифатливо
Додатоци:
Воздушниот компресор и песок торба
Објектот е тежина:
25kg
Како да се надуени:
Користи воздушниот компресор во текот на користење
Гаранција:
36 месеци

Подобро ви се допаѓа

Сопствени Дизајни се достапни за поинаква форма, големина, боја, логото printings, итн Големина по желба.Се с

Ние обезбедуваме поправка комплет,која вклучувајќи материјал и за repiring во случајот Покрај тоа, имаме до

Ве молиме оставете ги вашите најблиски морско пристаниште кога ќе поставите вашата нарачка, ние ќе ги п

Можете да платите со користење на Visa TT,Western Union,Paypal.Ние прифаќаме alipay на Aliexpress.Ние ќе остави Позитивни Пов

Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден Увозни давачки, даноци, цени и брокерските провиз

Производство на време 710 работни денови.Ве молиме Љубезно се Прошири 5 дена од денот на превозот време от

Квалитетот е култура на нашите производи и професионалност е услов за нашите работници и дизајнери Ако

Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно треба вашата email и ние ќе ви одговори што е можно поско

Ве молиме Љубезно се Прошири 5 дена од денот на превозот време откако ќе се стави ред !!!Експрес испорака

Име на производ Гумени кренат слајд Материјал 0 Превозот : Од страна на морето / by ер / со изразиме Нашата

Производство на време 710 работни денови.Ве молиме Љубезно се Прошири 5 дена од денот на превозот време от

Она земји ќе брод вашата производи ? О : за целиот свет.Друга Земја Клиент, ве Молиме да се напомене,сите п

Плаќањето ќе се врши преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Pls не грижете се Pls контактирајте не за понатамошни дета

Производство на време 710 работни денови.Ве молиме Љубезно се Прошири 5 дена од денот на превозот време от

Големи Гумени Базен Центар Салон Семејство Деца Вода Игра Забава Дворот Играчка 130*90*50 CMФункција : 100% сос

Производство на време 710 работни денови Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки...

10 Pcs / set Животинско Број Фолија Гумени Балони Свадба Среќен Роденден Воздух Балон на Децата Подароци Пар

Q4 : Зошто не ја користите DHL во Русија?О : Затоа што царинење во Русија е толку сложен што лесно може да дов

Ако е оштетен, можете да го користите лепак и материјал за поправка на тоа.П5 : Она што вид на гаранција да

Продавачот има никаква контрола над обичај инспекција задоцнување, љубезно ве молиме да комуницирам со

Погодно за привремен отворено зграда за продажба, изложба, отворања, прослави, партија настани, концерт,

Боја Неусогласеност Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се бој

Издржливи Комбинација Гумени Вода Играчки За Деца И ВозрасниКлучни зборови : Гумени воден парк вода сла

5 HP,приклучок може да се прилагоди.CE / UL компресор и видео демо ќе бидат испратени по вашето барање.Со раз

Оставете среќа и смешно да се деца За превозот : Ако сте од Русија ,можете исто така да поставите цел,сам

Scroll