Новак
Facemile 5/3.5/2.5/2CM Плоштадот Силикони Мраз, Чоколадо Мувла DIY Епоксидна Накит Мувла Тесто Торта Мувла Cupcake Печење Оркестарот Алатка

Facemile 5/3.5/2.5/2CM Плоштадот Силикони Мраз, Чоколадо Мувла DIY Епоксидна Накит Мувла Тесто Торта Мувла Cupcake Печење Оркестарот

Достапност: Залиха
DEN 143.52


Тип : Торта Алатка
Торта Алатка Тип :Квадратен Облик На Силиконски Калап
Metarial : Силикон
Боја : Автоматски
Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење

Параметрите на стоката

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Број На Модел На:
Jewerly pendant силиконски калап
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Торта Алатки Тип:
Габи,
Бренд Име:
FACEMILE
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
каталог:
колаче алатка
категорија:
готвење алатка
Објектот:
bakewear сет
Стил:
печење & тесто алатка
Атрибути:
Печење Јадења & Тави
различни:
barwear
Класификација:
пица алатка
производ каталог:
пудинг мувла

Подобро ви се допаѓа

1 cm тежина : 59g Боја : розова Пакување : OPP вреќа Материјал : 100% Храна Одделение Силиконски 1 Ако сакате да го

Повратни информации Уживајте во вашата шопинг и да имаат убаво време во нашата продавница! : ).8 cmНие, ист

Ние ја напушти 5 ѕвезди на нашите клиенти во секое време3.Ние обезбедуваме бесплатен превозот : Кина Пост

Сакате вашите позитивни повратни информации со 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи.Времето

Карактеристики на производот : 1) силиконски калап материјал 100% од храна одделение силиконски, од FDA / LFGB

Homehow 1 PC / Многу Торта Декоративни Работ на Силиконски Торта Мувла 10.5*6*1.2 cm Кујна Додатоци Печење Фондан Т

Опис на Материјалот : Храна одделение силиконски Лесно да се користи и чисти,машина за миење садови Безб

Тип : торта алатки Торта алатки тип : торта спреј мувла Metarial : пластични Боја : автоматски

За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации

2016 година Најновите Strelitzia Reginae Фондан Цвет Калапи DIY Колаче Машина Сет за Печење Тесто и Алатки Торта Дек

Опис На Производот : Карактеристики & Специфики : Пакување вклучува : Торта / Бисквит Алатки, Габи, Благо

8 инчен / 4g Големина M : 5.2 инчен / 8g Забелешка : Бидејќи фактори како што се прикаже пиксели, па така не може

Правоаголникот Силикони Торта Декорирање Чипка Мат Moldes Де Silicona Цвет Шема Безбедно Материјал 100% храна о

Цртан филм Магично Стапче Епоксидна Силиконски Калап Транспарентен Месечината Морнар Месечината Cardcapto

РУСКИТЕ КУПУВАЧИ : БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ЗА ВТОРИОТ ОБЈЕКТ (ВО ЕДЕН РЕД) ВО РУСИЈА КУПИ ПОВЕЌЕ ЗАШТЕДАТ ПОВ

Ако имате било каков проблем или не се задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да се чувствува

* Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават как

·Предмети ќе биде испорачуван Кина пост обичните воздухопловната;не Постои следење на информациите,но

Ако неисправни, функционираат или деловиисчезнати предмети се веќе не е достапна на, за враќање на сред

Ние, исто така, направи трговија на големо, поздрави консултации Опис на Материјал : Силикон Случаен Бој

Бесплатен Превозот 3 D Силикони Зголеми Цвет Форма за Печење Калап За Фондан Мус Торта Леб Чоколадни Бон

Карактеристики на производот : 1) силиконски калап материјал 100% од храна одделение силиконски, од FDA / LFGB

S S W S SНаправи вкусна десерт треба добар помошникD I Y Украсување Алатки & Печење Калапи за заштита на Живо

Силиконски Модел : FM1349Силиконски Големина На : Силиконски Тежина : 30gПакување : OPPТип : Торта АлаткиМатери

Фондан Торта Декорација Мувла DIY Накит Алатки Епоксидна Смола Проѕирен Силиконски Калап Срце облик на З

2inchБоја : Случајно испоракаSafe Материјал 100% храна одделение силиконскиФлексибилни,трајни и обновливиЛе

3 D Младенчиња Мус Шеќер Moisturized Силикони Торта Навлажнувачки Мувла сладолед Мувла Чоколадо Мувла A1331Став

Тип : торта алатки Торта алатки тип : торта спреј мувла Metarial : пластични Боја : автоматски7

Scroll