Новак
2 Pin Тајните Акустична Воздух Цевка Слушалката Слушалката Микрофон Приклучок За Слушалки Микрофон Слушалка Earbud За Kenwood Baofeng Воки Токи Радио

2 Pin Тајните Акустична Воздух Цевка Слушалката Слушалката Микрофон Приклучок За Слушалки Микрофон Слушалка Earbud За Kenwood

Достапност: Залиха
DEN 107.00
DEN 133.44


Најпопуларните производи во нашата продавница
2 Pin Тајните Акустична Воздух Цевка Слушалката Слушалката Слушалки со Микрофон
Микрофон Слушалка Earbud За Kenwood Baofeng Воки Токи Радио
Со оваа слушалка можете да клип тоа на вашиот кошула и започнете со користење на вашиот радио без раце. Тоа што има вграден микрофон во ПЗЗ се префрлите и на транспарентен цевка за поврзување на уво bud прави да изгледа како тајна сервис агент или тело гарда. Функција : 100% СОСЕМА НОВ и НИКОГАШ не се КОРИСТИ Транспарентен флексибилни акустична цевка Скриени микрофон внатре switch PTT Мека пластика earbud се вклопува удобно да уво Еден резервни пластични earbud вклучени 2-pin клип на слушалка што е компатибилна со 2 pin за радио уреди Мека пластика уво пупка да се вклопи snuggly во вашето уво со транспарентна акустична цевка (екстра уво bud вклучени) Скриени микрофон внатре switch PTT Боја : Црна со транспарентни акустична цевки Компатибилни Модели : NX220 / NX320 TK Серија : TK-208, TK-220, TK-240, TK-240 D ,TK-248, TK-249, TK-250,TK-253,TK-255, TK-260, TK-260 G, TK-270, TK-270 G,TK-272, К-272 G,TK-273, TK-278, TK-278 G
TK-308, TK-320, TK-340, TK-340 D , TK-349, TK-350, TK-353, TK-360, TK-360 G-АПАРАТ TK-370, TK-372, TK-370 G, TK-372 G,TK-373 G, TK-378, TK-378 G, TK-388, TK-430
TK-431, TK-630,TK-715, TK-730, TK-830, - АПАРАТ TK-2100, - АПАРАТ TK-2101,TK-2102, TK-2107
TK-2118, TK-2160,TK-2170, TK-2173, TK-2200, TK-2201, TK-2202, TK-2200 L, TK-2202 L
TK-2206, TK-2207,TK2300 ,TK-3100, TK-3101, TK-3102, TK-3107,TK-3118, TK-3130-АПАРАТ TK-3200 L, TK-3202 L, TK-3201, TK-3202,TK-3206, TK-3131, TK3160, TK-3170, TK-3173-АПАРАТ TK-3200, - АПАРАТ TK-3207,TK-3230,TK3300
ТИ Серија : TH-D7, ТИ-D7 A, ТИ-D7 AG, ТИ-D7 E, ТИ-F6, ТИ-F6 A, ТИ-F7 E, ТИ-F7, ТИ-G71, ТИ-G71 A ТИ-G71 E, ТИ-К2, ТИ-K2 AT, ТИ-K2 E, ТИ-K2 ET, ТИ-K4, ТИ-K4 AT, ТИ-K4 E, ТИ-21, ТИ-21 A
TH-21 BT, ТИ-21 E, ТИ-22, ТИ-22 A, ТИ-22 AT, ТИ-22 E, П-25, ТИ-25 A, ТИ-26, ТИ-26 A ТИ-26 AT, ТИ-26 E, ТИ-27, ТИ-27 A, ТИ-27 E, ТИ-28, ТИ-28 A, ТИ-28 E, TH31, TH31 A
TH31 BT, TH41, ТИ-41 A, ТИ-41 BT, ТИ-41 E, ТИ-42, ТИ-42 A, TH42-НА, П-42 E, ТИ-45 - -45 A, ТИ-46, TH46 A, ТИ-46 AT, ТИ-46 E, ТИ-47, ТИ-47 A, ТИ-47 E, ТИ-48, ТИ-48 A
TH-48 E, ТИ-55, ТИ-55 AT, ТИ-75, ТИ-75 A, ТИ-75 E, ТИ-77, ТИ-77 A, ТИ-77 E, ТИ-78, ТИ-78 A ТИ-78 E, ТИ-79, ТИ-79 A, ТИ-79 E, ТИ-205, ТИ-205 A, ТИ-205 AT, ТИ-205 E, ТИ-215, ТИ-215 A
TH-225, ТИ-225 A, ТИ-235, ТИ-235 A, ТИ-235 E, ТИ-315, ТИ-315 A, ТИ-415, ТИ-415 A, ТИ-415 E
Пакет содржи : 1 x 2 Pin Воздух Цевка Слушалката Слушалката за Kenwood Радио Baofeng
.

Параметрите на стоката

Чувствителност:
123dB
Поддршка СТАН:
No
Зачестеност Одговор Опсег:
20-20000Hz
Безжичен:
No
Функција:
Следи Слушалки,Спорт,Заеднички Приклучок За Слушалки
Поддршка Apt-x:
No
Активен Бучава Отказ:
Yes
Бренд Име:
SONGFUL
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Безжична Тип:
Никој
Конектори:
Никој
Контрола На Јачина На Звук:
No
Водоотпорен:
No
Број На Модел На:
Воздухот Цевка Воки Токи Слушалки
Приклучок Тип:
L Виткање
комуникација:
Жичен
Линија Должина:
1.0 M
Vocalism Принцип:
Хибрид технологија
Со Микрофон:
Yes
Отпорот:
Контрола На Копчето:
No
Стил:
уво кука
функција 1:
2 Pin К Plug PTT Слушалка
Карактеристика 2:
Тајните Акустична Воздух Цевка Слушалки
функција 3:
Воки Токи Радио Слушалка
карактеристика 4:
Жичен Слушалки со Микрофон Микрофон
Карактеристика 5:
Woki Toki Earbud
Стил:
за Kenwood Baofeng

Подобро ви се допаѓа

SAMSUNG Оригинални Слушалка за еднакви можностиEG920 BW Звучници со 3,5 mm со Микрофон 1.2 mуво Спорт Слушалки за xia

KAPCICE Слушалка Жичен Слушалки со Микрофон за Samsung Галакси S8 S8 S9+ итн Службен Вистински за Android ТелефониМик

Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел.2 mГоворникот дијамета

Eпакет е само за НАС клиентите, Што е потребно за 12days да пристигнат .Ние Сме Професионални Бизнис Компани

HandsFree Повикувајќи со Интегриран МикрофонОдговор во леснотијата, во линија микрофон и контрола прекинув

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само 12 месеци Производитело

100% сосема нов и Висок КвалитетЗрачењедоказ : Воздух акустична цевка заштити вашето тело со намалување н

трговија на големо Континентална антички ретро телефон мобилен телефон зрачење 3,5 мм телефонски слушал

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет Во Уво / Earhook Стерео Слушалка со Микрофон за Мобилен Телефон, к

Uii Sii Hi705 мода Стерео Бас Слушалка Спорт ВоСлушалка за уво Бучава Изолирање на Earbud Оригиналните приклучо

Совршен подарок за себе или пријателФабрика цена + Prossional Дизајн Тим + КК Тим Проверка на Квалитетот пред

Ние брод на цел превозот адреса САМО Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испора

Половина Во Уво, Сите Во Срцето Удобно Носење Динамичен + piezo Ceramic Двојна Возачот MEM Микрофон + 3 Копче за К

Samsung ehs64avfwe слушалка со Безжичната bluetooth адаптер за xiaomi4 / 5 / 6 note1 / 2 / 3 rednote1 / 2 / 3 Галакси S6 СМ G925 / S5 / S6 / S7​Про

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ3 Ние се потпираме на нашата репут

PLEXTONE G20 Игри Слушалка Во Увото Магнетни Стерео Earbuds Компјутер Слушалки Со Микрофон, Слушалки За Xiaomi Samsung

Кабел Должина : 1 Бренд : Потфат Електроника 3 Јас сум сигурен дека кога сите мислат дека на earbuds, мислите н

Опис На Производот : Во овој случај,Име : Mr Z Tomahawk ZSТип : Во УвоМатеријал : МеталВозачот : ДинамичкиSensitivty : 11

) пратката е предаден од страна на Кина пост,Сингапур пост,Холандија пост П : Дали овој производ доаѓаат

2 M (+ адаптер кабел должина) Жица текстура : TPE еколошки материјали + со OFC кислородfree) бакарна core со микроф

2018 нова надградба на верзија SENFER 4in1 слушалка и heandphone BA+Динамичен Хибрид Во Уво Слушалка Со MMCX Интерфејс H

трговија на големо Континентална антички ретро телефон мобилен телефон зрачење 3,5 мм телефонски слушал

3.5 mm Еден Во Уво Само Моно Слушалка Earbud со Микрофон На ТелефонотПакет Содржи : 1 x pc Една Слушалка Функција

Xiaomi Mi Во Уво Слушалка Капсула Клипот Воздух Со Микрофон Слушалка Силикони Слушалки За Мобилен Телефон 10

2)не Можеме да бидете сигурни дека превозот време,како што постојат многу фактори кои се надвор од нашат

Fonge D05 Универзална Hi Fi Во Уво Слушалка Метал Стерео Бас Слушалка со Микрофон за Мобилен Телефон, MP3 MP4 Пони

Scroll