Новак
Домот На Жените Накит Сино Стакло Антички Златна Боја Teapot Форма Ѓердан Голема Монистра Влакно Ѓердан Ѓердан Јака

Домот На Жените Накит Сино Стакло Антички Златна Боја Teapot Форма Ѓердан Голема Монистра Влакно Ѓердан Ѓердан Јака

Достапност: Залиха
DEN 811.00
DEN 911.52


Домот На Жените Накит Сино Стакло Антички Златна Боја Teapot Форма Ѓердан Голема Монистра Влакно Ѓердан Ѓердан Јака
Производство : Домот На Жените Накит Сино Стакло Антички Златна Боја Teapot Форма Ѓердан Голема Монистра Влакно Ѓердан Ѓердан Јака
Реден Број :
xl014791b
Големина на :
слика
Тежина : 101g

Параметрите на стоката

Метална боја:
Античкиот Злато Позлатен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
како Слика
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Акрилик
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
влакно
Метали Тип:
Цинк, Алуминиум,Бакар
Пол:
Жените
Бренд Име:
BALANBIU
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
xl01479b
Тип На Објект:
Жените Накит Сино Стакло Антички Златна Боја Teapot Форма Ѓердан
Животната средина:
Nickle,Олово,Кадмиум слободни
Минимална цел:
Не Мин,Бесплатен Превозот
време на испорака:
во 5 дена
meterial:
CCB,Natrual Камен,Смола,Акрилик,Кристал,Цинк Легура
Клучни зборови:
Жените Накит Сино Стакло Антички Златна Боја Teapot Форма Ѓердан
Употреба:
Подарок Партија Годишнината Свадба Ангажман
боја:
како Слика
Пол:
Жените Девојки Unsex
Парична казна или Моден:
Моден

Подобро ви се допаѓа

Ви благодариме! : )ЗА НАСНашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи"...

Дали ви се нудат пад на превозот?Да, ние го правиме Ако имате било какви прашања или било какви посебни б

за олово и никел слободни2.3Ние сме нови стилови секој месец дизајниран надвор Постојат многу извонредн

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

ТОПЛА ПРОДАЖБА ПРЕДМЕТИСтавка ОписСостојба : 100% Нов Тип : Бајка Тема стил Ѓердан Големина : 1inch=2 Можеме д

нив и за нас.4 Нашата компанија се наоѓа во Qingdao,во Кина.Тоа е за 10 минути за да Лиу Тинг аеродром.Услугата

5 инчи во мерењето Неколку цел за обработка на време, ќе бидат 4 да 5 работни дена.Ве молиме проверете со в

Детали за производот : 1)Грб зборови се врежани 2)Материјал : Вистински Злато Позлата;Nickle&Доведе Слободни.

start Isv Module Wrap10563end Isv Module Wrap10563 превозот политика hzдатотеки подесувањеserverupload3_hewl68a8 Повеќето наредби ќе би

големина : 2.4*4.0 cmтежина : 20 gматеријал : бакар легураМоден аниме Наруто ѓердан Itachi Uchiha Sasuke Mangekyou Sharingan pendant

Купувачот треба да се обиде да побара тврдат дека со логистичка компанија за релативната надомест на шт

start Isv Module Wrap10563end Isv Module Wrap10563 превозот политика hzдатотеки подесувањеserverupload3_hewl68a8 Повеќето наредби ќе би

Но, ако вашиот вкупен износ надминува $299,ние ветуваме дека ќе испрати стоката од FEDEX ОДНОСНО.Тоа може да

ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната Ние ќе се обидем

Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 2448 часа,ве молиме да се раз

Како да се цел?1 Испрати нашето производство БР.Ние ќе се направи некои потврди smple за вас, тогаш испрати

Посакуваме пријатно купување!Вашиот Контактирајте со Нас за информации ќе биде вметната и тука.Превозо

Но, ако вашиот вкупен износ надминува $299,ние ветуваме дека ќе испрати стоката од FEDEX ОДНОСНО.Тоа може да

Големина : веригата е 68cm,на pendant е 3.5*3.5 смТежина : 19g / pcМатеријал : алуминиумски,кристал

1 gПодарок За : Пријател,Љубовник,Мајка,ПријателкаСите наши производи се во продажба на големо цена,пове

ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Во моментов,да с

Детали за производот : 1)ве Молиме да ни кажете грб врежани информации,И ве молиме изберете врежани стил

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуг

Ви благодариме! Ние се инсистира да се обезбеди висок квалитет предмети со конкурентна цена...

99 / многу многупарчиња / многу100 PCs Гроздобер Сребро Глеѓ Жолта Исплашен Израз Шарм Приврзоци 19*22mm Одгов

производ деталиЗа Производи Квалитет гарантиран Сите стоки ќе бидат прегледани најмалку два пати од с

Scroll