Новак
XNEMON 1PC 85 X 0,8 cm Винил Сечење Плотер Сечилото Лента Плотер Заштита Guard Лента Плотер Дели 8мм Мушка Сечење Плотер

XNEMON 1PC 85 X 0,8 cm Винил Сечење Плотер Сечилото Лента Плотер Заштита Guard Лента Плотер Дели 8мм Мушка Сечење Плотер

Достапност: Залиха
DEN 63.00
DEN 104.64


Карактеристики : Плотер дели LIYU 8мм лента дели влошки ножеви не боли глава
Ако не се дели, резба нож ќе биде директно на машина метал
Ова е многу лесно да се оштети совет, така што го скрати животот graver.
Спецификации :
боја : бела
Големина : 85cmx0.8cm
Погоден за : Погоден за сите 8 mm мушка сечење плотер
Дели на одржување
* Плотер притисок за да се прилагоди на соодветни момент па како не, да носат премногу лошо хартија врежани дели.
* При употреба на машината да се намали на тесен ширина хартија, обидете се да го смените позицијата хартија,
Избегнувајте повторува во истиот формат врежани, бидејќи така лесно да доведат до нееднаква носат дели,
Тешки форми на букви може да се случи.
* Кога притисокот на сериозни носат и солза, дури и кога притисокот на
моментот преку навремена замена,треба да ја замени старите пластични дели и чисти,
инаку тоа ќе доведе до нови дели паста претставки и предлози.
Пакетот содржи
1 x плотер дели

Параметрите на стоката

Бренд Име:
XNEMON
Број На Модел На:
SKU00983
Дијаметар:
8мм
Вкупна Должина:
85CM
степен:
R0.1
Тип:
Винил За Сечење Плотер Сечилото Лента
боја:
Бела
Големина:
85cmx0.8cm

Подобро ви се допаѓа

Пакет : Тешко пластична кутијаНие може да го прилагодите посебни секачи за Алуминиум како вашите барањ

Карактеристики Профилирање бар за полузавршна обработка и доработка операции Бар цврстина околу 45 HRC Е

Во Австралија, Нов Зеланд, ќе чини околу 7 до 18 дена.9 одделение, висока precison и висока јачина)Навој дијамет

Најчесто поставувани ПРАШАЊАП : Како да ги пратите на објектот се испраќаат од страна на Кина Пост?A : Мож

Заострените Топката Носот Крајот Мелница / Конус Секачи : Модел : R1.0*Д3.175*15*38 L*2 F; составена од : увезени к

PCD Дијамант внесува ТИП : MGMN150 250 CNC Дијамант машина,за grooving носителот MGEHRGH PCD (Поликристални Дијаманти)се о

Повратните информации : За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас...

1pc 4mm Висок Квалитет Карбид CNC Рутер Битови Еден Flute Endmill 4mm * 32милиметриСоодветни Материјали : Акрилик, ПВЦ

Вашата соработка и ги поддржува најмногу охрабрување за нас.0 75 D14D14100 14 Ние сме секогаш тука и услуга за в

Превозот : 1.Политика На Враќање : 1 И Нашиот професионален инженер тим ги задржи подобрување на производ

MZG Крајот Мелница Настава Безбедност Белешки за Сечење Алатка 1 : Вовед MZG го стави на "претпазливост" или

Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас Додат

Слободен Брод 2бр Солидна Карбид 6mm Endmill Двојно Две Flute Спирала Малку CNC Рутер Битови ЦЕД 6mm CEL 52mmСоодветни

Име на производ : Карбид PCB машина за сечење Спецификации : нож дијаметар 0.4 mm3.175 mm PCB пченка нож (посебни с

Плаќање : • Ние го прифаќаме alipay тука.• Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата З

Крајот мелење машина малку мелница ГД32 N Мултифункција Вежба мелење машина350мм 110 V / 220 V / 380 V 1pcСликата по

Во истиот период, екранот се одделува материјал од мелење медиум и држиматеријал од резервоарот за меле

Тоа исто така зависи од земјата во која се наоѓате Важни забелешки : Ако ви треба пакет многу итно,ќе е по

Scroll