Новак
Најдобар Подарок Жолто злато боја earing 4.2 cm x4cm голем круг обрачот обетки уво ткаенината Домот

Најдобар Подарок Жолто злато боја earing 4.2 cm x4cm голем круг обрачот обетки уво ткаенината Домот

Достапност: Залиха
DEN 137.00
DEN 155.52

Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.
Стоки класа : Директни Фабрика Цена,Исклучителен Квалитет,Модерен Стил
Состојба : 100% Сосема Нов
Висок квалитет(со Заштитна фолија) не е лесно да се изгуби сјај
Без никел/ antiallergic
ГОЛЕМИНА : тежина :
производ информации Информации :
тежина : 0g
Ние сме бесплатен превозот за сите на нашите предмети на светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/UPS-от или Хонгконг Пост / Кина Пост ,превозот начин ќе зависи од вкупниот износ на вашата цел :
Земјата на дестинација Пост Воздух Mail(20-60days)
Бесплатен превозот Express (3-12days )
Бесплатен превозот
Сад
5-200 Бесплатен Превозот Преку E-пакет,
>=200Преку DHL
Канада/Франција/велика БРИТАНИЈА/Австралија/Isreal/Норвешка/Саудиска Арабија
7-30 Бесплатен Превозот Преку Кина Пост,
30-200 Бесплатен Превозот Преку E-Пакет
>=200Преку DHL/EMS/Aramex
Русија Федерација/Украина
7-200 Бесплатен Превозот преку E-Пакет
>=200Преку EMS
Повеќето Блискиот Исток Земји
7-30 Преку Кина Пост Воздух Mail,
30-200 Бесплатен Превозот Преку HK Пост/СЕКРЕТАР Пост,
>=200Преку Aramex
Бразил
7-30 Преку Кина Пост Воздух Mail,
30-200 Бесплатен Превозот Преку HK Пост/СЕКРЕТАР Пост,
Експрес Shippment, Pls контактирајте со нас
Други countrys
7-30 Преку Кина Пост Воздух Mail,
30-200 Бесплатен Превозот Преку HK Пост/СЕКРЕТАР Пост,
>=200Преку DHL/EMS
Ако ви треба подарок кутија, Можете да платите за од
1).com (промена # да @)
__Skype : Qing_jewelry#163.com (промена # да @)
2). За било која причина не сте задоволни со нарачки,pls не брзаме, да се даде повратна информација или спор,само контактирајте со нас веднаш,така што ние имаме шанса да се реши проблемот за вас,ви благодариме!
3).
__E-mail : Qing_jewelry#163. Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака под цел или ни е-мејл.Било која друга причина : За било која друга причина, не ви се допаѓа или не сакате еден производ,pls контактирајте со нас со 7 дена, откако ќе се примени со цел, да Бидете сигурни дека чувајте го во оригинална состојба и се обврзуваат превозот цена од себе, ние ќе рефундирање или да се направи замена, откако доби враќа објект,
1).

Параметрите на стоката

Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
KITEAL
Број На Модел На:
KITEAL059
Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Големина:
4.2cmx4cm
Големина (Должина * Ширина):
како слик
Пол:
Жени,Момчиња,Девојки,Мажите,Унисекс,Љубовници
Повод:
Партија,Ангажман,Годишнина,Свадба
Стил:
Класични,Модерни,Романтични,Секојдневен,Спорт,Мода
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Трговија На Големо Промоции:
Ако купувате 2 парчиња,ќе авто 5% попуст

Подобро ви се допаѓа

Боја : како на сликата Материјал : Метални легури Позлата : Роза Злато позлатен Кристал Тип : 4А ниво Цирк

Чекор 2 : Испрати фотографии до нас за проблемите на предмети или нешто друго детали Неколку цел за обра

За ПроизводотАманда Накит се Nickle & Доведе Слободни Ние како Иницијатор и Поддржувач на Светот животната

Добредојдовте на ЏЕСИ МОДА!Ви благодариме за revewing нашата продавница.Се надевам дека ќе имате многуСреќ

Материјал : цинк легура,имитација бисер,кристал,злато позлатенБоја : како на сликатаПакет : 1piece / opp вреќа

Имаме за цел да обезбеди посветен услуга и место на клиентите пред сè, вашиот покровителство е нашата на

Стоки класа : Директни Фабрика Цена,Исклучителен Квалитет,Модерен СтилСостојба : 100% Сосема НовВисок ква

Scroll