Новак
Златна Дрво Винил Водоотпорен Кујна Бања самолепливи Тротоарите Плочка Ѕид Плочка Налепница

Златна Дрво Винил Водоотпорен Кујна Бања самолепливи Тротоарите Плочка Ѕид Плочка Налепница

Достапност: Залиха
DEN 1584.00


Информации За Производот
Лист Вистинската големина : 11.8" x 23.6" / 30cmx60 cm
Лист по кутија : 12 компјутери. Еквивалентно на 21.5 Квадратни Стапки(2 квадратни метри)
Дебелина : 0.6 mm
Материјал : Винил
Завршна површина : Водоотпорен Мат, Не Чистење, Шанса,лесно за чистење
Примена : кујна , купатило, за подот, ѕидот и countertop употреба

Параметрите на стоката

Димензии:
2 квадратни метри, 5 квадратни метри, на 10 квадратни метри
Бренд Име:
DINGJI
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла-Доказ
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Стил:
Земја
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,самолепливи,животната Средина Пријателски
Шема:
Yes
Материјал:
Пластични
Површински Третман:
Exfoliator
Употреба:
дневна соба

Подобро ви се допаѓа

Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред ставањето на вашите нарачки.

Не 10m L и 0 Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата email и ние ќе ви о

Текстура Крокодили фото позадина,дневна соба тв троседот ѕидот во спалната соба ресторан, бар 3d ѕид мур

Чекор 3 : Означите материјалот и детали ѕид ширина и висина под цел.2 метри, Висина = 2 3 D Ослободување3.Ако

Ви благодариме! Ако не постои големина треба ве Молиме имајте во предвид дека големина што ви треба е ши

Купувачите мора да се прочита : фото позадина цена : $ / метар квадратен исчисти лепак overflow.Неплетени поз

3 квадратни метри кралскиот големина : 32 Позадина ќе добиете може да има некои брчки на тоа, или и двете ц

ве молиме да ни каже.Драги мои пријатели.Имаме 12 фиксна големина цел Сакате мојата соба стане убава? Ве м

За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема даоставете информации

Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијат

76 m 2 заокружување 5 : ѕидови и позадина лепак четка Тоа е многу важно за нас да изберете правилно и соврше

5 метри квадратни, ќе треба да го стави на ред за 4 метри квадратни.Купувачот различна количина цел...

02539 м)Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен да нарачате 1 метар квадратен, Бидејќи тоа е многу мали д

99 / метар квадратенБесплатен превозот обичај модерна 3 D фреско ѕвезденото небо на дневната соба во ЖИВО

Функција : Материјал : Неплетени Големина : S, M, L, XL, XXL (види подолу), или прилагодено Назад состојба : без л

Испорака : Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда 3, Контактирајте со нас преку em

5165368188354197 Голем Попуст ,ТоплоПродажба метар квадратен метар квадратен метар квадратен метар квадратен

Ве молиме бидете сигурни дека за да се дуплира вашата адреса пред завршувањето на вашата исплата...

Бојата може да се промени поради затворен осветлување, фотографијата на ѕидот за повикување само Данок

76 квадратни метри совет : Ако нозете (инчи) ми Даде информации ќе даде се пресмета на правилен редослед к

· Ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 45stars Ширина и висина.Купувачот мора да ги про

3 квадратен метар =3pcs Бидејќи многу мали димензии имаме 12 фиксна големина цел.4 eters висина,Брои до грешки,

5165368188354197 Голем Попуст ,ТоплоПродажба метар квадратен метар квадратен метар квадратен метар квадратен

Ние продаваме страна метри квадратни, а не од страна на ролни.Доколку купите повеќе од 7 метри квадратни,

Оваа формула може да се користи за општа calulating но, за какви и да било посебни отпечатоци,или големи печат

Scroll