Новак
Кафе прочистувачките таблети Таблети за кафе машина за Автоматска кафе машина за чистење кафе машина 6 компјутери/ пакет

Кафе прочистувачките таблети Таблети за кафе машина за Автоматска кафе машина за чистење кафе машина 6 компјутери/ пакет

Достапност: Залиха
DEN 1430.00
DEN 1589.28

Ефикасно чистење, долгорочна заштита За автоматско кафе машина, да обрнат внимание на секојдневно одржување, кафе машина за одржување на најдобра состојба, е да се осигура дека вашата шолја за кафе квалитет на копче.

Параметрите на стоката

Тип:
Кафематот Делови
Број На Модел На:
Кафе прочистувачките таблети

Подобро ви се допаѓа

Целосно автоматско еден допир cappucinno ,млеко,еспресо кафе машина / професионални кафе машина / кафе машин

100% новиОбјектот пакетот вклучува : 1 парче филтерОбјектот одговара за : Electrolux EGCM600 ,EGCM150, EGCM100 SIEMENS CG7232 philips

CARIMALI ОЕМ Дел Без;14.00768.30 1 ЧАША ФИЛТЕР 7 гр 7g

ASTORIA ЦВА ОЕМ Дел No : 15275 Пареа knob ДОПРЕТЕ KNOB ПАРЕА Xuanniu : Јзу 45mm бленда : 6mm

6cups Електрични нерѓосувачки челик moka кафе тенџере со визија прозорец,Елегантен дизајн за подарок и совр

Ве молиме оставете messager кои база дали сакате?Или ние ќе испорака тоа случаен избор,па ве молиме да се нап

15pcs кафе set / Еспресо кафе со шеќер тенџере / висок квалитет на кафе поставите елегантен дизајн и beteaful под

Дополнителни Информации : На балансирање св кафематот е елаборат уред за правење кафе Тоа се состои од д

40 Pcs / Set Природно Дрво Целулоза 102 "V" Облик Кафе Филтер Хартија Еспресо Машина Мока Тенџере Цедилка ЛистК

CARIMALI ОЕМ Дел Без; 14.01899 ТУШ ЕКРАН 51.5 mm

нерѓосувачки челик млеко чаша / класичен млеко стомна Млеко југ / Млеко Пенење Југ / млеко стомна / млеко

Dezcal™ е лимонска киселина врз основа, нетоксични, biodegradable и безбедно descaler дека се распаѓа вар скала и кал

Производ Вовед Со оваа prefect притисок ќе имаат prefect пука, дури и притисне еспресо мелење Го подесувате е к

Scroll