Новак
АМЕЛИЈА GALANTI Дами кеси 2017 Мода Погодно Рамо гласник Мека Квалитет добра Bolor светла Мали чанти големина

АМЕЛИЈА GALANTI Дами кеси 2017 Мода Погодно Рамо гласник Мека Квалитет добра Bolor светла Мали чанти големина

Достапност: Залиха
DEN 763.00
DEN 1272.00


Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Чанти
Стил:
Моден
Број На Модел На:
00981225
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Патент
Обвивка Материјал:
Памук
Обликот:
Размавта
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Надворешноста:
Солидна Торба
Главен Материјал:
PU
Бренд Име:
АМЕЛИЈА GALANTI
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна
Чанти Тип:
Гласник Кеси

Подобро ви се допаѓа

Dispalang Луд Израз Мали Гласник Торба За Жени Мажи Crossbody Торба Секојдневен Мини Една Патна Торба Детска Кни

XОнлајн 031917 топла продажба човек платно торба мажите крстот тело торба

Dispalang прилагодено дизајн мали гласник чанта каверпечатење на деца деца рамо гласник торби за патување м

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Млада Девојка Стп Кожа Crossbody Торба Конзервирана Закуски Форма Со Цртан Филм Печатење Шема

2016 Нов Бренд Платно Гласник Кеси Fow Жените Шпанија Шарени Frint Чанта Голем Капацитет Mens Crossbody Торба Девојк

Го поздравуваме и ви се заблагодарам на моите онлајн продавница , ние сме посветени да го направи секој

Превозот Тип : Ние обично брод вашата објекти со ЕМС, DHL, UPSот и Кина Пост (CPAM или CPAK) за вашето барање Искре

Превозот : 1 Ние испрати овој предмет преку препорачана Воздухопловната превозот во целиот свет, и ве мо

Жените Кеси 2016 Година Жените Гласник Кеси Вистинска Кожа Чанта Дами Ткаат Рамо Crossbody Торба Чанти Жените

Детални Големина : 35x2cmИмајте на ум 1 : 1 инч = 2.54 см, 1cm = 0.39 инченЗабелешка 2 : Таму би можело да биде малку ра

_ Многу lighweight Најлон Купи> $ 11.9 Наредби(16) ФБИ Пазувите Скриени Торба Купи> $ 14.8 Наредби(14) 4 Различни Големи

Боја : Кафе;Материјали : Вистинска Кожа Cowhide(Висок Квалитет);Големина : 17(W)*6cm(D)*30cm(H)(6.7*2.4*11.8") години;Прилаго

Големина : pls дозволете 03 mm разликата се должи на рачно мерење Обичај во следат земјата е строга, па прево

Идеални за патување, работа, училиште и други активности на отворено, работи одлично како подарок! Усвој

202gСтил : МодаПогоден за толпата : ЖениДодатоци : НикојРемени : ПрилагодливБрој на Рачки / Ремени : Слободе

Детали за производот име : мажите торба Материјал : 100% вистински кожа Големина : 28cm X22cm X6cm Боја : црна Стил

Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за

_ Многу lighweight Најлон Купи> $ 11.9 Наредби(16) ФБИ Пазувите Скриени Торба Купи> $ 14.8 Наредби(14) 4 Различни Големи

Scroll