Новак
Шумски појас, Нови Ретро, лудиот коњ кожа, машка рака линија, еден слој крава пикап торба, чанта #8867

Шумски појас, Нови Ретро, лудиот коњ кожа, машка рака линија, еден слој крава пикап торба, чанта 8867

Достапност: Залиха
DEN 1471.00
DEN 2101.44


Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Паричникот
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Паричникот Должина:
Краток
Објектот Висина:
8.5cm
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
shengwell
Објектот Должина:
11.5cm
Број На Модел На:
8867
Стил:
Гроздобер
Затворање Тип:
Не Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Тежина:
0.5
Паричници:
Стандард Паричници
Материјал Состав:
Кравја Кожа
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб,За Држачот,Имајте На Ум Оддел
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Декорација:
Никој
НЕМА.:
8867
Применливи пол:
Машки
Текстурата на материјалот:
Вистинска Кожа
Стил:
машки паричник
Шема:
Полна Боја
Тврдост:
Мека
Применливи подарок прилики:
Валута
Боја:
Браун, бамбус боја

Подобро ви се допаѓа

мажите паричникот Главен Материјал : Вистинска кожа (Cowhide)големина : 19 CM*9.5 CM*2 CMСтруктура : 2 одделени банк

Бои за избор : Црна ,Сина, Кафена, Кафе, КакиПакување Тежина : 110gМатеријал : Кожа CowhideДетални Големина : 12.5 c

Стрип Спајдермен Молив Случај Двоен Слој Носителот Цртан филм Училиште Случај Момчиња Девојчиња Торба

Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се на пат да се вратат, купувачот треба да биде одговоре

Повеќе Плаќање прашање, ве Молиме проверете на следниот линк : Превозот И ИспоракаНие прифаќаме Логисти

2017 Нова Мода Трска Кожа Краток Паричникот Мажите Гроздобер Крст и Вертикална Стандард Паричникот Висок

Аниме Напад На Титан Краток Паричникот wМетал Значка на Истражувањето КорпусОПИС : Аниме краток парични

Карактеристики : Големина : За 12cm x 10cm x 1cm / 4.72"x3.95"x0.39"Забелешка : Големина за рачно мерење, припаѓа на норма

За Вилијам ПОЛО Вистински Кожен машки Паричник : Висококвалитетни материјали : Паричникот користење на

Добредојде и фала ти за моите онлајн продавница, ние сме посветени да го направи секој клиент задоволни

Аниме Синтетички Кожа Паричникот / Мобилен Телефон Спојки Чанта / Преносни Парични Чанта ОПИС : Шарени д

Материјал : СТПТочка БР : 892229892233Димензии : должина*ширина*дебелина 11*8.5*2cmМоже да се сместат џеб пари, моне

Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине бил

Ве молиме имајте во предвид : За следење на број и превозот.Како производ е многу мала вредност, цената е

Материјал : кравја кожа е под влијание на животната средина на крава Нормално е дека тие го оставаат тра

Драг пријател,може да се види од оваа слика се најде дека ,овој паричник во кина имаат тип 2,како оваа сл

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на модерен и издржливи паричникот Дизајниран да се одржи пари, карт

2017 Нова Мода Морнар Месечината Саманта Вега Луна Мачка Kawaii Долго Чанта Симпатична Дами СТП Кожен Паричн

2016 година Нови Познатиот Моден Бренд Паричници Картичка ID Носители За Ман Обезбедување на квалитет на С

100% Вистински Кожа Жените ПаричнициВисок Квалитет На Жените Долго Чантаголемина : 18*10*1 CmТежина : Околу 0.2

Scroll