Новак
1 КОМПЈУТЕР .. VariCore Заштита 26650 5100 mAh 3.7 V Литиум Јонска Батерија со ПХБ 8A 3.6 V Батерија за Фенерче

1 КОМПЈУТЕР .. VariCore Заштита 26650 5100 mAh 3.7 V Литиум Јонска Батерија со ПХБ 8A 3.6 V Батерија за Фенерче

Достапност: Залиха
DEN 337.00
DEN 432.00

Висока моќност светло 26650 додадете батеријата заштитниот поклопец на Батеријата параметри Бренд на батеријата : Vari Core Тип на батерија : INR 26650 A одбор + заштита Оценет напон : 3.7 V Стандарден капацитет : 5100 m Ah Полнење метод : 4.2 V DC постојан притисок Максимално полнење на струјата : 2 A Максимална испуштање струја : 8 A Батеријата големина : 27 * 70.5 mm (дијаметар * висок) Батерија тежина : 100 g Карактеристики : Нов и висок квалитет Без меморија ефект Хибрид моќ и стабилна. Тоа може брзо да се инсталира без полнач, smart полначи, поврзете го полначот или универзална полначи. Одлични перформанси во дигитални фото апарати, CD-плеери, далечински управувач автомобили, метал детектори, рефлектори, pda пилоти, пејџери, момчиња игри, играчки, и така натаму.

Параметрите на стоката

Број На Модел На:
INR26650A-8A
Поставете Тип:
Само Батерии
Пакет:
Пакет 1
Батеријата Број:
1pcs
Бренд Име:
VariCore
Замена На Батеријата:
No
Тип:
Li-Ion
Големина:
27*70.5mm
Номиналниот Капацитет:
5100mAh

Подобро ви се допаѓа

7 VКапацитет : Ах 900mОколу Тежина : 18gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тес

NASTIMA2x Пакет Go Pro Hero4 Акција Cam Замена на Батеријата (1160m Ah, 3.8 V, ЛитиумЈонска) Компатибилен со Go Pro Hero4 ЦрнаМо

0×60×75Номиналниот Напон : 3.Ако објектот неисправни по приемот, pls контакт со докажување на фотографии ние

Ако не сте целосно задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите до нас со превозот надомест платен.

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеИзградена во PCB за полнење ,испуштањ

4x AA 3000mah Ni MH 1.2 v 2 A Црвена Боја Батерија + 1x Пластични Батеријата Случај НосителотБатерии : Капацитет : АА 30

20x ААА 3 AYellow Боја 1.2 V NiМЗ 1800m Ah Батерија + USB ПолначБатерии : Капацитет : ААА 1800m Ah Напон : 1.2 V Хемија : НуМЗ (Ни

20x АА 3000m Ah + 20x ААА 1800m Ah 1.2 V Ni MH Црвена Боја Батерија на Мобилен 2А 3АБатерии : Капацитет : АА 3000m Ah / AAA 1800m Ah Н

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимепревозот време зависи од ефикаснос

Eleoption 7.5 V 1200m Ah HNN9628 NiCD Батерија за полнење за MOTOROLA HNN9628 HNN9628 A HNN9628 AR HNN9628 B GP300Функција : 1 Батерија Тип : NICD2...

ние не сме одговорни за undelivered адреса За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и прези

com) 27 работен денУслови и Состојба на:Нема враќање, размена на само.cn) 715 работен денПРОЗОРЦИ : (www.com) 27 раб

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеИзградена во PCB за полнење ,испуштањ

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеИзградена во PCB за полнење ,испуштањ

40x АА 3000m Ah 2 A 1.2 V NiМЗ Сива Батерија на Мобилен за MP3 РК ИграчкиБатерии Капацитет : АА 3000m Ah Напон : 1.2 V Хемија

5 часа полнење 4 AA батерија во 4hours Карактеристики : Recharges 1 до 4 АА или 2 AAA Ni Zn / Ni MH battries на време Вграден преф

9 V 250m Ah Ni MH Акумулатори Спецификации : Големина : 9 Volt(6 F22) Напон : 9v Капацитет : 450m Ah Хемија : Ni MH Димензии : (H x

Почитувани купувачи пријател, вие сте добредојдени да се Liito Kala Продавница, некои неодамнешни клиент пр

Scroll