Новак
CITYCARAUTO за M4 Стил F33 Карбонски Влакна Заден Спојлер на Багажникот Карбонски Влакна Крило Одговара За F33 4 Серија

CITYCARAUTO за M4 Стил F33 Карбонски Влакна Заден Спојлер на Багажникот Карбонски Влакна Крило Одговара За F33 4 Серија

Достапност: Залиха
DEN 6977.00
DEN 7584.00


CITYCARAUTO M4 Стил F33 Карбонски Влакна Заден Спојлер на Багажникот Карбонски Влакна Крило Одговара За F33 4 Серија

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Спојлери
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Име На Модел:
F33 4SERIES
Земја/Регион на Производство:
Кина
Материјал Тип:
јаглерод
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Објектот Висина:
5cm
428i-Година:
2014,2015
Специјални Функции:
Заштитени
Објектот Ширина:
20cm
Производителот Дел Број:
спојлер
Објектот Тежина:
2kg
Поставување на Возило:
Задните
Модел Година:
2014 година 2015 година
Објектот Должина:
120cm
BMW Модел:
428i
Бренд Име:
CITYCARAUTO

Подобро ви се допаѓа

Ние обезбедуваме ОЕМ и ODM на fiberglass и карбонски влакна производи, како и нашата системите за климатизациј

Овој производ е : F Стил на Карбонски влакна Водови 2 Door Спојлер Одговара За Benz CКласа W205 C180 Место на Потек

Автомобилстил, За Апартманите се R32 GTR Широките Комплет Карбонски Влакна RB Стил Задниот Спојлер Сјајни В

Ако ние не можеме да ги исполни ова ветување ние ќе рефундирање на дека по приемот на врати објектот Пла

ЗАБЕЛЕШКА : Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.1 Ние сме производител кој произве

6 L 4663 CC V8 ГАС DOHC Turbocharged за МерцедесБенц CLS550 2013 База Седан Со 4 Врати 4.6 L 4663 CC V8 ГАС DOHC Turbocharged за МерцедесБен

Fitment : • За Ауди А5 2 Врати Купе 2013 2014 2015 2016 2017 ДОКупување совет : Оваа ставка го само се вклопуваат 2Вратат

ОБЈЕКТОТ W205 ЗАДНИОТ СПОЈЛЕР МАТЕРИЈАЛ КАРБОНСКИ ВЛАКНА СТИЛ RENNTECH СТИЛ FITMENT W205 C180 C200 C220 C250 C300 C350 C400 Купе 2

3 M лента вклучена инсталација одлична fitmentСовети : Ако треба да се купи други производи, ве Молиме да го к

A4 Unpainted ABS Задните Трупот Крило Спојлер за Audi A4 Б8 Седан 2009 2010 2011 20121 3 M лента вклучена инсталација одлична

ОБЈЕКТОТ F33 ЗАДНИОТ СПОЈЛЕР МАТЕРИЈАЛ КАРБОНСКИ ВЛАКНА СТИЛ P Style FITMENTF33 Конвертибилна 420i 428i 435i 420d 425d 430d 435

Автомобилстил, За Benz E Класа W213 1617 Veath Стил на Карбонски Влакна Задниот Спојлер Сјајни Влакна Багажникот

Плаќања : Ние само го прифати , итно плаќање е потребно е најбрзиот и најбезбедно пат во што си сигурен де

Сите претпоставува дека е неисправен или погрешна предмети мора да добие одобрение пред returing Понекогаш

ОБЈЕКТОТ W205 ЗАДНИОТ СПОЈЛЕР МАТЕРИЈАЛ КАРБОНСКИ ВЛАКНА СТИЛ C63 СТИЛ FITMENT W205 C180 C200 C220 C250 C300 C350 C400 Купе 2 Вра

ОБЈЕКТОТ F30 F80 ЗАДНИОТ СПОЈЛЕР МАТЕРИЈАЛ КАРБОНСКИ ВЛАКНА СТИЛ М3 Стил FITMENT F80 М3 F30 316i 318i 320i 328i 330i 335i 340i 316d 31

Со цел да се избегне боја разлика гребнатини и за време на испорака или инсталација Имаме инсталација н

Детали : Ве молиме имајте предвид слики што се користи во овој листата е еден од карбонски влакна, всушно

Информации ве Молиме контактирајте не преку порака за решение ако ви се исполнат за било какви прашања,

ОБЈЕКТОТ F82 М4 ЗАДНИОТ СПОЈЛЕР МАТЕРИЈАЛ КАРБОНСКИ ВЛАКНА СТИЛ GTS Стил FITMENTF82 М4 ГОДИНА 2014 ГОДИНА 2015 2016 2017

Информации ве Молиме контактирајте не преку порака за решение ако ви се исполнат за било какви прашања,

Мала тежина и издржливост5.1, П : дали Е ДАНОК се вклучени во цел полнење ?A : Купувачот е одговорен за плаќа

СИТЕ ПРОДАЖНИ КОНЕЧНА, Безнаплата се нудат Ве молиме имајте предвид дека превозот и ракувањето не се вр

ОБЈЕКТОТ E87 ЗАДНИОТ СПОЈЛЕР МАТЕРИЈАЛ КАРБОНСКИ ВЛАКНА СТИЛ AC Стил FITMENT E87 120i 130i 135i ГОДИНА 2004 2011 ИНСТАЛИР

Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.карбонски влакна задниот спојлер на багажник

ОБЈЕКТОТ Q50 СПОЈЛЕР МАТЕРИЈАЛ КАРБОНСКИ ВЛАКНА СТИЛ / FITMENT За INFINITI Q50 ГОДИНА 2014 ГОДИНА 2015 2016 ГОДИНА ИНСТА

Fitment : • За Jaguar XF 2012 2013 2014 2015Карактеристики : Направен од висок квалитет на карбонски влакна100% Реално Кар

Ригорозни квалитет's систем за управување со осигурува повеќе стабилен квалитет и повеќе toughed структура

Scroll