Новак
HONGGE 1Pcs ABS Автомобилската Надворешна Температура Следење Сензор 8D0 820 535 8D0820535 За ФОЛКСВАГЕН Passat B4 A4 A6 A8

HONGGE 1Pcs ABS Автомобилската Надворешна Температура Следење Сензор 8D0 820 535 8D0820535 За ФОЛКСВАГЕН Passat B4 A4 A6 A8

Достапност: Залиха
DEN 804.48


Автомобил Модел : "ФОЛКСВАГЕН" Passat 1998-2001 A4 1996-2002 A6 1995-1998 A8 1997-1999
ОЕМ Дел Број : 8 D0 820 535
Превозот :
1. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.(Освен некои земји и APO / FPO)
2. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот (ите) што е (се) не како рекламира. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po #.
Повратни информации :
1. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.

Параметрите на стоката

Passat-Година:
1997,1998,1996,1999,2000,2001,2002
Фолксваген Модел:
Passat
Објектот Ширина:
2cm
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Година:
1996-2002
Објектот Дијаметар:
8cm
Објектот Тежина:
0.25kg
Бренд Име:
HONGGE
Објектот Висина:
1.45cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Специјални Функции:
ФОЛКСВАГЕН отворено сензор на температура на
Тип На Објект:
Автомобил Релеи
Име На Модел:
8D0 820 535
Објектот Должина:
120cm
Материјал Тип:
ABS Пластика
Автомобил модел:
A4 A6 A8
за автомобил модел :
фолксваген passat
Име на производ:
ФОЛКСВАГЕН отворено сензор на температура на
Дел Број:
8D0 820 535
Тип На Објект:
Сензори

Подобро ви се допаѓа

Нов Прозорец прекинувач за Мерцедес Бенц actros Возачот Страна100% Нови1 година гаранцијаОЕМ Не / Модел : A001545

Име на производ : притисок switch ОЕМ Бр : 51 CP0503 Ќе се користи за "Рено" Пакет метод : боја кутија Место на поте

Вклучете Код : 3 C8 941 431 CКрај : 10 ИГЛИНеутрален Пакување Вклучуваат : Светлата Се Префрлите X 1Состојба : Нов

Новиот Мотор за Ладење Вентилатор Switch 8942820110 Одговара за TOYOTA RAV4 ЕХО LEXIS300 Состојба : 100% нови Боја : Злато & Wh

Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена.Увозни давачкиУвозни давачки, даноци и да

Пакување детали : 1 × страна огледало префрлатеДел број : 4 B0 959 565 A Состојба : Нова Директно Од Фабрика све

Нов Возач Страна Главата Светло Светла Светилка Switch Прекинувачи За Volvo Камион FH12 FM VNL 50104003 20953569 20466306 20942844

Опис на производот Универзалната за 12 V Моќност Speediness & Тркачки Автомобили.Материјал : Алуминиум и Пласт

Состојба : НоваДел број : 3 BD 998 786 / 3 BD 998 785Fitment : ЗА "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT Б5 БОРА ПОЛО, ГОЛФ MK4Пакетот вклучува : 2 x

Нарачки обработени во рок од 72 часа од целосна расчисти исплата е примена.Ако дојде од руската Федераци

Висока Чувствителност, Stablity & Силна АнтиМешање СпособностЛесно & Флексибилни Инсталација,едноставно ис

Време на испорака варира во зависност од вашата локација и превозот агент можете да изберете Купувачит

За Нас1 : Ние не сме одговорни за било важно царина, даноци и давачки Ако не добивате нашиот одговор, ве мо

4) Калапи се направи, Совршен натпревар за оригиналниот автомобил.Пакување слика : Враќање : 1...

Се користи во Возила : SEAT ALHAMBRA (710) (2010 / 06 / ) "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ ПЛУС (5 M1, 521) (2005 / 01 / ) "ФОЛКСВАГЕН" EOS (1 F7, 1 F8) (20

НОВА За GMC Висок Квалитет TYCO РЕЛЕИ 12193604 12088567 12077866 SIEMENS TYCO 5 ИгличкиПроизводот Се ПокажеДобредојдовте во м

Сосема Нов! Боја : Црна+Црвено Количина : 1 pc Кабел Должина : Околу 133cm / 52.36" Сосема Нов!Боја : Црна+ЦрвенаКо

Пакување детали : 1 X господар прозорец прекинувач (9 пина)1 X светлата се префрлите3 X прозорецот се префрл

Scroll