Новак
5.0 cm Расклопување Алатка Телефон Поправка Алатки Lcd Екран Компјутер Вакуум Силна Вшмукување Чаша Автомобил Смена Подлога Стакло Лифт 1000pcs/многу

5.0 cm Расклопување Алатка Телефон Поправка Алатки Lcd Екран Компјутер Вакуум Силна Вшмукување Чаша Автомобил Смена Подлога Стакло

Достапност: Залиха
DEN 5354.40


5.0 CM Вакуум Силна Вшмукување Чаша
LCD Екран Отворање Plier Мобилен Телефон Поправка Алати за Мобилни Со Вшмукување Чаша Тешки Поправка Морон Вшмукување Чаши Екран Отворите Алатка за Лаптоп за IPAD Стакло Вшмукување Чаша Морон Менгеме Малку Подлога Екран Lifter за Мобилни Поправка Мали Дент Поправка Puller Lifter Екран Отворите Алатка Стакло Автомобил Вшмукување Морон Силна absorbability да се отстрани екран на мобилен телефон и други уреди за брзо и лесно Материјал : Природна Гума Дијаметар Големини : 5.0 CM Компатибилни Модели : Универзална Пакување : 1 x Вшмукување Чаша + 1 x Копче Прстен

Параметрите на стоката

Тип:
Рака Алатки
Примена:
Компјутерска Алатка За Полнење
Пакет:
Торба
Број На Модел На:
5.0 cm
DIY Материјали:
Електрични
Големина:
5.0CM
Број на Парчиња:
1
Бренд Име:
BAIDE
Тип:
вшмукување чаша

Подобро ви се допаѓа

Карактеристики100% Сосема нов и висок квалитет!Паричникот тип на пакување, нагласи одделение.Лесен и пре

ПОПУСТ Наредби(500) ПОПУСТ Наредби(100) ПОПУСТ Наредби(150) ПОПУСТ Наредби(150) ПОПУСТ Наредби(135) ПОПУСТ Наредб

Paintless Дент Поправка Отстранување Алатка Лента Линија Одбор Рефлексивни Одбор за Дент Откривање

Карактеристики : 40 парчиња штекер клуч сет, ставки вклучени како што следува : 14 парчиња 1 / 4" метрички при

Карактеристики : 1 Бренд нови поправка алатка за поставување2 Мала тежина,погодно за носење3 Со овие попр

Најдобро за iphone X 7 7 P 6 S 6 SP 6 G 6 P Плус ПРОЦЕСОРОТ NAND процесор BGA reball Калај Нето HDD basebandот Матрицата Голема По

Crimping алатка сет со коаксијален crimping алатка,машина,stripper и exchangeable умира за BNC,ТВ кабелска RG58,59,55,6,11,174LS05 H5 A2Е

1 PC Repair Алатка Gtool Panelpress Алатка Strightens Агол Наведнуваат Поправи го Поставите на ЗаднотоКапак Поправка Ала

35x25cm Топлина Пиштол Телефон BGA Лемење Станица Изолација Силикони Биро Подлога Мат Одржување Платформа з

1 PC Најновите Надгради Вакуум Филм Laminating Машина со ВакуумПумпа Builtin за Мобилен Телефон LCD RefurbishingНапомена

Дијаметар 30мм огледало монтира на вртливата топката заеднички за 360° агол приказ Види во оние скриени д

WK806 FTL цевка распрснување алатка за сечење сет ,цевка проширувач, Бакарни цевки распрснување комплет Про

Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата email и ние ќе ви одговори ш

9 in1 MJA22 мобилен телефон на поправка плоча тела за iphone 5 s 6 сп 7 8 стр мултицел соединение фиксна стега тела 5

Но треба плати дополнителни превозот надомест.Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците

23pc Алуминиум Легура Првенство Тип на Филтерот за Масло Капа Клуч Приклучок за Отстранување Set Auto Одржув

1 Пакетот Вклучува : 31 куките3 Кука прстени и Одборот5 POB Потчукнете Надолу пен7 Antidrop Поддршка Рамка1 Гумен

Почитувани купувачи, Добредојдовте на нашата продавница шопинг, на продавница постепено се нови, ако им

PDR Кука Алатки им Помогнам на Стап Црн Автомобил Crowbar Пумпа Оптоварување Paintless Дент Поправка Алатки PDR Ко

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет сет со една lifter и 4 тркала Црвено / Жолта и црна изглед диз

Главни Карактеристики : Направени од цврста пластика, карбонски влакна композити, лесни и издржливи Чет

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Боја : Како на сликата покажува tweezer е

ПОПУСТ Наредби(500) ПОПУСТ Наредби(100) ПОПУСТ Наредби(150) ПОПУСТ Наредби(150) ПОПУСТ Наредби(135) ПОПУСТ Наредб

9 Парчиња Шрафцигер Алатка за Поставување апарати за Домаќинство Алатка Set TV Фрижидер Поправка Алатки П

Scroll