Новак
Гребло одбор Surf Paddling Фјучерси Перки Зелена Кутија/Портокал/Сина/Виолетова/Red/Жолта Пластична Иднина-Д-Приклучок

Гребло одбор Surf Paddling Фјучерси Перки Зелена Кутија/Портокал/Сина/Виолетова/Red/Жолта Пластична Иднина-Д-Приклучок

Достапност: Залиха
DEN 479.52

Опис На Производот :
1.Стандард иднина перка кутија.
2.Супериорен Најлон пластични материјали, така што може да носи вода притисок и УВ.
3.3 компјутери по поставување
4.Завртки за фиксирање и клучните се вклучени.
5.Не MOQ,примерок цел и мали судењето цел се прифатливи.
6.Боја : Зелена/Портокал/Сина/Виолетова/Red/Жолта

Параметрите на стоката

Број На Модел На:
иднината перка кутија
Отворено Активност:
Сурфање,Paddling
Применливи Луѓе:
Унисекс
Тип:
Чантата
боја:
Зелена/Портокал/Сина/Виолетова/Red/Жолта

Подобро ви се допаѓа

JNJ врвен квалитет 100% подготвен стандарден FCS 2 M G5 буквален за мрежа сурфање перки FCS II thruster со силна jnj тор

FCS Приклучок Fin1.Стандард fcs приклучоци,одговара за сите стандардни fcs база перка.2.Пластичен материјал,мо

Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви ги даде $2 ПОПУСТ за вашата следна цел.Insurfin бук

Бесплатен превозот FCS G5 јаглерод перки fiberglass саќе за сурфање FCS М перкиДизајнПерка Материјал : fiberglass,мед

Во некои случаи, на буквален за мрежа поводник може да има варијации во листата, па ве молиме да ни кажет

Longboard Центар Перка1.Се користи во ВЕЧЕРАМ одбори или чантата.2.Материјал : Plast3.Должина : 9.0"4.Боја : Бела5.Не M

Бесплатен Превозот Најлон буквален за мрежа перка / Surf Перки quilhas pranchas де буквален за мрежа Иднина Перка

Буквален За Мрежа Перка Кутија 1.Стандард Иднина Перка Кутија 2.Супериорен Најлон пластични материјали,

Опис На Производот : 1.Стандард иднина перка кутија.2.Супериорен Најлон пластични материјали, така што мо

ДеталиИднината перка кутија компатибилни Перформанси Core конструкција со рака од карбонски влакна диза

10ft 7mm буквален за мрежа сурфање нога поводник јаже TPU Гребло одбор surf поводник ВЕЧЕРАМ застане гребло од

Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации ил

Материјал : fiberglassТип : 10" Центар перка(Едно парче / set)материјал : fiberglassтип : 10"центар перкаиздржливи,силни,

Опис : Удобно палубата влечење подлога специјално дизајнирани за вашето куче, исто така, може да се кори

Добредојдовте на Micfin сурфање перки производителот,ние имаме 3 години quilhas перки Производство искуство г

Популарната Нов Стил Insurfin Врвен квалитет на буквален за мрежа Иднина Светло Сива Најлон Перка Сет (3 Дел)

Спецификации : Материјал : Тешко пластични&Силика гелБоја : ЦрнаДолжина : 24cmШирина : 11cmВисина : 22cmКаракте

ДеталиИднината перка кутија компатибилни Перформанси Core конструкција со рака од карбонски влакна диза

База Тип : Иднината,FCS,FCS IIПерка База : 4.41" / 112mmПерка Длабочина : 4.60" / 117mmПерка Област : 14.85 sqin / 9582sqmmПерка Изд

Буквален За Мрежа Покриваат Добар Квалитет Поврзана Surf Sock Водат Тери Буквален За Мрежа SockФункција:Теш

ДеталиИднината перка кутија компатибилни Перформанси Core конструкција со рака од карбонски влакна диза

Буквален За Мрежа Перка Кутија 1.Стандард Иднина Перка Кутија 2.Супериорен Најлон пластични материјали,

Longboard Перка Кутија 1.Стандард Longboard Перка Кутија 2.Супериорен Најлон пластични материјали, така што може

Опис : Материјал : Најлон Должина : Околу 57mm Надворешниот Дијаметар : Прибл 41.5 mm Внатрешен Дијаметар : При

ДеталиИднината перка кутија компатибилни Перформанси Core конструкција со рака од карбонски влакна диза

Scroll