Новак
Трговија на големо Нерѓосувачки Челик Мажите Накит Јаже Хривнија Вистински СТП Кожа Specail Копчето За Мажи Нараквица (JewelOra BA101928)

Трговија на големо Нерѓосувачки Челик Мажите Накит Јаже Хривнија Вистински СТП Кожа Specail Копчето За Мажи Нараквица (JewelOra

Достапност: Залиха
DEN 230.00
DEN 287.52


Answer : ___________________________ Note :
Чиста трговија на големо нерѓосувачки челик хривнија НЕ е support>200usd
бесплатни изразат испорака испораката servise(треба да плаќаат за превозот надомест)

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Кутија-со-јазик
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Бренд Име:
jewelora
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Број На Модел На:
BA101928
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
кожа
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
BA101928
Должина:
19CM

Подобро ви се допаѓа

Хривнија должина : 18.4 cmМатеријал : Кубни Камен ЦиркониГлавната Бои : ШарениPera Гроздобер Стил Биг Цвет Му

com's центарот за пораки Свежа вода бисер создал обновена во мода бисери светот како прифатлива алтернати

Ако се меша цел повеќе од $180, бесплатен превозот : DHL,Aramex, Fedex или ЕМС Име : Круг 3мм Кубни Циркон Тенис Хрив

0dongsheng ФАНТАЗИЈА УНИВЕРЗУМОТ се Прашувам Жена Шарм Хривнија W Шарм Круна Shield Pentagram На Белегзии&Алка 25 Сос

Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 2040 дена да

Ако се меша цел повеќе од $180, бесплатен превозот : DHL,Aramex, Fedex или ЕМС Име : ААА Кубни Циркон Тенис Хривнија

Бренд име : BRAVKISНакит тип : Нараквица & ЗакачамКамен материјал : Кубни камен ЦиркониМетал материјал : Бака

0Топла Продажба Мажите Хривнија Природни Камења во Живо Гира Хривнија Вулкански Камен Монистра Фитнес

Бренд : GOKADIMAОбјектот Tyle : Кубанската Синџир ХривнијаМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликГолемина : 22cm*8ммТежин

Бренд : GOKADIMAОбјектот Tyle : Кубанската Синџир ХривнијаМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликГолемина : 22cm*7mmТежина

Бренд : GOKADIMAОбјектот Tyle : Кубанската Синџир ХривнијаМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликГолемина : 22cm*6mmТежина

Интересна новина Raccoon нараквици симпатична цртан филм животинско Raccoon Pecock хривнија заштита на диви живо

Ако се меша цел повеќе од $180, бесплатен превозот : DHL,Aramex, Fedex или ЕМС Име : ЕУ Стил Сребрена Боја со Сини Кр

Зошто да изберете од не ' Рѓосувачки Челик Накит?Не ' рѓосувачки Челик накит не оцрни и оксидираат, кое мо

Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања

1.ние го прифатат плаќање преку Зачувам услуга2.ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.1.Н

Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас.Боја несовпаѓа

Се ПРЕПОРАЧУВА ID : 6910 Опис на Производот ID : 6766 Име : Луксузни 100% 925 sterling silver шарм нараквици накит за жените

Scroll