Новак
500W Бесплатен Превозот 3 инчен Спирален Роторот Соларни Потопна Пумпа Завртка Пумпа 3 години гаранција со Слободни Делови 3SSH1.8/100-D36/500S

500W Бесплатен Превозот 3 инчен Спирален Роторот Соларни Потопна Пумпа Завртка Пумпа 3 години гаранција со Слободни Делови 3SSH1.8/100-D36/500S

Достапност: Залиха
DEN 22176.00

пумпа со 3meter кабел б. нерѓосувачки челик завртката с.Она што за гаранција? Нашите 3 SSH серија време на гаранцијата е 3 години.75"
ø76
11
540*300*150
36 V 280 W 2 ПАРЧИЊА
3 SSH1.6/80-D36/400 S
400
36
1.Може да се купат само на пумпа без контролер? Не,нашите пумпа може да работи само со нашата контролер.8/100-D36/500 S
500
36
1.Е цената вклучува соларни панели? Нема.Ако имате било какви други прашања,добредојдовте да контактирате со нас или ни остави порака.75"
ø76
11
540*300*150
36 V 300 W 2 ПАРЧИЊА
3 SSH1.8/100-D36/500 S (Тука " S " значи дека сите поврзување на штекер е направен од страна Умре-фрлија Алуминиум )
Внимание : 1. Кабел конектор
г.Како да се избере модел? Pls дозволете ми да знам вашиот проток,Главата,Моќта,Големината,итн. Наведениот цена вклучувајќи : Пумпа+MPPT контролер+Accesories, БЕЗ СОЛАРНИ ПАНЕЛИ ;
2.75"
ø76
11
540*300*150
18 V 150 W 6 PCS
3 SSH2.2/140-D72/900 S
900
72
2. Слободен додатоци, вклучувајќи : a.8/100-D36/500 S
Pls Забелешка 3 SSH1.Како е пакување? Нормално,ние ги користиме извоз картонска кутија.
Опис На Производот
500 W Бесплатен Превозот 3 инчен Спирален Роторот Соларни Потопна Пумпа Завртка Пумпа 3 години гаранција со Слободни Делови 3 SSH1.8/120-D48/600 S
600
48
1. Нивото на водата сензор e.
Ви благодариме за вашата посета! Имајте пријатен ден.За да го добие моето пумпи наскоро,ништо друго треба да се провери со Врвот Цар кога ќе се плати за цел сега? Вашата точна адреса со име, мобилни, телефонски, пост кабелот. Пумпа контролер в. Јаже : 10meter
Product Overview
За referrence
Бесплатни Додатоци
Модел За Идентификација
Модел
Влезна Моќност
(W)
Напон
(Vdc)
Максимален Проток (m 3 /h)
Макс Главата (м)
Штекер (во)
Преглед (mm)
GW (Kg)
Пакување Големина (L*W*H) (mm)
Соларен Панел Се Соберат
Линк
3 SSH1. Ако соларен панел е потребно, Pls љубезно ве молиме да ги споделите со нас, ние ќе го цитирам соодветно (Но ние ви препорачуваме купување на PV panles локално за да се спаси висока курир цена, уште повеќе, голема големина соларни панели е многу кревка за време на испорака преку експрес) 2.

Параметрите на стоката

Напон:
36V
Употреба:
Вода
Структура:
потопна пумпа
моќност:
Електричен
Притисок:
Висок Притисок
Број На Модел На:
3SSH1.8/100-D36/500S
Примена:
Подводните
Standard or Nonstandard:
Стандард
Гориво:
Соларен Панел
Теорија:
Завртка Пумпа
моќност:
500W
Напон (Vdc):
36v
Максимален Проток (m3/h):
1.8
Макс Главата (м) :
100
Штекер (во):
0.75
Преглед (mm):
76
Соларен Панел Се Соберат:
36V 300W 2 ПАРЧИЊА
Завртка материјал:
Нерѓосувачки Челик
Контролор:
MPPT
Пакување:
картон

Подобро ви се допаѓа

Ве молиме белешки,овој линк содржи , Клипот, 9 компјутери Цилиндар,1pc Вентил плоча,1pc Retainer плоча,1pc...

Ве молиме белешки,овој линк содржи, 1,цилиндар блок,1pc 2,клипот,5 компјутери (Не постои прстен во клипот)3,п

На овој линк содржи точките од 1 до 15 (вентил плоча,цилиндар блок,retainer за миење,топката водич,клипот чевл

Или можеме да рефундирање на вашите пари назад.Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.Повратни и

Ве молиме белешки, овој линк содржи , 1, вентил плоча,RH, 1pc 2,цилиндар блок, 1pc.3,клипот чевли, 9pc...

Ако повисоки оперативни средини е потребно, ве молиме да се консултирате со нас.Моторни ротација toque е п

Ве молиме белешки,овој линк содржи, 1, клипот,7pcs 2,цилиндар блок,1pc 3,вентил плоча,RH,1pc 4,retainer плоча,1pc...

Ве молиме белешки, овој линк содржи, 1, клипот,7pcs 2,цилиндар блок,1pc 3,вентил плоча,1pc.

Ве молиме белешки, овој линк содржи, 1, клипот,7 компјутери 2,цилиндар блок,1pc 3,вентил плоча,1pc 4,се вози вра

Ве молиме белешки,овој линк содржи ,PSVD217 пумпа делови : 1,Клипот чевли : 30pcs ( 3 поставете)2,Цилиндар блок : 1 bu

Ве молиме забелешки : На овој линк содржи цилиндар блок,1pc, вентил плоча,1pc,клипот чевли,10pcs, retainer плоча,1pc,

Ако треба да брод од страна на вашиот начин,ве молиме контактирајте со нас Бидејќи вашето мислење е мног

Ве молиме белешки, овој линк содржи, 1, клипот чевли, 9pcs 2,цилиндар блок,1pc 3,вентил plave, 1pc 4,retainer плоча,1pc.

Ве молиме белешки,овој линк содржи , 1,Клипот, 18 компјутери 2,Цилиндар,2 парчиња 3,Вентил плоча,2 парчиња...

)За повратни информации : 1.За плаќање : 1 Платите на Aliexpress Зачувам преку кредитна картичка Ние ќе ви обезб

и циклуси, како оваа.Бран На Владата : W1 : Бран РежимRemoting на knob е потребно, кога работат на овој режим за да

На овој линк содржи цилиндар блок,1pc, вентил плоча,1pc,клипот,10 компјутери, retainer плоча,1pc,топката водич,1 ко

Опис на производот БР ОПИС КОЛИЧИНА / SET 1 ЦИЛИНДАР БЛОК 1 2 КЛИПОТ ЧЕВЛИ 10 3 RETAINER ПЛОЧА 1 4 ВЕНТИЛ ПЛОЧА 1

Име на производ Страната на Водата Доводното Адаптер Машки Конец Кол 58mm / 2.28 "Монтиран Дупка Кол 9mm / 0.35" В

1set 5# PTFE Дијафрагми Замена на Делови за 5# Течност Воздух ДијафрагматаИме : 5# Дијафрагми / Делови за Пумпи

Scroll