Новак
COCOTEKK бренд оригинални мажите моден тренд хип хоп чорапи геометриски облик шема памук смешно шарени чорапи шарени свадба sock

COCOTEKK бренд оригинални мажите моден тренд хип хоп чорапи геометриски облик шема памук смешно шарени чорапи шарени свадба sock

Достапност: Залиха
DEN 143.52

Но, проверете дали пакетот е прилагодено, тоа е вашиот одговорност е да се плаќаат даноци.)
За Данок На
Нашата цена не вклучува даноци и други давачки, ние ќе ги прогласи ниска вредност за да им помогне на купувачите
Избегне данок. Јас не може да го прифати наплата.
Вашето задоволство е многу важна за нас.
Ние обезбедуваме Кина Пост воздухопловната, E - пакет, Бо Si ди Финска, DHL ЕМС превозот методи на глобално ниво. Ако пакет е изгубен или undelivered и да се вратат назад поради погрешна адреса.
Напомена :
Доколку вашата земја ги поддржува "Ali Express Стандард за Испорака" логистика, ние препорачуваме да изберете "Ali Express Стандард за Испорака", се повеќе и побрзо, посигурно 1.
Нарачки шорцеви ќе биде dealed во рок од 48 часа според фотографиите и пакет тежина.
-E Пакет на сад треба 7-25 работни дена.
(Над проценува времето за испорака е само за референца. Пакет ќе пристигне околу 60 дена во нормален, и Јужна Америка и Јужна Африка треба 60-90 дена (мразам спор поради нема песна или не примаат во рок од 60 дена) 3.
На патот, тоа е оштетен или има проблеми со квалитетот, ќе се користат по тоа обработени фото рок од 48 часа.
-Нарачки од страна на Кина Пост обичните мали пакети покрај тоа, постои никаква трага пораки . Повеќе од $9 цел | брод од страна на E-пакет(НИ)/Кина Пост препорачана Пошта | Имаат следење . Ве молиме мора да се пополни право адреса, име и презиме и телефон НЕ се провери внимателно.
-Купувачот Заштита :
Ali Express објавен по исплата потврди испорака на нарачки само.
За повеќе детали, ве молиме кликнете на линкот подолу. Ако сте задоволни со вашиот производи, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди
Повратни информации. Ве молиме! Ве молиме! Ве молиме! Било каков Проблем, Контактирајте со идеја ве Молиме да знаат дека пред цел . Ако не сте задоволни со стоката, ве молиме да ни даде шанса пред отворањето на правото за да се направат работите
Спор или остави негативни повратни информации.

Параметрите на стоката

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Бренд Име:
COCOTEKK
Дебелина:
Стандард
Sock Тип:
Повик
Материјал:
Spandex,Памук,Полиестер
Број На Модел На:
wz391
Функција:
Анти-Бактериски, Дише,Топло,антибактериски, deodorant
Стил:
Шарени Шарени Чорапи
За сезоната:
Зимата Лето Есен пролет
Големина:
37-45EU
Шема:
Ленти и Мрежи и точка
Карактеристики:
dot,карактер,флорални,цврсти,животински
Sock Тип:
Атлетик
боја:
правопис боја , Контраст боја, Хит Боја, точка ,шарени
боја:
бела,сива,црна,розова,портокалова,сина,зелена,жолта
погоден:
Спорт Кошарка, Скејтборд, Фудбал

Подобро ви се допаѓа

Моден 2 Pairslot Деца Девојка Sock Пинк Принцезата Ребрести Ткаенината Шема Бебе Девојка Sock Бебе Чорапи 036 MLuvab

1 Пар Девојки Балет Танц Пилатес Чорапи Backless Професионална Фитнес, Пилатес Чорапи Жените Не се лизга Тан

Главен материјал : ПамукГОЛЕМИНА НА : СЛОБОДЕН SZIE( EUR 3745) Одговараат за човекот / жената

Ние обезбедуваме мајчин јазик сервисот на англиски, француски и Кинески.Се Враќа РокВо случај да сте го

【Материјал】 : памук+spandex 【Боја】 : црна 【Содржат】 : 1x порибување 【Стил Опис】 : чипка fishnet порибување,Ла

Висок квалитет Најлон свила Чорапи Мажите Бизнис чорапи Секси Жакард Чиста Softy Чорапи Фустан одговараа

шарени мрачно 100% памук, sockматеријал ( материјал ) : woollen меша , генерален дебелина погоден за пролет и есен

Ви благодариме!.За да се осигурате дека сте ја платиле минимумданок,ние се изјасни како "подарок", или"пр

Информација За Производот : Пол : момчиња / девојкиOpp вреќа Пакет : 1lot=10 компјутери=5 паровиБоја : Како на с

УСЛУГА : 1.Ако не се задоволни нашите производи,pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни

Забелешка : Вистинската боја може малку поинаква од слики се должи на многу фактори како што се компјуте

Костим за сезона : Пролет,лето, есен,зима Информации10 пар / многу Големина : Бесплатно( еднаков 3642)Материј

[COSPLACOOL]Јапонски Harajuku Животинско Симпатична Fawn Чорапи Жените Памучни Чорапи Топло Згусне Есен Зима Дево

Ние ќе го прават истото за вас Време на испорака : а, ПРОЗОРЦИ / DHL / ФЕДЕКС / ТНТ превозот време се земе од 37

Ви благодариме!Ако сте незадоволни со тоа, ве молам, ве молиме контактирајте со нас пред да замине никак

Бран Жакард Мажите Бизнис Чорапи Морнарица Формално Фустан одговараат на Црни чорапи За Машки Висок кв

Напомена : Доколку вашата земја ги поддржува "Ali Express Стандард за Испорака" логистика, ние препорачуваме

производ детали : 1.Малку темата е нормална ситуација ,не може да забранета ,ако вие не сакате ,pls воопшто

Откако тоа се испраќаат надвор,тоа не може да се промени било повеќе На логистика, нашите парцела defaults д

Scroll