Новак
бренд нови Лето се зголеми мајка девојки венчаница семејство изгледа облека децата вечер партија облечи мајка и ќерка појавување на фустани

бренд нови Лето се зголеми мајка девојки венчаница семејство изгледа облека децата вечер партија облечи мајка и ќерка појавување

Достапност: Залиха
DEN 2172.00
DEN 2784.00


ВЕ МОЛИМЕ СЛЕДЕТЕ ГИ ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛА ДЕТАЛИ ЗА ДА ИЗБЕРЕТЕ ГОЛЕМИНА ЗА ВАШЕТО БЕБЕ !
ГОЛЕМИНА НА НАДОМЕСТОК : +/-( 2 CM-4 CM ) !
ЗАБЕЛЕШКА : Различни компјутер / мобилен може да покажува малку тон на боја нијанса различни !. На отпечатоци се намали во центар , но секој фустан печати позиција ќе бидат различни , исто така, различна големина , печати количини ќе бидат различни.
БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ
2017 Пролет Лето Есен бренд CHILDHOODDAYS дизајнер нова вест фустан без ракави мода Американски Европската облека фустани свежи зголеми цвет embroidary гроздобер девојки партија се облекуваат младата детска мајка и ќерка фустани семејство опремени облека татковство семејни изгледа облека поставува семејство појавување на облека одговара на жените бела вечер партија облечи
Елемент : лабава pleated ракави стил со роза цвет embroidary партија фустани , едно парче сет девојки празник плажа облечи
Боја : бела со црвени embroidary зголеми цвет / црна со црвени embroidary зголеми цвет
Големина на : ( Нашиот фустан може да се прилагоди доколку е потребно , ве Молиме ги споделите со нас вашите детали за мерење на големината . без специјална модификација, не-професионалци, боја следат вистинскиот облека, ви благодариме за љубезно разбирање. Посебни може да се направи хоризонтални старечки openning со невидливи патент во ѕверот позиција за мајката )
девојка : 12 M/66 18 МИЛИОНИ/73 24 M/80 3 T/90 4 T/100 5 T/110 6 T/120 7 T/130 8 T/140 9 T/150 10 T/155 11 T/160
Мајката : S/155 М/160 L/165 XL/170 XXL/175 XXXL/180 4 XL/185
Материјал : 100% мрежа меки ткаенини со тенка обвивка
Мека : фитинг удобно
Дебелина : редовна
Флексибилни : Нема бомба
Модел : Изгубат големи димензии фустан без ракави , посебно плус големи димензии 3 XL
Фустан Должина : редовна
Пол : бебе девојка се млади деца девојка девојки, жени, мајка и ќерка и мајка ми дама дами бремена жена
Посебна Забелешка : Сликите се земени од продавницата на сопственикот .

Параметрите на стоката

Големина:
S for Mother, M for Mother, L for Mother, XL for Mother, XXL for Mother, XXL for Mother, 12M for baby girl, 18M for baby girl, 24M for baby girl, 3T for baby girl, 4T for Girl, 5T for Girl, 6T for Girl, 7T for Girl, 8T for Girl, 9T for Girl, 10T for girl, 11T for girl
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Тип На Објект:
Фустани
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Флорални
Бренд Име:
ChildhoodDays
Стил:
Симпатична
Материјал:
embroidary organza mesh ткаенини
боја:
бела emb се зголеми цветни печатење
Големина:
18M 24M 3T 4T 5T 6T 7T 8T 9T 10T 11T girl / S M L XL XXL XXXL 4XL Mom
Материјал:
100% mesh ткаенини со embroidary зголеми цвет отпечатоци & памук поставата
Шема:
роуз флорални embroidary мека ткаенина кратки Ракави pleated Фустан
Пол:
бебе доенче деца деца девојка девојки на мајка ми мајка и ќерка дама дами
Стил:
Моден повик краток гроздобер американски европски стил пот свежи
Се применува за:
семејството појавување одговара на мајка и ќерка бремени жени партија вечер
Функција:
wicking сува светлина супер меки дише удобно
Состојба:
Кина познатиот бренд Childhooddays Оригинални дизајнер нови
Објектот:
Pleat фустан без ракави голем плус големина гроздобер зголеми цвет embroidary

Подобро ви се допаѓа

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка Ви благодариме! 2 Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛО

Пакување : 1 buc спакувани во 1 торба Материјал : 95% Полиестер, 5% SPandex Добар Квалитет БЕБЕ Големина : XXS(18 / 24 M) X

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИЕлемент : лабавалинија ong ракави црвена / сива со флора

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИЕлемент : pleated целосна ракави стил жакард пинк со панда

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Пролет Лето Есен бренд CHILDHOODDAYS дизајн нови кратки ра

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИЕлемент : лабавалинија форма без ракави зимски стил со

БРЕНД МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Пролет Лето Есен бренд МИРО дизајнер нова Бела viscose polka точк

Сликите се земени од продавницата на сопственикот .ВЕ МОЛИМЕ СЛЕДЕТЕ ГИ ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛА ДЕТАЛИ ЗА ДА

Ако цел amout повеќе од $200, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде повеќе попуст на трошоците за пре

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Лето Пролет бренд дизајнер нови кратки ракави фуста

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Пролет Лето Есен бренд CHILDHOODDAYS дизајн нови 100% Eyelash чи

Моден Деца Жените Семејство Облечи Лето !!Главната Боја : КАКО На СликатаНово во Мода Материјал : Чипка &

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИЕлемент : pleated ракави бела стил со conch печати формално ф

СЕ КАЖЕ НЕ НА НИЗОК КВАЛИТЕТ !! ЦЕНА DEPEDN НА КВАЛИТЕТОТ !!само добар квалитет на стоката е дозволено да се п

Ming Di Мајка и Ќерка Облека Семејство Појавување на Облека Љубов Семејство Изгледа Тмаица Мајка Син Тимов

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Пролет, Есен Зима бренд CHILDHOODDAYS дизајн нови долги ра

Кина / Хонгконг пост, нормално земе 1530 дена до вашата локација, но понекогаш поради сопствени должност и

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Пролет Лето Есен бренд CHILDHOODDAYS дизајн нов фустан без

Кога ќе цел за "I love Татко или Мајка "Ве молам Оставете ме Порака,наведени од кој оној што го сакате.ако не

Ова е еден сет цена( мајка или ќерка ), ако сакате да ги облека сет ( мајка + ќерка ),ве молиме додадете ваша

Рамо до Биста : __cm1.Овој фустан треба 7 до 10 дена може да се испрати, и ние ќе го користиме DHL Или eЕМС или ПР

Scroll