Новак
14MM висок квалитет на воздух, прашина aspirator, спутум aspirator, медицински мини прецизност филтер бесплатен превозот

14MM висок квалитет на воздух, прашина aspirator, спутум aspirator, медицински мини прецизност филтер бесплатен превозот

Достапност: Залиха
DEN 939.00
DEN 1032.00

Бесплатен Превозот Кина Пост Воздух Mail. microporous дијаметар : 0. Ако Изберете EMS/DHL/UPS-от Превозот, Тоа Трае 5-8 Days Да Пристигнат. E-пакет е Само За НАС Клиентите, Што е Потребно за 12 Days Да Пристигнат . Ве Молиме Изберете Превозот Ќе Се Сакате. Ние Ќе Нудат Добар По продажба на Услуги За Вас. филтер материјал : за еднократна употреба влакна филтер мембрана 3. Ако Имате Било какви прашања во Врска со Нашиот Производ Или Услуга, ве молиме Испратете Порака До НАС. DHL и ПРОЗОРЦИ Има Строга Политика За Батеријата Цел. Ви благодариме!

. Ви Благодариме
Клиентите Царинење :
Ние Ќе Пишува Пониска Вредност На Пакетот за да се Избегне Производство на Тарифите. Да Пристигнат. Ние Ќе Ви Одговори ШТО е Можно поскоро. За Производ Кој Вклучува Батерија, Ние Ви Препорачуваме да Се Изборот ЕМС Превозот.5 um не е помалку од 99.
(5) Како Да се Купувачот Од Бразил, Ако Изберете EMS/DHL/UPS-от Превозот, ве Молиме Контактирајте Со НАС Пред Превозот И Ни Нудат Вашиот Даночен Број, Инаку, Не Можеме Да го Испрати Со Побрзо Превозот.
Повратни информации :
Ако Сте Задоволни Со Нашите производи, ве молиме Оставете Full-ѕвезди и Добри Повратни информации За нас. филтрација го оценувате : на филтрација го оценувате на честички над 0.
14 MM висок квалитет на воздух, прашина aspirator, спутум aspirator, медицински мини прецизност филтер бесплатен превозот
Генерално се користи во медицински гас филтри, експериментални воздушна пумпа, бустер пумпа одводот за воздух филтер за воздух, филтер школка со дијаметар од 14 MM, може да бидат поврзани за 4 MM дијаметар внатрешноста на trachea. Филтерот е еднократна филтер, не може да се промени филмот, може да се користи и како филтер за воздух, прашина отстранување и други цели.


Превозот Термини :
Ние Ќе ја Испратите Вашата Нарачка во Рок од 2 Days По добивме Вашата Исплата.

Параметрите на стоката

Класификација:
Beaker
Бренд Име:
BINFUL

Подобро ви се допаѓа

Име На Производ : Мерење На КупотКапацитет : 50МЛ / 1.7 озУстата Кол : 4.8 cm / 1.9 инчен;Големина : 57 x 44mm / 2.2 инчен x

Високо квалитетни пластични mesuring sylinder,лабораториска опремаВе молиме да се чувствуваат слободни да ме к

Материјал : стакло BorosilicateТип : Ниска форма BeakerКапацитет : 1000mlDemension(Надворешниот Дијаметар x Височина) : 105x

Спецификации : 1 Алумина термичка анализа керамички crucible.2 Дијаметар : 127(±1)mm.3 Висина : 150(±1)mm.4 Содржина : 99%

Ви БлагодаримеКлиентите Царинење : Ние Ќе Пишува Пониска Вредност На Пакетот за да се Избегне Производс

Производ Објект : Различни Должини, СКОПЈЕ Медицински Пиштол Тип Мазна Облекување Форцепс Пинцети LabwareМ

150ml PTFE / Тефлон / beaker Киселина и Алкално отпорни beaker Ptfe beaker Големина Hight(mm) Дното дијаметар(mm) 50мл 56 50 100ml 68 56

PTFE beaker ниска форма,F4 BeakersМатеријал : Чиста PTFEКапацитет : 50млБоја : Чиста БелаРаботна температура : 210°~+240

Производ Објект : 90 / 160mm Пластични Колба База се Залагаме За 50500ml / 10005000ml Круг Колба LabwareМатеријал : Пласти

Материјал : стакло BorosilicateТип : Пластична рачка BeakerКапацитет : 1000 MLDemension(Надворешниот Дијаметар x Височин

Eпакет е Само За НАС Клиентите, Што е Потребно за 12 Days Да Пристигнат За Производ Кој Вклучува Батерија, Н

30ml Песок core crucible Киселина отпорни стакло crucible бесплатен превозотВе молиме да се чувствуваат слободни д

Нерѓосувачки челик пинцети лактите, круг носот додаток клешти, пинцети со заби бесплатен превозотВе мо

Производ Објект : Разни Diam x Дупки Нерѓосувачки Челик Тест Цевка Рек Носителот Science Lab StrogeМатеријал : 304 Од

300ml PTFE / Тефлон / beaker Киселина и Алкално и растворувачи отпорни beaker Ptfe beaker Големина Hight(mm) Дното дијаметар(

Scroll