Новак
100pcs/многу MAX7219CWG MAX7219C MAX7219 SOP24 добар квалитет нови оригинални бесплатен превозот

100pcs/многу MAX7219CWG MAX7219C MAX7219 SOP24 добар квалитет нови оригинални бесплатен превозот

Достапност: Залиха
DEN 1506.72


≡≡≡≡≡ Добредојдовте на нашата Продавница ≡≡≡≡≡
Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас
Зошто директно се избере нас :
1. Сите производи за продажба се во парк,ние можеме да брод во рок од 2-5 работни дена.
2. Имаме многу различни видови на стока (сите во еден магазин)
И уште позначајно ,ќе се добие најниска цена со висок qanlity.
Превозот И Плаќање
1. ние можеме да брод на објекти за целиот свет.и сме биле испратени до многу
земји, на пример : Itlay,,, и толку .
1. Shiping такса е евтин ,ние можеме да брод од DHL,UPS-от,ТНТ ,EMS , Пост Воздух Mail .
2. Плаќањето е сигурно и лесно, вие може да ме плаќаат за онлајн употреба кредитна картичка(VISA или Mastercard)или други
Политика На Враќање
Нашата Гаранција
Вие Задоволство е нашите #1 Целта!
100% гаранција за квалитет!
Тоа е нашата заложба да бидете сигурни дека сте 100% задоволни со вас да купите
≡ ≡посакуваме среќен шопинг , добредојдовте во следната посета≡ ≡

Параметрите на стоката

Бренд Име:
IGMOPNRQ
Состојба:
Нови
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
MAX7219CWG
is_customized:
Yes
Пакет:
СОП
Тип:
Меѓународниот стандард
Примена:
pcb

Подобро ви се допаѓа

SI4413 A 4431 A MOSFET СОП8

Кога сите предмети што се понуди на се заврши, ни email и ние ќе ви испратиме во комбинација фактура.

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Тр

Pembeli bertanggung jawab untuk biaya pengiriman produk јанг dikeluarkan pengiriman kembali Kami biasanya mengirimkan paket oleh cina surat пос udara или хонгконг пос ud

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Тр

DHL, Fed Ex, ТНТ, UPSот, EMS, Кина Пост, Хонгконг Пост се сите достапни. Ние можеме да брод на сите производи во св

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Тр

50 компјутери / многу 74 HC04 74 HC04 D SN74 HC04 D СОП14 CMOS чип логиката портата Шест фаза инверторот ic

(32 M Пасивни 10ppm Кристал) ISM мултибенд, не треба да се применуваат за фреквенција слободна употреба.Произв

* Бренднови Articolo дојде l'immagine* Imballato con, sacchetto ди bolla e scatola* Produzione самостојна јас милјари beni ди consumo e garantire ла m

Да Почитувани Купувачи : 1.Нарачки кои се помалку од $5 , МОЖЕ да НЕ BR СЛЕДИ , ако треба да се следи на интерн

BZX384B5 V1 BZX384 B5 V1 SOD323 ДИОДИ ZENER 5.1 V 300 MWНапон Zener (Околија) (Vz) 5.1 V Толеранција од ±2% Моќ Max 300m W Отпорност (Max) (Zzt)

STB200 NF041 STB200 NF04 200 NF04 MOSFET NГЛ 40 V 120 A I2 PAK

Мојот пакет се уште не пристигнале ?Бидете сигурни дека ќе го прочитате превозот детали за да се утврди

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Тр

Pengiriman гратис 10 компјутери / многу 7.2 MM 74 HC573 D 74 HC573 8 малку широк три државата излез тип D latch СОП20 ic

Ве молиме проверете со што земјата е Царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни тро

1 Ние не секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена...

ЗАБЕЛЕШКА : имаме документи на повеќето производи во нашата продавницаАко е потребно , контактирајте со

1 Ние не секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена...

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Тр

1 Ние не секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена...

Scroll