Новак
10PCS/МНОГУ GT30J101 1M30D-060 1MBH30D-060 RJP3087 IXTQ36N50P TO3P ДА-3P

10PCS/МНОГУ GT30J101 1M30D-060 1MBH30D-060 RJP3087 IXTQ36N50P TO3P ДА-3P

Достапност: Залиха
DEN 684.00
DEN 720.00

2, DHL, FEDEX, ТНТ, UPS-от, EMS, Кина, Хонг Конг. Ви благодариме за вашата поддршка и посакуваме да имате пријатен ден!. Увозни давачки или такси 1, Увозните давачки, даноци и други трошоци настанати во вашата страна не се вклучени во цената на стоките. 5, можете да ги пратите на локацијата на веб-страницата на производот, откако тие се испраќаат надвор. Наведете ја вашата земја? Царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да го купат. Пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да го реши проблемот.Гаранција 1 година гаранција. На пример, како цена, ние треба да се напише на товарен лист, фактура, или како да се опишуваат стоките, и така натаму. Потсетиме 1, за вашето мислење е многу важен за нашиот развој, срдечно ве покануваме да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ви благодариме за вашето време.- Ве молиме потврдете го детални информации за достава на фактурата. Испорака 1 ние можеме да брод на производите од целиот свет.- Ние нудиме бесплатна поправка служба во рок од една година од датумот на купување. 2, Ако објектот е неисправен на денот на приемот, тој е должен во рок од седум дена од денот на приемот на нови размена (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети кога состојба во државата повторно да се продава). Злоупотреба или неправилна инсталација на делумните резултати во 5, нашата гаранција не се применува на кој било производ што физички оштетувања или нормални работни услови на Обединетите Нации. 3, ако имате посебни барања за било на деталите на проектот, тогаш вашата цел. За прв 1 месец, ние ќе плати еден начин на испорака (од нас до вашата локација); По 1 месец подоцна, купувачот треба да се платат трошоците за превозот во два начини.

Параметрите на стоката

боја:
GT30J101 TO3P, 1M30D 060 TO3P, RJP3087 TO3P, IXTQ36N50P TO3P
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Компатибилен:
Конзола За Игри

Подобро ви се допаѓа

Гест Сензор Модул I2 C и GY9960 LLC APDS9960 Збег за Arduino НОВИ GY9960 LLC APDS9960 RGB и Гест Сензор Модул I2 C Збег за Arduino Опис :

com / store / group / Powersupply / 110868_211635685.Источна Европа може да потрае и до 1630 работни дена M70 A VGA LVDS LCD Контролер Одб

DEN 588.00
618.24

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена Ние ќе ги сноси сите пре

15.6" LCD Екран B156 HAN01.2 : Display Mode N, РЕКЛАМИ, Нормално Црна, TransmissiveРезолуција 1920 RGB)×1080Преглед На Големина 359.5 × 2

DEN 1362.00
1547.52

Напон : AC 111 220 VМаксимална Моќност : 10000 W (поврзани resistive оптоварување)Регулација на напон : AC 0 V за Текстна

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само Ние само брод да се потв

Превозот информации : ве Молиме проверете ја вашата адреса и телефонски број кога ќе се обезбеди да се о

DEN 724.00
762.24

Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нивдобредојдовте на следната посета...

Ве молиме бидете сигурни дека ќе се понуди за проектот кога вашиот испорака, адреса и контакт телефонск

20pcs NE556 N NE556 556 Двојна Биполарно Тајмер IC

1000pcs Dupont Главата 2.54 mm 4 P 1 X4 P Dupont Пластични Школка Pin Главата Конектор Скокач Wire Кабел Домување Plug Женски

Бруто Тежина (kg) 0.0700Дел Број(Цел Број) 1604 LCDКонекција Pin ЗаглавиеDisplay Format 16x4 КарактерСончева Светлина Не М

Scroll