Новак
Моден Цртан филм цвет дрво апстрактно сликарство Паричникот картичка СТП Кожа Стојат Случај Покритие За Ipad mini 5 mini5

Моден Цртан филм цвет дрво апстрактно сликарство Паричникот картичка СТП Кожа Стојат Случај Покритие За Ipad mini 5 mini5

Достапност: Залиха
DEN 415.00
DEN 538.56


Од тука, може да бидете сигурни дека вашиот пакет е испратена на време и ние ќе ја додадете на следење на информации кон вашата цел детали, така што ќе можат да се следат
вашиот пакет кога и каде сакате. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдена. Купувачот треба да плаќаат за превозот назад. Русија пријатели ве Молиме оставете ги вашите ИМЕ и презиме и Детални Адреса,Бидејќи Русија е нова политика. Ве молиме вратете го во рок од 14 дена за размена или наплата.Кога ќе изберете Бесплатен Превозот,тоа не може да се следи по парцела лево Кина(Без следење),ако не може да се прифати , ве молиме изберете друга превозот начин кој може да се следи(Кина Пост Регистрирани Воздух Mail)
3 .
Секоја цел што може да биде брод во рамките на бизнис 2 дена. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена.
Еве како ќе го направите тоа :
1. Pls бидат сигурни да се добие задоволни конечно решение. Оди да се
2.Затоа што секој човек екран ефект е поинаква, ќе има мало боја разликата!
4 . Ако сте незадоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас веднаш, пред подигање на спор или напуштање на било какви негативни повратни информации. Превозот надомест за двете начин треба да биде дадена од страна на купувачот. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена. Цената на оваа точка е фиксна, можете да поставите цел на интернет и заврши плаќање директно. Информациите ќе бидат ажурирани во рамките на 5-7 дена по продавачот е испратен пакет. Било увозни давачки или такси се купувачите одговорност. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, тоа може да биде уште испратена назад за размена. Плаќање · 1. Ние брод предмети преку DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, Посебно Авио Служба за избрани земји, ние брод преку Кина Пост Воздух (CPA), EMS на Светот, освен APO / FPO.

Параметрите на стоката

Материјал:
кожа
Должина:
0inch
Компатибилен Бренд:
За Apple iPad
Број На Модел На:
За Ipad mini 5
Модел Компатибилност:
За Ipad mini 5
Бренд Име:
OL
Апликацијата Лаптоп Големина:
7.9
Пакет:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Капка отпор,Shockproof
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Ширина:
0inch
Стил:
бизнис

Подобро ви се допаѓа

ВНИМАНИЕ : 1 Три задржани камера дупки, кои може да не може да се вклопи совршено 2 Погоден за сите 7 инчен

На таблет компјутер посебна поддршка лагер за завиткување групи, може да го поддржи, погодно сметководс

Тастатурата случај е прилагодено со цел за i Pad 2 / 3 / 4 таблета,случајот е дизајн овозможува целосен прист

Ве молиме вратете го во рок од 14 дена за размена или наплата.Зошто Ali Express На Превозот? Откако ќе го стави

Моден Уметност Отпечатоци Таблета Случај за i Pad Воздух Флип Folio Кожа Магнетни Snap Стојат Случаи Покритие

За Apple Ipad 2 3 4 Мода Заштитни Случај Ретро Smart Спијам и се Будам Случај 9.7 Инчен Квалитет на Секојдневен Leisure

Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располаг

ВНИМАНИЕ : 1 Три задржани камера дупки, кои може да не може да се вклопи совршено 2 Погоден за сите 7 инчен

Очекуваме вашиот Позитивен Фидбек За Сите НСД со 5 ѕвезди РезултатВи благодариме!!!.*Ако не можете да ги к

Пријателски потсетник1 Тоа одговара за УНИВЕРЗАЛНА Таблети со ДИМЕНЗИИ : должина од 1521cm ПОКРАЈ ширина 814

ВНИМАНИЕ : 1 Три задржани камера дупки, кои може да не може да се вклопи совршено 2 Погоден за сите 7 инчен

ВНИМАНИЕ : Ве молиме проверете бои внимателно пред ставање на редПроизводите само одговара за таблет ни

ВНИМАНИЕ : 1 Три задржани камера дупки, кои може да не може да се вклопи совршено 2 Погоден за сите 7 инчен

Моден Bluetooth тастатура за 10.1 инчен onda v10 таблет компјутер за onda v10 тастатура и Глушец

Пакет 1 x За случај 1 x Слободни Екран Филмот (не калено стакло) 1 x Слободни допир Пенкало 1 x Слободни Телеф

Моден Bluetooth тастатура случај за 5.2 инчен ASZenfone PegasX008,за ASZenfone PegasX008 тастатура случај

Scroll