Новак
Delipow батерија 9V вистински high-капацитет 9 volt 9V безжичен микрофон батерија 230 М-р 6F22 Батерија Li-ion Ќелија

Delipow батерија 9V вистински high-капацитет 9 volt 9V безжичен микрофон батерија 230 М-р 6F22 Батерија Li-ion Ќелија

Достапност: Залиха
DEN 568.00
DEN 768.00

Батеријата е предвидено со заштитна плоча, која има функции за спречување текот на полнењето, во текот на извршувањето, со текот на струја, краток спој, итн. 100% сосема нов. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена(руски 90 дена, Бразил 120 дена) од плаќање, ве молиме контактирајте us We ќе следење на пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Повеќето типови на батерии не испрскаат Батеријата Model Voltage Capacityetc. Контакт 1. Ве молиме да направите исплата побрзо , тогаш може да се организира испорака за вас побрзо.Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1.2 V се normal Battery Големина и Капацитет е грешка range But ние може да се најде соодветен за вас. Апликации 1. Превозот : 1. Предметите ќе бидат испратени од страна на Регистарот на Воздухот Mail до вас, како е можно поскоро. Вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето. Карактеристики : 1. Фабрика : . Ве молиме не се применуваат спор во рок од 60 дена(руски 90 дена, Бразил 120 дена), ајде да ги задржи добрите деловни односи. Висок квалитет и со висок капацитет. Пакет содржи : 1 x КОМПЈУТЕРИ литиум полимер батерија. Ако овој објект со plug ве молиме запомнете да ни кажете каков вид на приклучокот можете wantotherwise ние ќе го испрати предметот без приклучок за вас. Ако имате било какви прашања ве молиме оставете порака до нас Ние ќе ви одговориме околу 1-2 работен ден . Вашето мислење е многу важно ве Молиме контактирајте со нас веднаш Пред сакате да ни даде неутрални или негативни повратни информации , така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Батерии Напон 3., НЕМА Мало Box Packed Безбедно во Меур Торба.

Параметрите на стоката

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Број На Модел На:
полимер батерија
Тип:
Стандардна Батерија
Бренд Име:
yorwats
Функција:
Батерија
Напон:
3.7V
Состојба:
100% нови
Количина:
1pcs
Место на Потекло:
Кина
Заштита:
pcb
Услуга:
Продавница гаранција

Подобро ви се допаѓа

Карактеристики : 1 Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија Pack 2 Висока Густина На Енергија, Екстра Дол

Ако тоа е промоција ден, ние ќе испраќање на товар во рок од пет дена.1040m Ah ЛПE17 LPE17 ЛП E17 батеријата за canon EO

Најниска цена во сите aliexpressРусија и САД топла24 КОМПЈУТЕРИ сетБатерија тип : НуМЗГолемина : AAAНапон : 1.2 VК

Не отворете обвивка и отстранете ја батеријата јакна., НЕМА Мало Box Packed Безбедно во Меур Торба Овој прои

Ако ви се задоволи со нашите производи и нашите услуги, ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди повратни инф

Глобалната Испорака Офлајн! Добредојдовте да контактирате со нас слободно за рефус цел и големи цел!Кор

Здраво, ние сме сите батерии имаат обичај големина,ако треба да се прилагодите на големината на вашата б

НОВИ 5 КОМПЈУТЕРИ СЕТ Капацитет : 1800 m Ah Хемија : НуМЗ (Никел Метал Hydride) На сликите кои се прикажани не се в

Пред да ја купите ве молиме да ја потврдите вашата машина дали да ја поддржи оваа battery Battery модел е sizeas до

8 V 1А 4 серија 14.98[Посебно] посебна заштита одбор Zhongshun литиум батерија 3.1 V притисок ограничување 1А полнач

Ако имате било какви специфични барање, ве молиме контактирајте со нас пред превозот Негативни повратн

Внимателно проверете ја машината, за да се види дали постојат завртки, со мал шрафцигер може да се отвор

Ако не сте ги задоволи со нашите производи, ние побара да се контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде

7 V 1250m Ah / Liion Компатибилен Камера Модели : За Canon Power Shot G5 X G7 X G9 X Г7 X Mark II SX720 ХС Карактеристики : 1 Купи со дов

Карактеристики : 1 Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија Pack 2 Висока Густина На Енергија, Екстра Дол

Литиум батерија полнач за појавување на промоции Повеќе бебе Во јадрото на една влакно 3.3 V притисок огр

Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена ДОБРЕДОЈДОВТЕ да ја Посетите Power Trus

Ние ќе ви испратиме замена по добивањето на неисправни еден Се Враќа & Гаранција 1 Ако не сте ги задоволи

Здраво, ние сме сите батерии имаат обичај големина,ако треба да се прилагодите на големината на вашата б

Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се

Батерија Тип : 2 / 3А Батеријата 16430 CR123 A CR17345(CR17335) 1500m Ah 3 V Фото Литиум НеБатеријаБренд : PKCELLМодел : CR123 A LiMn O2

12 месеци гаранција, ве молиме да бидат сигурни да се купи Ако тоа не е вештачки штета во рок од 12 месеци, с

Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се

1 BUC ЛПE8 Батеријата пакет bateria ЛПE8 лп e8 За Canon 550 D 600 D 650 D 700 D X4 Х5 X6i X7i T2i T3i T4i T5i dslr фото КамераКапацитетот на б

Карактеристики : 1 Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија Pack 2 Висока Густина На Енергија, Екстра Дол

Не фрли батериите во оган или грејач, или се обиде да ја размонтираат, батерии може да изгори или да прои

Answer : ___________________________ Note : ние обединета испрати Сингапур поштенски пратки или Шведска,Затоа што сега Кин

Нови пристигнувањенајниска цена во сите aliexpress20 КОМПЈУТЕРИ СЕТ100% Сосема Нов и Висок квалитетНапон : 1.2 Vг

KENTLI 4pcs АА ОД 1,5 V 3000m Wh литиум liion батерија + 4 Канал литиум полимер liion батерија полнач за батерииБренд : KENTLI

3 ЕЕЗ сетнајниска цена100% Сосема Нов и висок квалитетКапацитет : 1800m AhНапон : 1.2 VХемија : NiCdДимензија : 4 / 5 П

Scroll