Новак
Предните И Задните Wiper Ножеви За Mazda CX-7 2007 2008 2009 2010 2011 2012 Шофершајбната ветробранското стакло Гума Wiper Авто Автомобил Додатоци

Предните И Задните Wiper Ножеви За Mazda CX-7 2007 2008 2009 2010 2011 2012 Шофершајбната ветробранското стакло Гума Wiper Авто

Достапност: Залиха
DEN 662.00
DEN 959.52


Fitment :
Wiper Ножеви За Mazda CX-7
Година : 2007-2012
(2007 2008 2009 2010 2011 2012)
Возачот Големина : 26inch (65cm)
Патникот Големина : 16inch (40cm)
Задните Wiper Големина на Ножот : 14inch (35cm)
1.Времето за испорака е познат како belo w
Земја
Прибл.Време на испорака сад 8-15 работни дена Велика Британија/Австралија
10-21 работни дена Канада/Европа/Русија/Шпанија Нормално,14-21 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција Јужна Азија/Блискиот Исток
Нормално,14-21 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција Бразил/Јужна Америка Нормално,14-21 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција
2. Ние ќе брод тоа во рамките во 1 или 2 дена по плаќање потврдена .

3. Адресата ние ќе брод објектот е изведен од информации. Купувачот треба да бидете сигурни дека превозот адреса е сигурен.
4. Ве молиме контактирајте со нас веднаш, пред да замине на Неутрален или Негативен фидбек како ние ќе направиме се во наша моќ да се реши проблемот на ваше задоволство. Отворен спор не е најдобар начин да се справи со проблемот.Комуникацијата е најчесто клучот за решавање на прашања.

Параметрите на стоката

Објектот Должина:
Front Wiper, Front and Rear Wiper
Име На Модел:
F03/А1-35
Објектот Тежина:
0.3kg
Mazda Модел:
CX-7
CX-7-Година:
2007,2011,2008,2010,2012,2009
Материјал Тип:
Природна Гума
Година:
2017Year
За Возило Брендови/Модел:
Mazda
Бренд Име:
Mikkuppa
Специјални Функции:
Чистење на шофершајбната
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Висина:
16inch
Објектот Ширина:
26inch
Автомобил Производител:
За Mazda CX-7(4 Вратата SUV)
Година:
2007 2008 2009 2010 2011 2012
ПРЕД WIPER ГОЛЕМИНА:
26+16
Објектот:
Ветробранското Стакло Стакло
Задните Wiper Сечилото Големина:
14
Автомобил Направи:
За Mazda

Подобро ви се допаѓа

Политика на враќање : Ако имало било производ проблеми, Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да

Почитувани купувачот : Вести 1 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $50, ние авто

KAWOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Сечилото Задниот Прозорец Стакло Рака За Mazda 6 Hatchback (20032008) 310mm Автоматски

Ако имате било каков проблем со објектот кога ќе примите тоа, ве Молиме испратете ни порака преку Aliexpress,

2, ветробранското стакло wiper ножеви треба да се замени, кога тие не се изврши како што се очекува, или не о

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка На сликите кои се прикажани не се вистински објект

Ние можеме да брод на објекти преку други курир HK регистрирани воздухопловната : Како и обично, на брод в

Материјал : висок квалитет гума Com patibility : За Хонда CRZ (20102017) Пакетот Вклучува : Wiper Сечилото 26" *1 Wiper Сечилот

Како и за овој, Ние имаме политика на Наплата или Замена поради следниве ситуации : Објектот е оштетен по

Опис на производот : За SEAT Alhambra (2011 )ГОЛЕМИНА : 14 " (350mm) за Заден прозорецВе молиме Потврди големина и Дизај

Одговара за : Fiat UlysseГодина : 2002 година > 2010Задните Wiper Големина на Ножот : 14" / 35 CMЗАДНИТЕ WIPER + РАКАЗошто TRIPL

Ако купувачи немам идеја дали стакло одговара на вашите автомобили, ве молиме контактирајте со нас и ни

Одговара за : "Рено" Megane MK1 КупеГодина : 1996 > 2002Задните Wiper Сечилото Големина : 16" / 40 CMТоа е задните wiper сечи

Црн Автомобил Авто Задните Wiper Сечилото Покрие Капа за "ФОЛКСВАГЕН" MK5 ГолфПоло Passat Caddy Tiguan Touran Бесплатен

Одговара за : фиориноГодина : 2007 > НавамуЗадните Wiper Големина на Ножот : 14" / 36 CMТоа е задните wiper сечилото

2, ве Молиме да ни укажуваат дека вашиот автомобил е ДесноСтрана Диск или ЛевоСтрана Диск, затоа што wiper с

Имаме сопствен wiper factorys може да обезбеди речиси сите модел на автомобил wiper ножеви.Ние ќе љубезно им помо

Scroll