Новак
За Џип Renegade 2017 ABS Хром, пластика Страна на Вратата Надворешниот Огледало Дожд Guard Покрие Рамка Трим 2 парчиња

За Џип Renegade 2017 ABS Хром, пластика Страна на Вратата Надворешниот Огледало Дожд Guard Покрие Рамка Трим 2 парчиња

Достапност: Залиха
DEN 1653.00
DEN 1968.00


2 Пакети кои се испраќаат во рок од 3-5 дена и се со следење на број на интернет.
Услуги На Клиентите :
Тоа е нашата цел да се направи да се чувствувате среќни да прават бизнис со нас. Се надевам дека таа доаѓа во добра состојба. 3m селотејп е аташе Плаќање & Данок :
Ние ќе го одбележи пакет пониска вредност на царинските документи. Ве молиме контактирајте со нас преку e Bay порака за да ги реши сите проблеми, Ние ќе ви одговори во рок од 2 работни дена.
Превозот И Предавање :
1 Ние брод на Светот. Ако постои било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас преку alibaba порака. Благодарение толку многу.
6 Италија, Франција, Шпанија, Германија Источна Европа : 15-60working дена. Ние го прават нашите најдобри за да се избегне доцнење при царинење. Ве молиме да НЕ ја напушти која и Неутрални или Негативни повратни информации, ве молиме Не се отворени Случај или да се Вратат барање или да ја напуштат низок рејтинг на НСД пред комуникација.
Политика На Враќање И Повратни Информации :
Ние прифаќаме враќање, реконструкција или размена во рок од 15 дена по купувачот примените оштетени, неточни или неисправни објект.
5 Бразил И Јужна Америка : Околу 20-50 Дена. состојба.
4 Јапонија Кореја, Сингапур Русија : Околу 5 до 20 работни дена.
Производ компатибилност :
Одговара За Џип Renegade 2015 2016 2017
Опис : Состојба : 100% Сосема нови во Кутија Материјал : ABS пластика Вклучуваат : 2 парче(s) Боја : Што се сликите Изработени во ISO9001 Фабрика,добар квалитет и се извезува во целиот свет Ова Не е вистински "ФОЛКСВАГЕН" Делови,Само е резервни делови Лесна инсталација. Ние ќе ви одговори во рок од 24-48 бизнис часа.
7 Ние ќе ги провери објект внимателно и стави заштитник во пакет пред превозот. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Рачки На Вратите
Име На Модел:
Никој
Модел Година:
2016 2017
Земја/Регион на Производство:
CN
Автомобил модел:
За Џип Renegade 2016 2017
Материјал Тип:
Никој
Осветленост Дел Број:
Никој
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Другиот Дел Број:
Никој
Производителот Дел Број:
Никој
Специјални Функции:
Никој
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch

Подобро ви се допаѓа

Fitment : HYUNDAI 20112013 IX35 TUSCON Состојба : 100% Сосема Нов Неискористени (Квалитет се Проверуваат пред превозот) Сос

Се врати превозот мора да се плати од страна на купувачот Предаден од страна на воздух пошта која вообич

За Кадилак XT5 2016 2017 ABS Хром врата, прозорец lifter копче knob потпирач регулаторот маска трим 4pcsОбјектот Специ

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Алуминиум Легура Центар за Контрола на К

5pcs Околу A / C Воздухот се Пропустливи Штекер Switch Прстен Круг Покривање на Вратите Налепница за Мерцедес B

Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомоби

Висок Квалитет 25 КОМПЈУТЕРИ Автомобил Нови DIY Алуминиум климатизација пропустливи круг покрие случај з

Тробојка Пред Центарот Решетка Решетка Покрие Намали За BMW X3 F25 план за 20112015 3pcsЗа BMW X3 F25 план за 20112015Пред

Сите увозни даноци / давачки(ако има) треба да се плати од страна вас Ве молиме бидете сигурни дека вашио

Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомоби

Функција : Универзална одговара за сите автомобили Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Должина

Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомоби

2 парчиња / set Црна Предната Врата се Справи Складирање Кутија Сад Носителот Фах Автомобил Додатоци За Volv

Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомоби

Автомобил стил Внатрешни работи Чаша Носителот Рамка Декоративни Телефон Држачот на Организаторот Скл

Политика На Враќање И Повратни Информации : Ние прифаќаме враќање, реконструкција или размена во рок од

Висок Квалитет 1 BUC Автомобил Нови DIY АБС Боја воланот на логото декорација круг покрие случај за benz C E од

Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување, бл

Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомоби

Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомоби

Ако постои било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас преку alibaba порака Ве молиме контактирајте

Објектот Fitment : За "Опел" Astra К 2016 2017Опис : Состојба : 100% Сосема нови во Кутија Материјал : ABS пластика Вклучу

Хром Автомобил Вратата На Прозорецот За Префрлање Панел Покрие Трим Автомобил Стакло Подигнете Го Вклу

Scroll