Новак
100pcs 12*24mm трговија на големо Мали Стакло кои сакаат да лебдат Шише Шишенцето pendant Стаклена цевка Тегла Евтини Плута Затка шише партија декорација

100pcs 12*24mm трговија на големо Мали Стакло кои сакаат да лебдат Шише Шишенцето pendant Стаклена цевка Тегла Евтини Плута Затка

Достапност: Залиха
DEN 757.00
DEN 796.80


100 200pcs/многу. можете да добиете не заврши производи . diy со себе
големина : 12*24*6mm
0.8 ML Добредојдовте на нашата продавница :

Параметрите на стоката

Стил:
12*24*6mm
Тема:
Цвет
Регионален Функција:
Европа
Материјал:
Стакло

Подобро ви се допаѓа

(1 mm = 0.039 инч, 1 инч = 25.4 mm) Количеството : 15 парчиња по торба Забелешка : 1.Таму би можело да биде малку разлик

стакло шишенцето големина : 25*15mm10pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себеДобредојдовте

Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и тогаш ние certaintly не сакате да го заврши цел ,да нашите клиен

Тука, тоа е собирање на производи, ние имаме свои луѓе да се соберат овие работи Вашите позитивни поврат

стакло шишенцето големина : 25*15mm500pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себеДобредојдовт

добредојдовте во мојата продавницаОпис : Димензии : Висина : 65 mm Ширина : 135 mm Тежина : 155 g 1 cm = 0.39 инчен 1 инч

Сите од тогаш, исто така, зависи од локална испорака брзина.Доколку ви се допаѓа нашата содржина(s) или им

Вие сте во потрага на порцелан Тоа е доста ретка и својот занает резба е многу уникатна Тоа покажува Кин

стакло шишенцето големина : 25*15mm20pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себеДобредојдовте

Со еден збор ,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас слободно,ние ќе ви одговори шт

стакло шишенцето големина : 25*15mm10pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себеДобредојдовте

(1 mm = 0.039 инч, 1 инч = 25.4 mm) големина : 16*11 милиметри Кол : 20 парчиња по торба Забелешка : 1.Таму би можело да бид

(1 mm = 0.039 инч, 1 инч = 25.4 mm) Големина : 20*30мм Количина : 20 парчиња по торба Забелешка : 1.Таму би можело да биде м

добредојдовте во мојата продавницаГолемина на : Висина : 8 смШирина : 18 cmТежина : 810 1 g cm = 0.39 инчен 1 инч = 2.54

стакло шишенцето големина : 25*15mm50pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себеДобредојдовте

Shippment1 Ние ќе брод да ја стандардната адреса во Зачувам ако не информира нас,и телефонски број е важно ко

стакло Накит Кутија Вечен цвет кутија Европската накит кутија за Накит складирање кутија Дизајн Покаже

Симпатична Када Trinket Кутија Дома Декоративни Подарок Кутија, Кутија За Накит Дизајн Мал ПодарокСпецифи

Драг пријател, ако имате поглед на оваа точка, јас сум сигурен дека ќе ви се допадне Ова е многу ретка Qiing

стакло шишенцето големина : 25*15mm300pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себеДобредојдовт

Обично тоа ќе се земе 1025 работни дена да пристигнат.И тогаш ние го стори истото за вас...

стакло шишенцето големина : 20*15mm5pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовте

За Превозот 1.100 компјутери 14 мм Завртка Устата 22x50 mm Стаклени Шишиња Со Црна Пластична Капа за DIY 10 ml Праз

стакло шишенцето големина : 38*25mm100pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовт

Количина : 100 парчиња по торба големина : 14*19mm Добредојдовте на нашата продавница :

039 инч, 1 инч = 25 ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се доб

Модерен Дизајн Travle Cometic Тегла Кристал Парфем Шишиња Refillable Контејнери Подарок Чаша Празна ШишеОбјектот

Тоа трае околу 1825 дена да брод за Името на Земјите.Јас ќе дадам се од себе да се направи сте задоволни...

Име на стоки : star празно шише, сакаат шише, маглина шише, море шише, виножито шише, празна шише со еден про

Scroll