Новак
нуркање маска, нуркање маска пливаат маска силикон

нуркање маска, нуркање маска пливаат маска силикон

Достапност: Залиха
DEN 1382.40


Параметрите на стоката

боја:
жолта, црвена, сина, црна
Број На Модел На:
M308
Бренд Име:
newao

Подобро ви се допаѓа

нова máscara анти nevoeiro máscara де mergulhomergulho equipamento де mergulho máscara pequena formiga seca máscara де гел де sílicapolicarbonato анти bater másc

Градење на Gull Коко маска успех, доаѓа сите нови Gull Cocoloa Коко Маска Слично на Gull Коко, тоа е еден објектив

Плаќање : 1 Ние ви препорачуваме ЗАЧУВАМ, и кредитна картичка, плаќањето е исто така безбедно да и на нас,

1 Set Нуркањето Нуркање Маска за Дишење Цевка Долга Перки Нога Пераи 3 Pcs Snorkels Поставите Базен Обука Опрема

Тоа е на располагање во избор на боја.78 kgКористење и одржување : 1.по носат маска , се приспособат на оглед

Ако не примите објект во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас (Suitbale за Помлад и Возр

Дизајн Принцип : Dual Струење antifog канал Сува врвот систем Дренажа вентили Еластична ткаенина главата рак

Спецификации : Состојба : Нуркање маски snorkel и перки сет Материјал на Маска : калено стакло,силиконска Ма

Нуркање Маска Карбонски влакна позлата Полно Лице Антимагла маска Нуркањето возрасни Антипропадна Под

Објектот специфики : Бренд Име : да се ЧУВА НУРКАЊЕ Материјал : силикон+PCПредмет Тип : Eyewear Спорт Тип : Плив

Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се по

Scroll