Новак
WXS 75ml Исхрана Помине Масло Помине Уметност Помине Третман Сув Цвет Храна Масло Природата Растителни Маснотии Cuticle Масло Cuticle Смена

WXS 75ml Исхрана Помине Масло Помине Уметност Помине Третман Сув Цвет Храна Масло Природата Растителни Маснотии Cuticle Масло

Достапност: Залиха
DEN 386.00
DEN 515.04


WXS 75ml Исхрана Помине Масло Помине Уметност Помине Третман Сув Цвет Храна Масло Природата Растителни Маснотии Cuticle Масло Cuticle Смена
Брендови : WXS
Име : Суво цвеќе хранливите масла
Состав : Растителни маснотии Nutriment
Содржи : 75ml
Пакет содржи : 1 x Хранливите масла
Answer : ___________________________ Note :
Почитувани пријатели, ве Молиме да ги прочитате информациите за производот внимателно и го избере производи погодни за вас. Електрични производи, ве молиме да изберете соодветен напон и приклучокот . Ако имате било каков проблем, Контактирајте со нас за да дознаете повеќе. Ако машината не работи поради погрешно кои сте ги избрале, ние не преземаме никаква одговорност.
Се надевам дека ќе може да се разбере нас.
Ви благодариме. Во нормални услови, ние ќе испрати стоката во рок од три дена, ако постои голема промоција како 11.11 или тоа е Кина големи празници и така натаму тоа ќе биде соодветно се продолжува. Датум на испорака ќе бидат напредни или доцнење во зависност од ситуацијата.Како што се : различни земји, лошите временски услови, царинење, време на празниците, или други итни случаи. (Ве молиме да обрнете внимание на продавница соопштенија или пораки). Кога постои било каков проблем по добиете производот, ве молиме чувајте го во добро и се земе слики или да испратите видеа и контактирајте со нас во времето.И ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да ги решите. Постои временска разлика помеѓу Кина и други земји. Ве молиме не грижете се ако ние не одговори во времето.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Ноктите Третман
Состојка:
Растителни маснотии Nutriment Нега
Тип:
Cuticle Масло/Исхрана Масло
Бренд Име:
wxs
Број На Модел На:
Cuticle Масло / Исхрана Масло
Количина:
1 шише
НЕТО-WT.:
75ML
Име:
Суво Цвеќе Храна Масло
Примена:
Поправка на Ноктите и Исхрана на Ноктите
Тип:
Ноктите Третман
Број На Модел На:
РОУЗ,ЛИМОН,ЈАСМИН,ЛАВАНДА,ПОРТОКАЛ

Подобро ви се допаѓа

100pcs помине отстрани фолија Впие Исклучување УВ Гел Акрилик ОбвиваФункција : Материјал : Алуминиум Фолиј

Тоа ќе биде испратена назад до карта ќе се плаќа Дали вашиот производ се појави на квалитетот на проблем

79 / setБесплатен превозот Cuticle Помине Уметност Нерѓосувачки Челик Nipper Clipper Нокти Plier Машина Алатка парче900

Funal Помине Третман Суштината Масло Пети Ноктите за Нега на Кожата Габа Смена Onychomycosis Нозе Рака Зајакнува

Scroll