Новак
FUWAYDA Автомобил табла опфаќа мат за VOLVO XC60 сите години Десната рака се вози dashmat подлога цртичка покрие авто табла додатоци

FUWAYDA Автомобил табла опфаќа мат за VOLVO XC60 сите години Десната рака се вози dashmat подлога цртичка покрие авто табла додатоци

Достапност: Залиха
DEN 1098.00
DEN 1372.80


Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомобил карактеристики на Производот : Да се спречи рефракција на сончева светлина, зголемување на осветленоста на пред шофершајбната транспарентна, да се подобри возачки безбедност. Возење во текот на ноќта може да се намали, хало црна, подобрување на возење безбедноста, тоа би можело да се спречи рефракција ефект од темната ноќ или за облачно време. Кога тоа загрева и не ја оштетува површината на инструмент-таблата, спречување на инструмент-таблата за стареење, намалување на табла и автомобил внатрешни работи температура. На животната средина-материјалот е без лошо мириса, против пролизгување и Лесна инсталација. Имаме левата и десната страна диск е табла мат, стандардно левата рака диск е табла мат за да ја испратите , ако вашиот автомобил е Левата рака диск е, ве молиме да ни остават порака да дозволете ми да знам, инаку ние не ќе ви обезбеди надомест ако ви испрати погрешна предмети По што се купување,ве молиме да ни остават порака (пратете ни слика за вашиот автомобил табла за нас и вашиот автомобил година е ),ви благодарам многу Нови пристигнување слични производи :

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Објектот Должина:
120inch
Материјал Тип:
Други
Име На Модел:
A-368-Г-Право
Објектот Висина:
1.5inch
Објектот Тежина:
0.5kg
Бренд Име:
FUWAYDA
Објектот Ширина:
30inch
Тип На Објект:
Налепници
Име:
GLCC
категорија:
табла опфаќа
Материјал Тип:
Полиестер
Поддршка за:
За VOLVO XC60 сите години
функција 1:
заштитник автомобил табла Анти-напукнување
Карактеристика 2:
Намалување на температурата на инструмент-таблата
функција 3:
Подобрување на безбедноста на сообраќајот на
карактеристика 4:
намалување на сончева светлина рефлексивни

Подобро ви се допаѓа

Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомоби

Fitment : За Hyundai Tucson (TL) 2016 2017ИЗВЕСТУВАЊЕ! САМО ОДГОВАРА ЗА 8 ИНЧЕН ЕКРАНСостојба : 100% Сосема Нов Неискористен

Ако постои било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас преку alibaba порака Ве молиме контактирајте

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Алуминиум Легура Центар за Контрола на К

Тробојка Пред Центарот Решетка Решетка Покрие Намали За BMW X3 F25 план за 20112015 3pcsЗа BMW X3 F25 план за 20112015Пред

Сите увозни даноци / давачки(ако има) треба да се плати од страна вас Ве молиме бидете сигурни дека вашио

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас...

3 Соединетите американски Држави, Обединетото Кралство, Австралија и Канада : 716 работни дена од e Packet од

Карактеристики : Материјал : не ' рѓосувачки челик Боја : сина / црна / sivler Тежина : Околу 0.2 kg / еез Пакет се

Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомоби

Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување, бл

ABS Хром Внатрешна Врата Заклучување со Pin Knob Трим Покрие 4pcs За Dodge Патување 20072015Одговара За Dodge Патување 20

За "Фолксваген" Tiguan 2 Генералот 2016 2017Опис : Состојба : 100% Сосема новМатеријал : ABS пластикаБоја : како нашит

Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомоби

Автомобил Внатрешност од не 'Рѓосувачки Челик Налепници Покрие Вода Чаша Носителот Панел Декорација На

12месечна гаранција против производствени дефекти од вашиот приемот датум Па ако не сте сигурни за кој о

Лево и Десно ПОКРИЕ = 2 парчињаСредината ПОКРИЕ = 2 ПАРЧИЊАГОРНИОТ КАПАК = 2 ПАРЧИЊА

Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! Ние ќе им даде на Posttive Повратни информаци

Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомоби

Scroll