Новак
Автомобил Додаток За Land Rover Discovery Спорт LR4 За Range Rover Evoque Мода Худ Воздухот се Пропустливи Штекер Крило Трим Налепници 2 парчиња

Автомобил Додаток За Land Rover Discovery Спорт LR4 За Range Rover Evoque Мода Худ Воздухот се Пропустливи Штекер Крило Трим

Достапност: Залиха
DEN 1872.00
DEN 2496.00


Автомобил Додаток За Land Rover Discovery Спорт LR4 За Range Rover Evoque Мода Мотор AC Штекер Cover Trim Налепници
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени. За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Како може да track my парцела? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : //global.cainiao.com/ (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Дијаметар:
0cm
Бренд Име:
cheya
Име На Модел:
CY190
Објектот Ширина:
0cm
Материјал:
ABS
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Модел Година:
2012-2017
Објектот Тежина:
300g
Објектот Должина:
0cm
Автомобил модел:
за land rover
Специјални Функции:
Декорација
Објектот Висина:
0cm
2Colors:
Сребрена, Црна
Инсталација Метод:
Лесно да се инсталира,назад со 3m селотејп.
Fitment модел 1:
За Land Rover Range Rover Evoque
Fitment модел 2:
За Откривање Спорт
Fitment модел 3:
За Discovery 4
Fitment модел 4:
За range rover vogue

Подобро ви се допаѓа

2921058797638459 Топла Продажба парче парче парче парче парче парче парче парче торба парче парче парче парче2

Нашиот објект е 99% ист како опис Имаме богата меѓународна трговија и превозот искуство ние можеме да пон

Најдобри Желби за вас и вашите семејства Ако имате било какви прашања во врска со сопствени данок, ве мо

Хром 2 парчиња Климатизација Пропустливи Маска + 2 парчиња Конзола Табла Прекинувач Поклопец Намали за 20

Висок Квалитет Tonlinker Покрие Случај Налепница за Mazda Azenta 201417 Додатоци 2 ПАРЧИЊА Автомобил Стил ABS Хром сти

Ние само брод потврдените адреса за Вашата нарачка адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.

Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака Ние не прифаќаме предмети кој е ун

· Ве молиме овозможи до 5 Работни Денови за нас да се процесира вашата вратени предмети.Пад На Превозот·

ABS За Nissan XTrail T31 2008 до 2013, Светлата за Читање Светилка Трим Reading Light Декорација XTrail X Трага АвтомобилstyingОбј

Тие се нови и во добра состојба кога се испраќаат до нашите клиенти 3m лента : За инсталација, што треба да

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.com / (За Aliexpress Стандард Превозот с

П : Продавачот на производот и услугата е одлична, како можам да се остави postive повратни информации?A : Поз

Answer : ___________________________ NOTE : Причина истиот автомобил модел може да биде различно произведени во различни д

За Повратни информации Кога сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ни 5 ѕвезда п

За Land Rover Range Rover Sport Автомобил Додатоци ABS Хром Надворешноста Страна Фендер Декорација Ленти Трим 4pcs / set

Се врати превозот мора да се плати од страна на купувачот Сите производи се квалитетни проверени.Ве мол

Најдобри Желби за вас и вашите семејства.6 Италија, Франција, Шпанија, Германија Источна Европа : 1560 рабо

Одговара За Toyota Prado Fj150 2014 2015 2016 година само, Како што знаеме, автомобил верзии ќе имаат некои различни во

Ние ќе ги искористиме Кина Пост Воздух Mail"или" ЕМС експрес" или"Хонгконг пост воздух mail"за купувачот за и

(Како што се : економијата превозот начин / побрзо превозот начин / DHL) 2, Приложи сликата од приближно пр

Политика На Враќање· Откако ќе прими пакет, ве молиме ни email во рок од 3 дена ако не сте задоволни или не с

За Lexusапарат nx200 NX200t NX300h 2015 2016 Година Надворешноста на Автомобилот Задни Светилка Покрие Taillight Светилка

Scroll