Новак
Kraft-монистра Атрактивен Дизајн Златна Боја Црна Agates Дел Овална Обетки Долг Синџир на Обетки За Жени

Kraft-монистра Атрактивен Дизајн Златна Боја Црна Agates Дел Овална Обетки Долг Синџир на Обетки За Жени

Достапност: Залиха
DEN 213.00
DEN 265.92

Јас цел за добра комуникација како и одлична бизнис репутација и не негативни повратни информации или спорови. Ви благодариме за секој клиент. Откако ќе се плати, Ние ќе го промени за да испратите за вас од DHL, UPS-от, Fed Ex или ЕМС бесплатен превозот, Само да се земе 3-12 работни дена за да стигне до вас, откако ние брод. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас. По 25 дена, ако сеуште не сте го добиете вашиот предмети, ве молиме e-mail мене, па јас може да го реши ситуацијата побрзо. Белешки Нашата времето за испорака е нормално 15 до 25 дена, но затоа што тоа е рамно меѓународни воздухопловната, понекогаш тоа може да биде одложен малку или исчезнати. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
Kraft-монистра Атрактивен Дизајн Златна Боја Црна Agates Section Овална Обетки Долг Синџир на Обетки За Жени
Количина : 1 пар
Големина на : (приближно) 24x12 mm
Вкупна Должина : (приближно) 85 mm
Тежина : (приближно) 4 g/пар
Состојба : Нова
Конверзија : 25.

Параметрите на стоката

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Unbranded
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
злато боја
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Подобро ви се допаѓа

Добредојдовте на нашата ПродавницаDiscription : Скапоцен камен Тип : Трендовски Зелена Пердув Boho Обетки Уник

Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба...

Стандарден пакет е како на следната слика Многу висок квалитет уникатни модни дизајни ќе бидат објавен

Совети:Ако не можете да изберете бесплатен превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус поради Вашата ц

Боја : како на сликата Материјал : Метални легури Позлата : Позлатен platinum & розово злато позлатен Кристал

Неверојатно ниски цени, како што видовме, фабрика за производство на нашите сопствени накит.net / en / e Packet

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИшарм топката с

потоа на враќање ќе бидат issude со оригиналниот метод на плаќање.Ако објектот е неисправен Враќање: 1.ве м

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница!Материјал : Кристал Циркон ПоплоченГолемина : Околу 14*34 MM, 14mm

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИновата колекци

HIBRIDE Зелена Капка Вода Жените Dangle Обетки За Подароци CZ Камен Долго Капка Earring За Жените Булчински Подаро

Најдобриот подарок за вашите пријатели и себе сиМногу individualize, нека ви плима до одеднашДиви, личност, мн

Трговија На Големо Текстура Бела Вода Капки Широк Еластична Хривнија Алка 2016 Годинановиот дизајн лично

Производ Стил : БАКНИ МЕ Домот & Мода Симулирани Бисери Бела Глеѓ Цвет Обетки Златна Боја Долг Синџир на

Гроздобер Месечината Капка Обетки ААА Кубни Циркон AE326Предмет : Пад Обетки AE326Позлата : Бело ЗлатоМатери

Scroll