Новак
Kpop два пати twiceland отворањето концерт истиот член цртан филм печатење о вратот кратко sleeve т риза за еднаш лето, т-маица

Kpop два пати twiceland отворањето концерт истиот член цртан филм печатење о вратот кратко sleeve т риза за еднаш лето, т-маица

Достапност: Залиха
DEN 616.00
DEN 1027.20


Ве молиме љубезно ве молиме прочитајте ги следните услови пред да нарачате :
1.Ве молиме имајте во предвид сите на мерење во нашата продавница е направено рачно,па ве молиме да се овозможи 2-3cm различни.
2.Ве молиме бидете сигурни дека ќе се проверуваат пред било наредба,ви благодариме за соработката!
3.Becasue на различни екран,па боја на облека може да се chromatism,ако ум тоа многу,ве молиме да не го местото цел.
4.Ако не сте задоволни со ставката што сте ја примиле,ве молиме контактирајте ме прво,не е важно, тоа е за квалитет или големина,јас ќе се обиде да го реши тоа,ве молиме да не даде негативна повратна информација одеднаш,ви благодарам многу!!!!!
Опис на производот
Kpop два пати twiceland отворањето концерт истиот член цртан филм печатење о вратот кратко sleeve т риза за еднаш лето, т-маица
Ве молиме проверете ја големината на табелата пред да нарачате,ви благодариме!
Големина на табелата
S : рамо 42cm биста 92cm должина 68cm
М : рамо 44cm биста 96cm должина 70cm
L : рамо 46cm биста 100cm должина 72cm
XL : рамо 48cm биста 104cm должина 74cm
2 XL : рамо 50cm биста 108cm должина 76cm

Параметрите на стоката

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
SexeMara
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Писмо
Стил:
Повик
Број На Модел На:
ZXCKPOPTS-388
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни

Подобро ви се допаѓа

Превозот и Предавање на Превозот Метод на Испорака Датум на Испорака Задолжен Кина Воздухопловната 820 Д

00 елемент 2013 зима средендолг мода тенок големи крзно јака надолу грб запушен јакна женски outerwear промоци

Ако сакате да примате стока побрзо или повеќе од 2 KG, Можете да изберете Изразат EMS , екстра трошоците за П

Превозот и Предавање на Превозот Метод на Испорака Датум на Испорака Задолжен Кина Воздухопловната 820 Д

есен тенка 0 тенка lirait под еден na порака 0 црвено мал цвет двојно 11 губат пари 1000 парчиња ограничено изда

Scroll