Новак
Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11CT&14CT,рипка

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11CT&14CT,рипка

Достапност: Залиха
DEN 480.00
DEN 813.60


Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11 CT&14 CT, рипка
БЕСПЛАТЕН превозот
Бод грофот : 97 X159 бода
Бои : 12 бои
Производот број : cs846
Големина на слика : 22 X36 CM, 11 CT
17 X28 CM, 14 CT
Платно големина : 32 X46 CM, 11 CT
27 X38 CM, 14 CT
Насоки : 1 конец = 6 насоки
Пакет содржи : 1、100% памук теми
2、Везени платно
3、игли
4、HD Шарени График
5 、 Крстот Бод Хартија Шема / шема (боја printinng, на англиски јазик, А4 големина/page)

Параметрите на стоката

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT unprinted, 14CT unprinted
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Шаблон Тип:
Риба

Подобро ви се допаѓа

Ние исто така, обезбеди 12месечно бесплатно одржување Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одби

Џунгла Карневал Дома Декор Остатокот Соба Крстот Бод Везови Крст Поставен Кинески Смета Крстот Бод Мод

• Нашите производи се прекрасен дар за вашето семејство и пријатели Ве молиме љубезно остатокот увери.2

Ние исто така, обезбеди 12месечно бесплатно одржување Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со л

Доволно Embroider теми x1 сетЗлатна опашка Embroider игла x2 Додај во Продавница Листав.РегионотПревозот АгентОбр

Големината е Вез Крпа Големина Големина е прирачник за мерење, не може да биде околу 13 см мерење грешка,

Ова е крстот бодБода : 114w x 114hГолемина на слика : 20.7 x 20.7 cmГолемина на платно : 24.7 x 24.7 cmБоја (Embroidering ткаенина

• 21ткаат чешлани памук згусне ткаенина и еколошките теми.• Користете растворливи заштита на животната

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или

Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за

2) Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, pls ни остави позитивен фидбек.• Ултра јасно професи

На пример, 11 CT смета значи постојат 11 ребра во еден инч ткаенина, 14 CT значи постојат 14 мрежи во еден инч тк

1930330101523407 Топла Продаде парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче Мадона и

Моделот е отпечатен на памук , вие само треба да dew како линии, а потоа можете полесно да го заврши на крст

Две малку зајакот модели смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Крстот Бод Поставете Големо DIY Крстбод Комплет Везови В

Слики и опис се само за референца, ве молиме во вид преовладува (11 CT) ве Молиме да користите 3 насоки теми

Моделот е отпечатена на платно(11 CT печатени), па пред завршувањето крои, на платно не може да го допре вод

83 / set Опис : Големина(W*H) : 29cm*38c m ( 14 CT ), 37cm*48cm ( 11 КТ ) на Теми Боја Количина : 19 Боја (Embroidering ткаенина) : Бела

Scroll