Новак
12 Парчиња/Многу Жени Бохемија Шарм Ѓердани Керамички Круг Монистра Лист Приврзоци Изјава Ѓердан Долго Кожа Жените Синџирите За Накит

12 Парчиња/Многу Жени Бохемија Шарм Ѓердани Керамички Круг Монистра Лист Приврзоци Изјава Ѓердан Долго Кожа Жените Синџирите

Достапност: Залиха
DEN 355.00
DEN 472.80


Материјал
12 Парчиња/Многу Жени Бохемија Шарм Ѓердани Керамички Круг Монистра Лист Приврзоци Изјава Ѓердан Долго Кожа Жените Синџирите За Накит
Цинк Легура,Керамички Боја :
Шарени Темно Црвена Темно Сина, Црвена Боја
Количина
12 Парчиња

Параметрите на стоката

Метална боја:
Темно Црвена Боја
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Pendant Големина:
околу 30cm
Број На Модел На:
1055
Стил:
Етнички
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Синџир Тип:
влакно
Метали Тип:
Цинк Легура
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
Керамички
Бренд Име:
wj.јао
Функција:
Декорација
боја:
Шарени Темно Црвена Темно Сина, Црвена Боја
Пол:
Жени Мажи, Момчиња, Девојки Унисекс Љубители Дами
Повод:
Годишнината Ангажман Божиќ Подарок Партија Свадба
Материјал:
Цинк Легура Керамички
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Ѓердани
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик

Подобро ви се допаѓа

98 / парчеЛуксузен Лигавче Изјава Ѓердан за Жените Бесплатен Превозот САД$ 29.98 / парчеНов Луксузен Орел П

Han Cheng Нова Мода Snakeskin Лента Ѕвездата на Давид Pendant Ѓердан Ѓердан Жените Ѓердани Изјава јака накит bijoux

Производ Стил : БАКНИ МЕ 2017 Геометриски Кристал Црна Црвено Кадифе Ѓердан Ѓердан Поставен на Жените Мак

Тука е најголемата производство на база на северна Кина.Ако купите голем број на стоката,ве молиме конт

Тоа само ќе ве однесе 1 минута.Попуст : Микс Цел Добредојдени! OEM / ODM Цел Добредојдени!Микс цел повеќе од 5

Добредојдовте на ЏЕСИ МОДА!Ви благодариме за revewing нашата продавница.Се надевам дека ќе имате многуСреќ

Бренд : PINJEAS Стил : рачно изработени Ѓердан Материјал : мушка : obsidian снегулка камен Големина : 13"15" прилагод

Големина : синџир долго 46*8 CMТежина : 101gБоја ; 5 бои како сликата (A B C D E F)

Политика На Враќање** Ние нудиме бесплатен 5 ДЕНА ГАРАНЦИЈА за оваа точка.Ве молиме Имајте во предвид : Ни

Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз в

Добредојдовте на Dcpearl Продавница за Накит Зелена барок школка цвет pendant ѓерданЦел помалку од $100 превозо

Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPSот (за 7days).Сепак,доколку сметате дека на објек

Добредојдовте на terisa накитМетодСледење На БројВреметраењеHK Мал ПакетНИКОЈ1030 ДенаКина Post Small PackageYESОкол

Добредојдовте на Dcpearl Продавница за Накит 6mm сини кристал ткаени ѓердан ѓердан за женскаЦел помалку од $1

За руската клиент , ќе треба да даде ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и ДЕТАЛНИ АДРЕСА , ако не ,пратката

Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други давачки Да се обезбеди да се плати минимален данок, ние ќе

Scroll