Новак
SA SILVERAGE Вистински 925 Sterling Silver Плоштадот Студ Обетки За Жените парична Казна Накит Класичен Кристал Сребро Обетки Поставите Женски

SA SILVERAGE Вистински 925 Sterling Silver Плоштадот Студ Обетки За Жените парична Казна Накит Класичен Кристал Сребро Обетки

Достапност: Залиха
DEN 489.00
DEN 958.56


SA SILVERAGE Вистински 925 Sterling Silver Плоштадот Студ Обетки За Жените парична Казна Накит Класичен Кристал Сребро Обетки Поставите Женски

Параметрите на стоката

Earring Тип:
Студ Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
SA SILVERAGE
Сертификат Број:
656
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Геометриски
Certificate Type:
Трета Страна Оценување
Повод:
Партија
Назад Наоѓање:
пеперутка затворач
Страна Камен:
Никој
Метал Печат:
925,Фунта
Број На Модел На:
75I3044024
Стил:
Тренди
Главниот Камен:
Цирконот
Големина:
20mm*4mm
Обликот:
Геометрија Плоштад
Тежина:
0.89g(For Reference)
Камен:
Синтетички Кубни Циркони
Печат:
S925 & SA
Тип:
студ обетки за жени
Пакет:
Подарок Кутија со Сребро Полирање Платно
Метал:
925 Sterling Silver Парична Казна Накит

Подобро ви се допаѓа

Hongye Топла Продажба Едноставна Tassel Обетки Долг Синџир На Жените Уво Накит 925 Sterling Silver Природните Слатков

5% Чисто сребро во тоа.Други Земјата на Купувачот,2538days3 925sterlingсреброНакит Жирафа Студ Обетки за Девојки Ж

Скапоцен камен : 100% Природни емералд (не лабораторија создадена)Гем големина : Околу 2*4mmМатеријал : Висти

Превозникот ИмеПроценето Време на Испорака во САД(во Работни Денови)EMS513 денаDHL28 денаUPSот28 денаFed Ex28 дена

Бренд Име : ZOCAIМодел Бр : E00992Метал Тип : Цврсти 18 K Злато / Печат(18 K бело злато / роуз златен / жолт злато н

Hongye 925 Sterling Silver Шарм Ретро Долго Двојно Бисер Капка Обетки За Жените Мода Слатководни Бисер Накит Свадба

ДРУГИ УБАВИНА НАКИТИме : 1 PAIR White / Black CZ КАМЕН Лист Долго dangle Обетки Партија рачно изработени Од 100% Реално

earring кука подлогаВи благодариме за се заинтересирани во нашите производи ! Опис : ИмеBeadsnice 925 sterling silver жен

1 Двоен Прстен е нашиот бренд за oversea маркетинг.2 Овој пар обетки' метал е направен од 925 фунта сребро.3 Ово

Природен бисер е Принцезата Дијана е фаворит,исто така, е најдобриот подарок за себе,пријателите,мама и

Бренд Cai Mao Накит Име Топаз Дијамант Злато Earring Главниот Камен11.83 кт ТопазБоја : Сина / Јасност : АКО Стран

природни сина tanzanite обетки 925 сребрен Природни скапоцен камен earring жените домот мода трендовски обетки з

Моден Уникатен Дизајн Панк Рок S925 Чисто Сребро Долг Синџир на Tassel Pendant Претерани Изјава Dangle Обетки за Же

Добредојдовте На Нашата Продавница925 Фунта Сребрен Накит Сосема Нов Како СликиОпис : ОбеткиМатеријал :

Trans Gems Platinum Позлатен Sterling Silver 1.8 ctw 3.5 mm H Боја Moissanite Симулирани Дијамант обрачот Обетки за Жените парична

Накит ИнформацииБренд име JQUEENВкупно Сребро тежина 2.88 gБрој на модел на Y0044 E12Sterling Silver ИнформацииМетал 925

материјал : слатководни бисероблик : оризбоја : бои ,види слика ,ве молиме изберетеголемина : 35мм

Природен бисер е Принцезата Дијана е фаворит,исто така, е најдобриот подарок за себе,пријателите,мама и

ИзвестувањеОвој сертификат е за вашиот референца Ако ви треба сертификатот ве молам оставете ме порака

Моден природата Опал Обетки 925 Фунта Sliver Накит За Жените, големината 4mm*6mm

Scroll