Новак
BM81204 BM81204MUV-Е2 QFN увоз нов дом мебел во акции може да се плати

BM81204 BM81204MUV-Е2 QFN увоз нов дом мебел во акции може да се плати

Достапност: Залиха
DEN 169.00
DEN 178.56


може директно цел плаќање
1 : пред да го купат ве молиме усогласување модели, бидејќи модели се повеќе, компанијата ќе ви обезбеди квалитетни услуги.
2 : фотографиран, ве молиме да обрнете што е можно поскоро, па не го одложи вашиот време на испорака.
3 : кога ќе ја прими стоката, доколку се најде, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви ги даде прв пат.
4 : електронски компоненти производи технологија содржина висока, кога електрични грешка сте, ве молиме внимателно да се провери коло и компонента неуспех, ние продаваме нашите производи, ако проблеми со квалитетот, безусловна врати, товарни плаќа половина.
5 : Кина превозот default коса пост express, потребата за побрзо може да изберете и други курир .

Параметрите на стоката

Број На Модел На:
BM81204 BM81204MUV-Е2 QFN увоз нов дом мебел
Состојба:
Нови
Бренд Име:
CazenOveyi
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Пакет:
QFN
Тип:
pcb
Примена:
DIY
Електронски Компоненти & Материјали:
DC-DC
Електронски Компоненти & Материјали 1:
esp32
Електронски Компоненти & Материјали 2:
esp8266
Електронски Компоненти & 3 Материјали:
amplifie
Електронски Компоненти & Резерви 4:
dht22
Електронски Компоненти & Материјали 5:
stm32

Подобро ви се допаѓа

Опис На ПроизводотСликата само обезбедува референца.Тоа не може да биде точно еден, како во нашите акци

DEN 969.60

No 1 : За Плаќање на Информации Што го прифати Зачувам услуга Број 2 : За Царина и Ракувањето со Плаќање : За

може директно цел плаќање1 : пред да го купат ве молиме усогласување модели, бидејќи модели се повеќе, ко

Шенжен Fengshengxin Electronics Co Ltd е професионална ангажирани во електронски компоненти понудата на компанијата,

може директно цел плаќање1 : пред да го купат ве молиме усогласување модели, бидејќи модели се повеќе, ко

Воздух Такси Превозот + Пакување&Материјали + Ракување такси = $4 [ погоден за во светот, shippment нормално тра

Производ Вовед : 1.Оперативен Frequence : 13.56 MHz2.Оперативен Напон : 2.53.6 V3.Оперативен Струја : 20m A(3.3 V напојување)4

може директно цел плаќање1 : пред да го купат ве молиме усогласување модели, бидејќи модели се повеќе, ко

може директно цел плаќање1 : пред да го купат ве молиме усогласување модели, бидејќи модели се повеќе, ко

Опис На ПроизводотСликата само обезбедува референца.Тоа не може да биде точно еден, како во нашите акци

Почитувани Купувачи : Ако не се најде вашите делови во нашата продавница или Aliexpress Ве молиме контактира

Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира Ако не сте добиле ваша

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на

Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригинално

може директно цел плаќање1 : пред да го купат ве молиме усогласување модели, бидејќи модели се повеќе, ко

QG82940 GML SLBZ5 BGA Интегрирани чипсет

Scroll