Новак
50pcs Висок квалитет 18650 гума носителот 18650 силикони батеријата случај батерија 18650 силиконска гума случај бесплатен превозот

50pcs Висок квалитет 18650 гума носителот 18650 силикони батеријата случај батерија 18650 силиконска гума случај бесплатен превозот

Достапност: Залиха
DEN 2687.52


Добредојдовте на RHS Offical продавница
50pcs Висок квалитет 18650 гума носителот 18650 силикони батеријата случај батерија 18650 силиконска гума случај бесплатен превозот
Слики
Discription 18650*2/18650*3 батеријата случај Точка име 18650*2/18650*3 батеријата силикони случај Материјал Храна одделение силиконски Бренд Име RHS Боја 18 бои и 21 бои време на Испорака од 1-3 дена како и обично, повеќе зависи од количината Функција Еко-Пријателски, отпорни на Топлина, заштита и декорација на Логото Печатени или врежана или debossed Сертификација ФДУ/LFGB Дизајн Клиент дизајн,ОЕМ е добредојден Користете ја Заштитите вашата батерија 18650 плаќање T/T,Paypal,Western Union Место на Потекло Guangdong Кина (Копно)
Забелешка
1. Ве молиме оставете порака за бои што сакаат да кога ставање на ред или контактирајте со нас за достапните бои. Без порака, бојата ќе биде случаен.
2. За директна комуникација, ве молиме contat со Janice Gao од страна на Skype: gaomin12271227 или Whatsapp : +86 15929807080
Зошто Да Го Одберете Нас?
1.Ние сме професионални за производство на ecig силиконски додатоци во Кина.
2.На одобрување од FDA храна одделение силиконски се зема како материјал за да се гарантира и за тебе и нашето здравје.
3. Совршен и внимателен дизајн за да се направат силикони случај може да се даде на вашата сакана уред најдобра заштита и декорација.
4. Многу бои за вашиот избор за да ги задоволи вашите боја барање.

Параметрите на стоката

Dinnerware Тип:
Јадења & Плочи
Шаблон Тип:
Цврста
Техника:
Handpainted
Број На Модел На:
Батерија 18650 силикони случај
Количина:
>10
Материјал:
Силикони
Обликот:
Нередовните
Бренд Име:
RHS
Функција:
Еко-Пријателски
Плоча Тип:
плоча јадење

Подобро ви се допаѓа

Што е предноста на вечера мат?A : placemat suctions на површината за да се избегне ѓубрето во текот на плочата / чи

круг плоча:22*2.5 cm плоштадот плоча: 17*5.5 cm сад:11.5*5.8 cm лажица:12.5*4.3*4.8 cm мала плоча: 9*3cm

Производи d escriptionЧлен име : керамички садБоја или стилови : лубеница,портокал,лимон, Hami дињаМатеријал : к

Лесно да доведе до ' рѓа Забелешка : не користете челична волна, датотеки и други остри објекти за да scrape,

Материјал : Црна оревГолемина : 15cm / 20cmДебелина : 2cmОблик : тркалезнаПакет содржи : 1 компјутер*15cm плочаНап

Добредојдовте на RHS Официјалната продавница2017 RHS Силикони Случај Покритие за Автентични Vaporesso Revenger 220 W К

3 Внимателна употреба на 84 дезинфекција течност, итн Заштита на животната средина тип Меламнин производ

[име] : плоштад со рачка плоча [материјал] : Керамички [боја] : црно бела [size] : width =16cm 6.29 инчен, се справи со д

Јадења & Плочи едноставна керамички Нордиските стил правоаголни садови печати торта десерт појадок јад

Добредојдовте на RHS Официјалната продавницаRHS VOOPOO Влечете 157 W Силикони Случај Покрие подебели кожата по

12"Рачно Изработени Служат Фах Орхидеи Пеперутка Скулптура Woold Круг Палета Чај Поставено Стакло Складир

дома декор ѕид плочи во ЖИВО позадина плочи kitchenroom класичен дизајн уметност оркестарот плочи handpaintedцена

Цврст Орев Дрвени Палети Правоаголник Вода Чаша Чај Кафе Целото Дрво Служат Фах Природно Дрво Масло Со

1 Опис : Креативни Смола И Стакло Готвач Figurine Овошје и Бонбони Плоча Декоративни Готви Статуа Фах Садови

Scroll