Новак
3PCS/Set AWAYTR Дете Морнарица Подвезици за Училиште Свадба Нова Мода Лак врски Neckties Протези Поставите Прилагодливи Bretels за Момчиња

3PCS/Set AWAYTR Дете Морнарица Подвезици за Училиште Свадба Нова Мода Лак врски Neckties Протези Поставите Прилагодливи Bretels

Достапност: Залиха
DEN 204.00
DEN 239.52


1.Материјал - 70%полиестер + 30 еластична.
2.Се за : 7 Месеци-12 Години Момчиња и Девојчиња
3.Димензии : Ширина-2.5 cm(0.98 инчен), Должина 60см(23inch)
4.Тежина : Околу 75g
ATT : ве Молиме имајте во предвид фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во Описот за големината детали.
Ве молиме дозволено 1-5мм разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.Ви благодариме!
1. Ако споделување на нашиот производ линк на вашиот СНС или Facebook , ние ќе ви даде подарок или
$ 2 ПОПУСТ за вашата следна цел.
2. Ве молиме e-mail на нас befor напуштање на негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот. Комуникацијата е најдобар начин да се решат проблемите.
Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.
Но, поради различни политики во различни земји,
таму може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот.
Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Подвезици
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Материјал:
Spandex
Одделот За Името:
Деца
Бренд Име:
AWAYTR
Објектот Должина:
60cm
Број На Модел На:
Подвезици Сет
боја:
Морнарица
Големина:
2.5*60cm
Пол:
Девојки/Момчиња/Деца/Деца
Пакет:
Подвезици+Лак Вратоврска+Вратоврска
Име:
Момчињата Подвезици Сет
Клипови:
Три
Материјал:
Кожа+Spandex+Алуминиумски
Повод:
Партија/Свадбена/Училиште/Streetwear
Is_Customized:
Yes
Сезоната:
Пролет/Лето/Есен

Подобро ви се допаѓа

Професионални Подвезици ФабрикаJIERKU ПОДВЕЗИЦИПрифаќа ОЕМ,Капка Превозот ..ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОД

Подвезици Фабрика, Поддршка Мешани Наредби Предмет Бр : BD001S Yназад подвезици на висок квалитет на еласти

Индивидуални Giftbox ПакувањеЗа ПревозотОбјектот ќе биде предаден во рок од 48 часа по расчисти исплата."Се

Професионални Подвезици ФабрикаJIERKU ПОДВЕЗИЦИПрифаќа ОЕМ,Капка Превозот ..ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОД

uarr & uarr вториот слој вистинска кожа & uarr & uarr .uarr & uarr легура се прилагоди тока & uarr & uarr .

ве молиме контактирајте со нас на прво место .Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со н

30ден Гаранција со Девизниот за неисправни, функционираат, неточни или на деловиводат за исчезнати пред

фабриката за правење директни,Прифаќа ОЕМ ..повеќе детали, ве молиме да бидат слободни да контакт.твојот

ако сакате да се купи други големина или стилови ве молиме внесете во мојата продавница == ставка опис ==*

Тоа е достојна за висина подолу 170cmширина : 1.5 cmСтил : 3clasp чисто машки подвезициY435 резервни клип машки под

Белешки : Оваа ставка е рачно изработени,па секој објект е уникатен и може да биде малку се разликуваат е

Фабриката за правење директни,Прифаќа Dropshipping ,ОЕМ ..Повеќе детали, ве молиме да бидат слободни да контак

Тоа нормално се зема 730 работен ден на светот Повратната информација е важна за нас, ве молиме одвојте в

Точка Бр.BD062Бојацреша за печатење (Како слики show )Големина(S)Должина45~65 CM(17.7"~беа 25,5")Ширина2.5 CM(0.98")Функциј

Професионални Подвезици ФабрикаJIERKU ПОДВЕЗИЦИПрифаќа ОЕМ,Капка Превозот ..ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРО

ако сакате да се купи други стилови ве молиме внесете во мојата продавница == ставка опис ==Бренд НовиБој

Ве молиме контактирајте со нас прво, ПРЕД да ни даде негативен фидбек Купувачот ќе биде одговорен за так

Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со л

Предмет Бр : BD002M Xназад подвезици на висок квалитет на еластична Многу лесно се прилагодува на вашиот ме

Можете да се Меша Наредби,Повеќе Нарачки Повеќе попустДобредојдовте да контактирате со нас преку или з

започнетекрајотLenght : 115cmширина : 3.5 смСтил : 6 затворач чисто машки подвезици со подарок кутијаМатеријал :

Ве молиме да се разбере,сепак,царина е надвор од нашата контрола ние не можеме да guarrante нема данок за про

Scroll