Новак
Freeshipping GARTT Turnigy R/C Хеликоптер Теренот Мерач За 550 & 700 RC Хеликоптер Голема Продажба

Freeshipping GARTT Turnigy R/C Хеликоптер Теренот Мерач За 550 & 700 RC Хеликоптер Голема Продажба

Достапност: Залиха
DEN 282.00
DEN 313.44

Freeshipping GARTT Turnigy R/C Хеликоптер Теренот Мерач За 550 & 700 RC Хеликоптер Голема Продажба

Параметрите на стоката

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Бренд Име:
GARTT
РК Делови и Accs:
опрема за слетување
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Материјал:
Пластични
За Возило Тип:
Хеликоптери
Надградба На Делови/Додатоци:
Turnigy R/C Хеликоптер Теренот Мерач
користат за:
550 & 700 RC Хеликоптер
боја:
Бела

Подобро ви се допаѓа

Карактеристики : 100% Сосема НовДел No : 06018Дел Име : Пред Долниот Рака Круг Pin БСодржи : 2Ве молиме обратете с

Сите наши бесплатен превозот предмети ќе биде транспортирана со следење на број, можете да ги пратите о

Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутерФункц

Собрани 4mm целосна обвивка и безбедно Банана приклучок DIY табелапен 4mm обвиткан Plug 25.503 собраниетоТип 4mm ц

Добредојдовте На RCAWD24mm тркала продолжување адаптер, 12mm хексадецимален diamЗа Рк Хоби Автомобил 1 / 16 Traxxas Sla

Вашето мислење е навистина важно за нас Но, треба да се обрне и назад такси превозот.3) Ако не можете да се

Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена,тоа се смета како се користи и ние не ќе ви понуди

Ние сме голем бизнис компанија, професионален производ тим.Ако ви треба голем број на производи, или тре

ако не можете да инсталација wiat некое време се погледне на видеосамо Тркала не се вклучуваат со другите

100% нови стокиИме : алуминиум легура волан опрема седиштеБрој : AX800285Број на пакети : 1 парПогоден за : SCX101)В

SUNNYSKY V3508580kv Outrunner Brushless Мотор за МултироторотSUNNYSKY V3508580kv Outrunner Brushless Мотор за Мултироторот Пакет Содржина

htmlПревозот1).Повратни информацииБидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно в

Се враќа : 1 Ако не сте задоволни со производот кој го купи во Mato Штекер, тоа е можно да се врати за наплата

com / payment_method Тоа само ќе ве однесе 1 минута Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена ц

Tarot 600 Метал Жиро Планината Tarot TL6051Tarot 600 Метал Жиро Планината усвојува Алуминиум CNC machining ...

Scroll