Новак
Carburetor одговара за Мицубиши 4G32 DELICA 81 - GALANT 70-82 LANCER ги СОБЕРЕШ L200

Carburetor одговара за Мицубиши 4G32 DELICA 81 - GALANT 70-82 LANCER ги СОБЕРЕШ L200

Достапност: Залиха
DEN 3971.00
DEN 4224.00

Ние ги користиме Зачувам Плаќање.Ние брод предмети преку DHL,Fed Ex,ТНТ.Транзит пати може да се многу особено за време на сезона.
Нови Carburetor одговара за Мицубиши 4 G32 DELICA 81 - GALANT 70-82 LANCER 70-82 ги СОБЕРЕШ L200 78-81 Tredia 81- / Dodge COLT 70 - Одговара за Мицубиши DELICA 1981-
Мицубиши GALANT 1970-1982
Мицубиши LANCER 1970-1982 Мицубиши ги СОБЕРЕШ L200 1978-1981 Мицубиши Tredia 1981 - Dodge COLT на 1970-
Answer : ___________________________ Note : Ние не сме 100% сигурни дека за овие примена информации, барањето информации се само за повикување само, ве молиме проверете внимателно со фотографија, пред цел.Ве молиме да се направи Исплата во рок од 3 дена по донесување на наредбата.Зачувам Поддржува : со Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски Трансфер,Pay Pal итн.
Ние снабдување со бесплатен превозот услуги,со користење на DHL,TNT,Fed Ex .Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор,Нашата цел е задоволството на клиентите!
6.Ако имате било какви проблеми со објектот примена,ве Молиме да не известите во рок од 7 дена откако ќе се примени.Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса.Ние само брод да се потврди цел адреси.Ве молиме продавница со доверба.Секоја парцела е испратен од страна на Курир Код број бидејќи е побезбеден.Ние нудиме 1 месеци ограничена Гаранција на Производителот за неисправни предмети(исклучувајќи предмети оштетени или злоупотребува по приемот).ако проблемот навистина постои,замена или рефундирање е достапно откако ќе добиете предмети во добра состојба.Поради акции статус и временски разлики,ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашите frist располагање со магацински простор за брза испорака.
Фотографиите се преземени од actuall .Поради временските причина,време може да биде подолг,ве молиме љубезно ве молиме почекајте,благодарам многу!
2.

Параметрите на стоката

Бренд Име:
TAHIKO
Поставување на Возило:
4g32
Материјал Тип:
Алуминиумски/Цинк
Земја/Регион на Производство:
CN
Diamante-Година:
1992 година
Производителот Дел Број:
MN-0026557
Специјални Функции:
iso91001
За Возило Брендови/Модел:
Мицубиши
Мицубиши Модел:
Diamante
Состојба:
Нови
Земја/Регион на Производство:
CN
Производителот Дел Број:
MN-0026557
Гаранција:
Yes
UPC:
601279697894
Зафатнина:
1.3-3.6 L
Нема. на Цилиндри:
4

Подобро ви се допаѓа

Карактеристики : Замена и одржување carburetor делови Да се задржи вашата градина моќ опрема за водење на врв

1.CE означени2.Брз, бесплатен земјата испорака на сите предмети3.Повеќето предмети се изведува во 17business де

нови carburetor хидрати од Dellorto PHBG ДС Црна 21mm Трки со пластичен капакнови carburetor хидрати од Dellorto PHBG ДС Црна 21mm

Карактеристики : Замена и одржување carburetor делови Да се задржи вашата градина моќ опрема за водење на врв

Карактеристики : Замена и одржување carburetor делови Да се задржи вашата градина моќ опрема за водење на врв

ве молиме контактирајте со нас за вашите курир,ви Благодариме!Во комбинација превозот е достапен за раз

ЕДЕН ПАР НОВИ Carburetor K68 Upiter IZH руската motocycle K68 N K68 A PEKAR DNEPR URAL ??? Пар хидрати како вистински слики покажа...

Puch Макси, Макси Спорт, Макси Luxe, Њупорт, E50, Магнум, МК, MKII, Кобра, 50cc мотори И следниве мопеди со користење

Прилагодливи Мотоцикл Carburetor Хидрати Tecumseh Серија 640330 a / 640330 со Заптивка за Мотоцикл ДеловиКарактеристи

CARBURETOR за ЈАМАХА BANSHEE 350 19872006 350 YFZ 350 ПРАВО & ЛЕВАТА СТРАНА НОВ ХИДРАТИ 1987 1988 1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 20

брод на светот ,ПОГОДНИ ЗА : ФИАТУНО , TIPO , TEMPRA1400cc / 1600ccВебер 32 / 34 TLDEcarburettor CARBURETOR2 БАРЕЛCARBURETOR 2 БАРЕЛКОРИСТ

100% НОВ CARBURETOR Сосема НОВ CARBURETOR ТИП ROCHESTER CHEVY 2 GC 2 БАРЕЛ 305 307 350 400 ???? НОВИ CARBURETOR ТИП ROCHESTER CHEVY 2 GC 2 БАРЕЛ НЕ ИЗГР

Fitment : ве Молиме проверете ја вашата carburetor против слика и бидете сигурни дека за овој дел одговара на ваш

Бренд нови 26mm Перформанси Carburetor Хидрати 150cc Мопед Скутер GY6 ОКО Модел Резервни главна џет големина 90 & 95 ,

Количина : 2 парчињаPlaceof Потекло : КинаПревозот Пакување : 2 компјутериИспорака Тежина : 50gСпецификација :

Опис : Ова е сосема нов Автоматски CarburetorОдговара модели : Kymco Агилност 50 4 TKymco Луѓето 50 4 TKymco Super 8 50 4 TKymco Sento

Scroll