Новак
FOLOBE Вино Црвено 7 Слоеви Midi Tulle Здолниште Американски Облека Туту Здолништа Женска Petticoat Еластичен Појас faldas saia jupe

FOLOBE Вино Црвено 7 Слоеви Midi Tulle Здолниште Американски Облека Туту Здолништа Женска Petticoat Еластичен Појас faldas saia

Достапност: Залиха
DEN 1041.00
DEN 1679.52


Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Здолниште должина 65cm
Половината големина 64-100cm
Материјал : 6 слоеви на висок квалитет tulle + 1 слој на Ѕидот
Пред да ја купите оваа здолниште,ве молиме двојно проверете ја големината на табелата и прочитајте објект описи.
Секое барање, ве Молиме контактирајте со нас слободно.Со среќа!!!
.
Ако ви треба објектот под итно да,можете да изберете друга изразат deliverys како што курирската служба DHL/UPS-от(Брзи Превозот една недела за време на Пристигнување) при поставувањето на цел . Ви благодариме за вашето разбирање.
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно,телефонски број е задолжително за точна испорака. Оваа услуга се осигурува дека плаќањето е објавен на добавувачот само откако ќе се потврди задоволително потврда на вашата нарачка.
Политика За Испорака
Ние ќе брод вашата нарачка преку Кина Пост Воздух Mail(имаат следење на број) ,кои обично се потребни од 15 до 30 работни дена за испорака. Ние гледаме напред за вашите коментари и повратни информации. Ние се обидуваме да се одговори на сите прашања во рок од 6 часа.
Добредојдовте вас и за вашето семејство и пријатели на нашата продавница повторно.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање.Ние ќе се потрудиме да го реши.
Ако имате било какви прашања или се заинтересирани во нашите производи,ве молиме да бидат слободни да контакт.Нашата продавница политика е квалитетот на прво место.Ако не, Пост Негативни повратни информации Не е доцна.
Политика На Враќање
Се враќа прифатени во рок од 30 Дена(од купувачот примените објектот)
Наплата дадени како враќање на Пари или Размена
Се врати превозот платени од страна на Купувачот
Дополнителни политика на враќање детали : фустан мора да биде не се користи,не се валкани,не мириса.

Параметрите на стоката

Големина:
M
Пол:
Жените
Стил:
Preppy Стил
Бренд Име:
FOLOBE
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
TT-M
Фустани Должина:
Средината На Теле
Половината:
Империја
Материјал:
Mesh,Полиестер
Силуета:
Бал
Декорација:
Sashes
Место на Потекло:
Suzhou Jiangsu Кина(Копно)
Состојба:
Нов стил
Материјал:
tulle
Должина:
65cm
превозот време:
Нормално 15-50 работни дена
Превозот начин:
Кина пост
Стил:
Моден

Подобро ви се допаѓа

eЕМС / EMSВо нормален случај, времето за испорака е 515 дена за повеќето земји.Ако тоа не е квалитет проблем,

5 XL 72 96 67.5 XXL 76 100 68.Ние ќе им даде најдобра цена за вас Проценето време на испорака(со исклучок на викен

Нова Секси Жени Мраз Свила Види Преку Високо Сече Симпатична Здолниште Транспарентен Ноќен Клуб Здолни

Лето Жена Макси Здолниште за Жените Африкански Dashiki за жените Bazin riche облека Коленото должина femme Плус Го

100% Сосема Нов Со Ознака Тежина : 250g (приближно) 3 Боја стил : Црна,црвена ,Сина Цвеќиња Материјал : Памук, До

Ако ја изберете оваа превозот начин, поштенски ќе околу $20 $25.Plz Се Обрне Внимание На Ова : Здолниште Боја

Ви благодариме! Ве молиме да знаат тоа големини се мерат од страна на протегала должина , а не должината

Ние не сме во можност да ве информираме за се должи надомест како што се различни од држави и објекти...

Плочка за грешка при мерење на околу 13cmВе молиме да се разбереголемина на половината хип ДОЛЖИНА m 66 86 32 l

Големина на Половината Должина cm инчен cm инчен Една Големина 6686(еластични) 25.74"33.54" 66 25.74"1.Како различни к

ние ги испратите вашите пакет адреса е што да ви даде,ние не сме одговорни за било погрешна адреса.Poducts И

Големина На Табелатаеластичен појас големина здолниште должина тежина 60см110cm(23.6 инчен43.3 инчи) 59cm(23.2 инч

Големина На Половината ДолжинаЕдна Големина 5880см / 22.831.5" 90cm / 35.4"1 Ве молиме да строго ги следат големинат

Aramex на Саудиска Арабија, Катар, Обединетите Арапски Емирати, итнТоа е брз начин за горенаведените земји.

Ве молиме забелешка : Ова е Азија големина мерење со CMголемина(cm) Половината Должина слободни 5686 801.порад

Ако Сакате Други Бои , Можете Само Да Ја Проверите На Нашата Боја Шема За Да Ја Изберете Бојата Што Сакат

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши

Се надевам дека ќе уживаат во шопинг тука!100% сосема нов главен материјал ткаенини : Волна Материјал : вол

Азија Големина Половината Хип ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН S 64 25 Во Нормално ,објектот превозот преку Кина Пос

Широк збор здолниште преглед на совршен женски крива дизајн, без многу внимание за да одговара на долго

Пратката 1 Ние брод на светот, и сите производи во нашата продавница е бесплатен превозот Гаранција и се

1 Ве молиме следете ги големината на табелата за да изберете големина Не го одберете директно во зависно

Бесплатен Превозот За Светот Не го одберете директно според вас навики.

Answer : ___________________________ Note : 1 Поради разликата помеѓу набљудувачите и светла боја можеби малку различни од

нејзините бесплатен превозот Целосна исплата мора да се плати во рок од 7 дена по поставување на својата

Scroll