Новак
Дрвени Градина Билка Колонист Прозорец Кутија Преку Тенџере Вкусен Цвет Растенијата Кревет исклучителна фабрика тенџере

Дрвени Градина Билка Колонист Прозорец Кутија Преку Тенџере Вкусен Цвет Растенијата Кревет исклучителна фабрика тенџере

Достапност: Залиха
DEN 430.00
DEN 596.64

Дрвени Градина Билка Колонист Прозорец Кутија Преку Тенџере Вкусен Цвет Растенијата Кревет исклучителна фабрика тенџере
Карактеристики : Изработени од дрво, мултифункционални и исклучителна Тоа може да биде потребно и прекрасен подарок Може да се користи како цвет/фабрика тенџере Може да се одржи мали нешта, како што се парични средства, карти, карти, монети, клучеви, шминка и сл. Карактеристики : Материјал : Дрвени Боја : Кафена Големина : Прибл.19.5x13.8x9.5cm/7.68"х5.43"x3.74" Количина : 1 PC Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Складирање Кутија

Параметрите на стоката

Тип:
Садови
Број На Модел На:
цвет/фабрика тенџере 5A40152
Материјал:
Дрво
Употреба Состојба:
Кат
Бренд Име:
OOTDTY
Се Користи Со:
Цвет/Зелени Растенија
Стил:
Пастирски
По завршувањето:
Други
Тип:
цвет/фабрика тенџере
Дрво Тип:
Други

Подобро ви се допаѓа

3 или 5 PC / Пакет Трофеј Форма на Растенијата Цвет Тенџере За Садење Градина Декорација Цвет Тенџере за Fles

Количина : 4pcs KO5Големина : KO5,pls проверете ја големината внимателно како што е подолу слик!Ако ви треба трг

Ние брод од повеќето наредби во 1 работен ден и на сите налози во работа 2 дена по вашата исплата е потврд

1gallon,2gallon,3gallon,5gallon,7gallon,10gallon,15gallon,20gallon,25gallon,30gallon,100gallon,200gallon ова е 5 литри големина 25*30 CM .ldeal за оние со огран

додадете пластика хартија во задниот дел на садење торба 24 џебови ГОЛЕМИНА 50 CM*100 CM ние може да се направ

Купувачите ќе биде одговорен за сите такса е тоа не е голем квалитет проблем Купувачот треба да бидат од

Слики на вебсајт што гледате може да биде зголемување на реалните предмети, тие се само мини големина ко

Големина на : Бр.1.калибар 7cm,висок е 10cm,тежината30g / pc Capcity : 300mlНема 2 : калибар 8cm,висок е 11.5 cm,тежина40g / pc...

Zakka Природни Дрвени Градина Колонист Цвет СадовиГолемина : 205*205*75mmПакет Се Вклучени : 1x Дрвени Колонист(Б

Вкусен Фабрика Тенџере Симпатична Девојка Цвет Колонист Flowerpot Се Создаде Дизајн Прекрасна Мала Принцез

Ве молиме да се разбере.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење pls бидете сигурни дека

Можете да платите за калапи за провизии и сопствени мувла со yourselfe или ние може да соработуваат на.Ве мол

1 : Украсни мали колонист тенџере дизајниран да изгледа како симпатична куче2 : современа чисти изглед, о

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка Ако имате било какви прашања, ве молиме порака нас

Топ Големина : 5 CM (1.97 Инчи)Дното Големина : 2.5 CM (0.98 Инчи)Висина Димензии : 4 CM (1.57 Инчи)Ве молиме имајте пред

Идеална големина на папрат, мов, вкусен, airplants, cacti или други растенија со лесно maintainence5.Повратни информац

додадете пластика хартија во задниот дел на садење торба 2pockets ГОЛЕМИНА 30 CM*54 CM ние може да се направи на

За купувачите надвор од САД, вашиот објект ќе биде предаден, од Кина, од страна на Регистрирани Кина, Воз

Оштетување и Данок1 Ние нудиме супер обезбеди пакет.Гаранција и Гаранција1 Идеален за додавање визуелен

Мека црна филц,лесен дизајн за лесно движење и виси.Кога се полни,има доволно тежина да се биде здрав во w

Scroll