Новак
Нуркање Рачни Подводни Акција Камера Носителот Двојно-Рака Фах Поддршка Стабилизатор Носителот Кафез Selfie Monopod Планината За GoPor

Нуркање Рачни Подводни Акција Камера Носителот Двојно-Рака Фах Поддршка Стабилизатор Носителот Кафез Selfie Monopod Планината

Достапност: Залиха
DEN 1996.32


Објектот карактеристики :
Стабилизира подводни снимки
Dual топла чевли за додадена пополни светла и други апаратури
1/4" дупки на врвот за монтажа, flex светлина грб
1/4" и 3/8" на дното за tripod и светлина стојат
Алуминиумска конструкција со двојна рачки
Компактен и лесен
Димензија : 12x16x2.
Ако објектот се оштетени или загубени кога клиенти добиле, ние ќе направиме се дел наплата или
целосна наплата или враќање, ве молиме контактирајте со нас firts за оваа suitation.
Ако не сте задоволни со производот кога ќе recevied тоа, можете да се вратите на предмети
во рок од 15 дена за било каква причина, и купувачи плаќа враќањето на превозот обвиненија.По плаќањето, ние ќе ја испрати на предмети во рамките 1-7days откако вашата уплата е завршена
2.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди ако
се задоволни со нашите предмети и услуги. Арм карактеристики 1/4" дупка и двоен топла чевли за додадена опрема, и Во основата на 1/4" завртката е дизајниран за прикачување на вашата камера, и 1/4" и 3/8" дупка на дното овозможува рамка за да се монтира на tripod и monopod.
Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разлики во
царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ
е прегледано,
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерските провизии,
давачки и даноци за увоз во вашата земја.На shippping цената не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за
царинските давачки .
многу е важно за нас.
Ако објектот се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе биде одговорен
за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.

Параметрите на стоката

Тип:
Скелети & Рамки
Број На Модел На:
Нуркање Рачни Подводни Акција Камера Носителот
Пакет:
Пакет 1
Материјал:
Алуминиум
Компатибилен Акција Камера Бренд:
GoPro
Бренд Име:
Meking
димензија:
12x16x2.5cm
Нето тежина:
200g

Подобро ви се допаѓа

Камерата tripod Moun прстен за canon EF 70200mm f / 4 L IS Леќа Бесплатен Превозот

Додаток само, Камера не се вклучени 2.Големина Приближно : 52mm 3 Повратни информации : Вашето задоволство и

Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно Ако имате било незадоволств

Камерата Рамка Алуминиум Легура Заштита Школка Ладење Граница за Nikon Key Mission 170 KEY170Забелешка : Само на б ц

Бренд новиЕластичен и прилагодлив headband за Gopro камери дека има долг живот.Боја : црнаДодатоци : 1 x Најлон К

Плаќањето мора да се изврши во рок од 20 дена по поставување на цел,во спротивно нарачката ќе биде укинат

За Go Pro Херој Спорт Акција Камера Лебди Рака Зафат Подводни Спорт Мини DV Лебди Носителот Справи со Стенд

Одговара за сите Go Pro камери тукаast Превозот : Пекинг Пост , руските Специјални ,DHLДМ ,Англија пост Бесплат

Ако одлучите замена,ние ќе испрати нов производ за вас.5 mm (1 / 8") 4пол злато приклучокДОДАТОЦИ ОПРЕМЕНИ : lap

Сите плаќања мора да биде платен Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека

Кога ќе имаат специфични барања за прогласи вредност за превозот, ве молиме ги споделите со нас со цел п

Функција 1 100% сосема нов и висок квалитет.2 Специјално дизајнирани за Gopro херој 4.3 Направени од високо ква

Сервис и Гаранција : Ако сте го добиле погрешен, оштетување, дефект на објектот, ве молиме контактирајте

За производот1 Флексибилна употреба и прилагодување на агол со навалување или пан2 Можете да поврзете USB

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Вашата цел адресата МОРА да ОДГО

Ние само брод да се потврди цел адреси.За : За xiaomi yi xiaomi 4 K За xiaomi yi xiaomi 4k+ За xiaomi yi xiaomi ЛајтПакет листата : 1 x

Додатоци доаѓаат со 3месечен гарантен Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса...

ShippmentОбјектот ќе се организира за испорака откако ќе ја добиете вашата целосна исплата за објектот ќе н

Карактеристики На Производот : Висок стандард за квалитет долго завртка со капа.Се поврзете директно со

Јас ќе ви одговори што е можно поскоро(ве молиме allow1_2 работни дена за одговори).Оставајќи негативна или

Ако може да се задоволни со нашата producst и нашите услуги,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодо

Додатоци доаѓаат со 3месечен гарантен НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРА

Даноци и царински давачки не се вклучени во точка цена или превозот надомест Ако ви требаат повеќе или с

4 Сите на нашите предмети се бесплатен превозот, така што тие обично ќе биде испорачуван Сингапур пост п

Функција : Компатибилен со : Go Pro HD Херој 4 3+ 3 2 1 ,Sj4000 ,Sj5000 , Sj6000 , Xiaomi Yi Материјали : најлонДимензии : Голем : 33c

Suptig Водоотпорен WIFI Далечински Управувач За Gopro Херој 6 Херој 5 4 3+ 3 / 4 Сесија 5 Сесија Камера ДодатоциОваа

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет!Погоден За Gopro херој 5 Акција КамераВисок транспарентен

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка (GMT+8) од понеделник до сабота Ве молиме контактирај

Предната Маска ЗаменаГо замени стариот, оштетени Херој 4 Сребрена / Црна маска.Квалитетот Делови : Квали

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона ИЛИ, можете да изберете да имате замена...

Scroll