Новак
дома парче парче леб slicer машина за автоматска

дома парче парче леб slicer машина за автоматска

Достапност: Залиха
DEN 26016.00


Спецификација :
Актуелни : 220 V 50 HZ
Моќност : 250 W
Тежина : 80kg
големина : 650*610*750mm
едно време може да се намали 30pcs парчиња леб.
Машина за детали :

Параметрите на стоката

Функција:
Сечење
сертификација:
CE
Бренд Име:
SNEECEMAN
Напон (V):
220v
Додатоци:
Сечкање / Мешање На Ножот
Број На Модел На:
XM-QP30
Капацитетот на Работа, Чаша (Чаша):
Леб режење Slicer машина
Моќност (W):
250w
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Подобро ви се допаѓа

Забелешка : имаме 9 B / 2 8 B / 2 9 B / 4 8 B / 4 ,секоја цена се различни.оваа линија е 8 B / 4.Ако ви се допаѓа други мод

Ве молиме контактирајте со нас веднаш, а не директно Поднесена спор, ние ќе ви помогнеме да ги решите.Зна

Нерѓосувачки челик Кожа дрво, месинг мувла се справи, удар со рачка, кожа печат мувла, дрво печат мувла с

PKJGEB450 Електрични Лифт Salamander, за Комерцијални производиЗа Увоз Прашање : 1.Локалниот Обичај царинење и до

UDGK100 Grainbinder Пченица Paddy Reaper Врзивнове молиме контакти со мене, ако сакате да брод од страна на морето, јас

UDMB140 јаглен јаглен briquette машина за правењеако сакате да брод од страна на морето, ве молиме контактирајт

јаглен стап машина за правење јаглен бар машина за правењеако сакате да брод од страна на морето, ве мол

shisha јаглен briquette машина за правење shisha charocal притискање на машинаако сакате да брод од страна на морето, в

Мелени материјалот мора да биде сува, не е погоден за обработка на влажна и маснотии Кинеска медицина9...

Нерѓосувачки челик Кожа дрво, месинг мувла се справи, удар со рачка, кожа печат мувла, дрво печат мувла с

Пица рерна машинаМоќност : 10 KwN / W : 180 KGНапон : 380v / 50hzГолемина : 134*100*55cmTem : 0400degreeпечење големина : 650*530mmмакс

Нов луксузен памук кенди фабрика директна продажба фенси бранеа памук кенди машинско електрични гас па

Автоматско 220v Три машина модели 6 ножеви чоколадо бричење чоколадо машина за сечење1 Воведување на Чоко

Спецификација : Појавување на моќ : 5.5 KW Принос : 35kg / h Машина Тежина : 220kg Машина големина : 1100*1080*1250mm 6 форм

Нашата цел е задоволството на клиентите~! 7.Јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект,што е тр

Ако сте руската клиент, ве молиме кажете ни го вашето целосно име и презиме откако ќе плаќање, тогаш може

Спецификација : Тежина : 125kgМоќност : 1.5 kwНапон : 220v / 50hzКапацитет : 300kg / hХраната сад Брзина : 30r / минСечење н

G1 WG Автоматско Крем Пополнување на Машина,50500 ML Масло Пополнување на Машина,Течни пополнување на машина

1 парче топла продажба на брза испорака на високо квалитетни 100mmхамбургер притиснете,хамбургер создате

Scroll