Новак
Probty NP-W126 НП W126 Дигитални Батеријата за Fujifilm FinePix HS30EXR HS33EXR HS50EXR X-А1 X-Е1 Х-Е2 Х-М1 X-Pro1 X-Т1 Камера

Probty NP-W126 НП W126 Дигитални Батеријата за Fujifilm FinePix HS30EXR HS33EXR HS50EXR X-А1 X-Е1 Х-Е2 Х-М1 X-Pro1 X-Т1 Камера

Достапност: Залиха
DEN 515.00
DEN 541.92

Нашата служба за корисници тим работи од понеделник до сабота од 9 часот до 6 часот, обратете се до нас преку e-mail систем.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure ЗАЧУВАМ.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.Превозот време (РЕПУБЛИКА) : 18-27 работни дена во целина;12-21 работни денови : Азија земји;4-6 работни недели во : Русија,Мексико,Бразил,Јужна Америка ( построги Обичај Инспекција );3-5 работни недели : Португалија,чешка,Шпанија,Германија,Источна Европа ( построги Обичај Инспекција ) ве Молиме потврдете трансакцијата одеднаш откако ќе добиете пакет. 1) Точка ќе биде предаден во рок од 1-2 дена по исплата е расчисти. 3) Продажбата на даноци,дополнителни ТРЕСКА давачки,ДДВ,Царински такси и Должност за увоз во вашата земја ќе биде на вас,ако ги има. 2) Точка ќе се превезува по Воздушен mail (Хонг Конг,Кина,Сингапур или Швајцарската Пост,ние ја објавите објекти со логистика агент. Екстра Моќ, Повеќе Снимки за Вашиот Камери Претпазливост : Полнење на батеријата пред употреба-Само користи посебни држачи Чувате батеријата терминали чисти Секогаш чувајте ја батеријата во суво место не предизвикувајте краток спој на батеријата пакет не расклопување на батеријата пакет не го изложувајте батеријата на висока температура Компатибилен следниве модели :
Fine Pix HS30 EXR
Fine Pix HS33 EXR
Fine Pix HS35 EXR
Fine Pix HS50 EXR
Fine Pix X-A1
Fine Pix X-А3
Fine Pix X-E1
Fine Pix X-Е2
X-E2 S
Fine Pix X-М1
Fine Pix X-Pro1
X-Pro2
Fine Pix X-Т1
X-T2
X100 F
X-T20 1 x-NP-W126 Батеријата 1) да ја прифатиме Alipay,Moneybookers,West Union,TT.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги,Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Параметрите на стоката

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Бренд Име:
probty
Број На Модел На:
NP-W126
боја:
Бела
Тип:
Стандардна Батерија
Употреба:
Камерата

Подобро ви се допаѓа

Tectra 2 ПАРЧИЊА NPBX1 НП BX1 NPBX1 Liion Камера Батеријата + LCD USB Полначза Sony DSCRX100 RX1 HDRAS15 AS10 HX300 WX300NPBX1 3.7 V / 1600m Ah Liion Бат

Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се

Ако имате било какви специфични барање, ве молиме контактирајте со нас пред превозот Негативни повратн

1 PCS / многу 100% оригинални нови er17330v PLC3.6 V батеријата A6 BAT САЛАДИН батеријата Спецификација : Номинална на

Не отворете обвивка и отстранете ја батеријата јакна., НЕМА Мало Box Packed Безбедно во Меур Торба Овој прои

Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се

Tectra 2 парчиња NB13 L NB13 L NB 13 L Liion Батерија за Canon Power Shot G5 X, Г7 X, Г7 X Mark II, G9 X, SX720 ХС Дигитална Камера NB13 L 3.7 V / 1250m A

Ако тоа е промоција ден, ние ќе испраќање на товар во рок од пет дена.1040m Ah ЛПE17 LPE17 ЛП E17 батеријата за canon EO

Нови пристигнување2 ПАРЧИЊА сет100% Сосема Нов и Висок квалитетКапацитет : 2200 mahНапон : 1.2 VХемија : NICDГолем

Карактеристики : 1 Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија Pack 2 Висока Густина На Енергија, Екстра Дол

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуг

Батерија Тип : 2 / 3А Батеријата 16430 CR123 A CR17345(CR17335) 1500m Ah 3 V Фото Литиум НеБатеријаБренд : PKCELLМодел : CR123 A LiMn O2

3 ЕЕЗ сетнајниска цена100% Сосема Нов и висок квалитетКапацитет : 1800m AhНапон : 1.2 VХемија : NiCdДимензија : 4 / 5 П

Батеријата е предвидено со заштитна плоча, која има функции за спречување текот на полнењето, во текот н

НОВИ 5 КОМПЈУТЕРИ СЕТ Капацитет : 1800 m Ah Хемија : НуМЗ (Никел Метал Hydride) На сликите кои се прикажани не се в

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.Нова за Русија и САД топла продаде 3 паке

Вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето Повеќето типови на батерии н

2 V се normal Battery Големина и Капацитет е грешка range But ние може да се најде соодветен за вас.6*32*92 МмК батеријат

Нови пристигнувањенајниска цена во сите aliexpress20 КОМПЈУТЕРИ СЕТ100% Сосема Нов и Висок квалитетНапон : 1.2 Vг

Scroll