Новак
MJD2472 Секогаш во Моето Срце Cremation Накит Срце Облик Urn Locket Pendant Спомен Ѓердан со Пополни Kit (sliver)

MJD2472 Секогаш во Моето Срце Cremation Накит Срце Облик Urn Locket Pendant Спомен Ѓердан со Пополни Kit (sliver)

Достапност: Залиха
DEN 363.00
DEN 426.72


Параметрите на стоката

Метална боја:
5 компјутери pendant само, 1 buc ѓердан, 10 компјутери pendant само
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
MJD2472
Pendant Големина:
Лизгајте
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Синџир Тип:
Змија Синџир
Стил:
Класичен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
1 кубни инчи
Функција:
пепел носителот
Тип На Објект:
Погребот Накит, Спомен Накит, или на Сеќавањето за Накит
Корисни:
Како Извонреден Начин за да Отпразнувам Некој Близок
Карактеристики:
Никогаш не ' рѓа, ги кородираат или Дамка
Pendant капацитет:
1 кубни инчи
боја:
Сјајна Сребро, Злато, Розово Злато, Црна, Розова,Bule,Purpple Итн
перформанси:
Завртка&Гумена Заптивка Обезбедува Тесна Печат Да Се Задржи Во Пепел
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба

Подобро ви се допаѓа

ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната Ние ќе се обидем

Ви благодариме! : )ЗА НАСНашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи" ние ќ

Детали за производот : 1)Грб зборови се врежани 2)Материјал : Вистински Злато Позлата;Nickle&Доведе Слободни.

Но, ако вашиот вкупен износ надминува $299,ние ветуваме дека ќе испрати стоката од FEDEX ОДНОСНО.Тоа може да

Дали ви се брод на меѓународно ниво?Да, ние брод на светотПОВРАТНИ информацииБидејќи вашето мислење е м

2140886578237649 кучиња парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче пар

Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни предности, со што нашите производи поконкурентни н

Посакуваме пријатно купување!Вашиот Контактирајте со Нас за информации ќе биде вметната и тука.Превозо

Ви благодариме! Ние се инсистира да се обезбеди висок квалитет предмети со конкурентна цена...

производ деталиЗа Производи Квалитет гарантиран Сите стоки ќе бидат прегледани најмалку два пати од с

Ви благодариме! : )ЗА НАСНашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи" Ви бл

Големина : веригата е 68cm,на pendant е 3.5*3.5 смТежина : 19g / pcМатеријал : алуминиумски,кристал

Материјал : Genuine Austrian кристал,Восок јаже,Дијаметар : 2.1*1.4 cmБоја и Стил : погледнете како го сликаПоставете

Олово, кадмиум и никел слободни Симулирани Сафир,Ruby,Тиркизна,смарагд Обоени Направени со беспрекорна А

Ако производната нема проблем ,ние ќе заврши на нив на времеКако да се цел?1.Тука е најголемата производс

ТОПЛА ПРОДАЖБА ПРЕДМЕТИСтавка ОписСостојба : 100% Нов Тип : Бајка Тема стил Ѓердан Големина : 1inch=2...

Locket не е вклучена во овој оглас натпревар за lockets и сите други приврзоци 316 L хируршки од нерѓосувачки чел

Дали ви се нудат пад на превозот?Да, ние го правиме Ако имате било какви прашања или било какви посебни б

Големина : 3.2*3.2 cmТежина : 20 gматеријал : јажето / легураБоја : SliverТопла Продажба Модни Аниме Наруто Ѓердан S

синџир должина : 50cmшарм големина : за 25mmПРЕВОЗОТВнимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Ки

Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде winwin иднина.Ви б

за олово и никел слободни2.3Ние сме нови стилови секој месец дизајниран надвор Постојат многу извонредн

Ве молиме потврдете ја вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 12 дена; во спротивно, ние ќе

големина : 2.4*4.0 cmтежина : 20 gматеријал : бакар легураМоден аниме Наруто ѓердан Itachi Uchiha Sasuke Mangekyou Sharingan pendant

ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Во моментов,да с

Scroll