Новак
Двојно Рамо Подигнат Косилка За Трева Рака Трева String Тример Четка Машина Подигнат Појас Градина Моќ Pruner Најлон Портокал Безбедност

Двојно Рамо Подигнат Косилка За Трева Рака Трева String Тример Четка Машина Подигнат Појас Градина Моќ Pruner Најлон Портокал

Достапност: Залиха
DEN 624.00
DEN 831.36


Двојно Рамо Подигнат Косилка За Трева Рака Трева String Тример Четка Машина Подигнат Појас Градина Моќ Pruner Најлон Портокал Безбедност
Направени од високо квалитетен материјал,тоа е доволно издржливи.
Дизајниран со поместена за удобност.
Лесно и удобност,брзо ослободување.
Универзална двојно рамо подигнат одговараат многу марки и модели на "Крава Рог" или "Велосипед се Справи со" trimmers.
Половината webbing може да се прилагоди за да одговара со едноставен, лесен за употреба тока.
Суспензија куки со безбедност за употреба на сите машини.
Спецификации :
Материјал : полиестер,најлон
Рамо Подлога големина : 7x30cm
Половината плоча : 16x26cm
Боја : портокал&црна
1x Косилка за Трева Рака

Параметрите на стоката

Тип:
градина алатка делови
Број На Модел На:
ZM506400
Бренд Име:
JAKEMY
is_customized:
Yes
Материјал:
Алуминиум-бакар Легура
боја:
Портокал&Црна
Материјал:
Полиестер,Најлон
Рамо Подлога големина на:
7x30cm
Половината плоча:
16x26cm
Напред Брзина :
брзо

Подобро ви се допаѓа

Antifreeze опрема ◇ петрохемиската индустрија : гас пренос цевководи, цевководи, вентили и друга опрема со т

На пример : сателити, вселенски летала и авиони инструменти како што се простории и опрема, кои се корист

Weinview 7 инчен HMI Екран на Допир MT8070i P Ethernet USB Домаќин HMI екран на Допир Панел (замени TK8070 IH5) Програмирање Каб

Цврсти Зачинети Чевли за епоксидна и ardit само израмнување на подови.Големина : 30x14cm(12"х5.6")Скок Должина : 2.6

Микро се Прилагоди Бизнис картичка slitterСпецификација : Paper size : A4 : 210*297mm / (195212mm*297)Име картичка големина : 90

start Isv Module Wrap7157end Isv Module Wrap7157start Isv Module Wrap7013end Isv Module Wrap7013Една дупка графит мувла ,crucible,резервоар,Ingot калап за

2 мм◆ Работна температура : 190205 степени◆ Моќ отстапување : ◆ доведе жица затегнувачка цврстина : > 5 N◆ Ле

Карактеристики : Сите нови , нема потреба да се процес,може да се користи директно.Сечење со Професиона

Ние ќе производство за вас и ние ќе ви обезбеди најдобра цена.Основна спецификација : demension : 36*18 mm напон :

Ние ќе производство за вас и ние ќе ви обезбеди најдобра цена 4 автомобил масло тавата за греење, по огле

Примена опсег : 1 научна анализа инструменти, како што се : за коефициент коефициент на топлинска спровод

Спецификација : Име на Производ Моторни Јаглерод Фитнес Генерички Електричен Мотор Јаглерод Големина н

1,Epacket бесплатен превозотЕвропа : Велика Британија, Шведска, Швајцарија, Белгија, Данска,Ирска, Португали

На интегрирани кола се гарантира за 60 дена Природните катастрофи, човекотнаправени штета, непрофесиона

Дел име : воздух prefilterДел број : TD820.11.1.2Пакување големина : 26*26*28.5погоден за Foton lovol ТД серија

Polyimide филмот има одлична изолација сила, одлични електрични сила, одлична термичка спроводливост, одлич

СПОЈКАТА ASSY ЗА ХОНДА GX31 GX35 МИЦУБИШИ TL33 TL43 TL52 T180 T200 T240 БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ЧЕВЛИ + 1 ПРОЛЕТ ОЕМ P / N 22000ZM5003ОБЈ

2 Килограми8.8°)42 BYG / 57 BYG (Повлекува Мотор со 2Фази & 1.8 килограми3.4 килограми4.ние ќе ви обезбедиме одлична

ЦИЛИНДАР & КЛИПОТ КОМПЛЕТ 56 MM ЗА СИНЏИР ВИДОВ 395 XP 395 БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ZYLINDER & PISTION КОМПЛЕТ REPL HUSKY P / N 503 99 397

Scroll